Sheffield Hallam University
Centrum Regionalnych Badań Ekonomicznych i Społecznych PhD
Sheffield Hallam University - Sheffield Hallam University

1. Podsumowanie kursu

• Skorzystaj i wnieś swój wkład do prężnego, koleżeńskiego środowiska badawczego.

• Dołącz do ośrodka badawczego znajdującego się w górnym kwartylu instytucji brytyjskich i najwyżej sklasyfikowanego uniwersytetu po 1992 roku.

Doktoranci są integralnymi członkami zespołu CRESR, działającymi obok pracowników. Centrum posiada trwałe zobowiązanie do akademickiego rygoru poprzez stosowane badania polityczne, co zostało docenione w 2014 Research Excellence Framework (REF): 81% badań zostało ocenionych jako wiodące na świecie lub międzynarodowe doskonałe.

Propozycje doktoratów są mile widziane w obszarach specjalizacji CRESR, takich jak: mieszkalnictwo, infrastruktura miejska, nierówności przestrzenne, rynki pracy, zrównoważenie środowiskowe i energia oraz Trzeci Sektor.

2. Jak się uczysz Staniesz się częścią uniwersyteckiej społeczności naukowców, mając możliwość uczestniczenia i/lub wnoszenia wkładu w prezentacje, szkolenia i konferencje dotyczące różnych dyscyplin, uczelni i całego Uniwersytetu.

Zdajemy sobie sprawę, że doktoranci przyjeżdżają do nas z różnorodnymi umiejętnościami i doświadczeniem. Dlatego zapewniamy elastyczne szkolenia i możliwości rozwoju obejmujące szeroki zakres umiejętności związanych z badaniami. Przykładowe obszary obejmują umiejętności transferowalne, etykę i integralność badań (obowiązkowe), zarządzanie danymi, umiejętności dydaktyczne i planowanie kariery. Twoje potrzeby rozwojowe są identyfikowane i uzgadniane z Twoim zespołem nadzorującym na początku studiów, a następnie przeglądane i aktualizowane w miarę potrzeb.

W ramach CRESR weźmiesz udział w comiesięcznym forum doktoranckim, które da ci możliwość zaprezentowania i przedyskutowania własnej pracy oraz skorzystania z doświadczenia i porad zewnętrznych prelegentów na różne tematy, w tym na przykład na temat przeprowadzania "trudnych" rozmów kwalifikacyjnych, przygotowania do Vivy i znalezienia pracy akademickiej.

Możliwości pracy w sieci

Doktoranci z CRESR korzystają również z zaangażowania Centrum w White Rose Doctoral Training Partnership oraz University Alliance Doctoral Training Alliance. Partnerstwa te zapewniają doktorantom szereg możliwości szkolenia, współpracy i nawiązywania kontaktów. Kandydaci staną się zatem częścią międzyinstytucjonalnych kohort wysokowydajnych badaczy podyplomowych o podobnych zainteresowaniach badawczych.

Uczenie się przez praktykę Twój zespół nadzorujący będzie składał się z dyrektora studiów oraz jednego lub więcej drugich nadzorujących, którzy mają doświadczenie i zainteresowanie w Twojej dziedzinie badań. Jednak znaczna część pracy nad Twoim dyplomem będzie wykonywana samodzielnie i będziesz potrzebował inicjatywy, motywacji i zaangażowania, aby odnieść sukces.

Twoi opiekunowie pomogą Ci określić Twój program badawczy, uzgodnić wszelkie związane z nim wymagania szkoleniowe i zapewnią Ci kierunek, zachęcając Cię jednocześnie do rozwoju jako niezależnego badacza.

Uczysz się poprzez

• Niezależne badania

• Mentoring z twoim zespołem nadzorującym

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Centre for Regional Economic and Social Research, PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Centrum Regionalnych Badań Ekonomicznych i Społecznych PhD

Anglia £9910
Irlandia Północna £9910
Szkocja £9910
Walia £9910
Channel Islands £9910
Irlandia £9910

Rankingi Sheffield Hallam University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Sheffield Hallam University

O Sheffield Hallam University

Założony w 1969 roku, Sheffield Hallam University położony jest w miejskim otoczeniu Sheffield, Yorkshire i Humber. Sheffield jest piątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii, a 60% z nich to tętniące życiem tereny zielone, takie jak parki miejskie, ogrody i tereny wiejskie. SHU szczyci się ważną pozycją, jaką zajmuje w Sheffield jako filar lokalnej gospodarki, siły roboczej i infrastruktury. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że prawie połowa studentów tej uczelni pochodzi ze środowisk o niskich dochodach, co świadczy o chęci inwestowania we wszystkich swoich studentów.

Lista 315 kursów licencjackich i magisterskich Sheffield Hallam University - Katalog Kursów

Skład uczniów Sheffield Hallam University

• One Sheffield Hallam student's journey through university
  • A student's view of BA (Hons) Criminology at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Interior Architecture and Design at Sheffield Hallam University
  • Why I love Sheffield
  • My learning experience at Sheffield Hallam in 2020/21.
  • Why I chose to study at Sheffield Hallam University

City Campus

Centrum Regionalnych Badań Ekonomicznych i Społecznych PhD
(Sheffield Hallam University)