Sheffield Hallam University
Biznes i technologie cyfrowe BSc (Hons)
Sheffield Hallam University - Sheffield Hallam University

Podsumowanie kursu

Naucz się podstawowych umiejętności zarządzania biznesem i roli IT. Ucz się na kursie, który konsekwentnie otrzymuje doskonałe oceny w National Student Survey. Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie dzięki praktykom przemysłowym. Doświadcz silnego poczucia wspólnoty i zaangażowania poprzez różne inicjatywy społeczne prowadzone przez studentów. Masz możliwość studiowania za granicą - dofinansowanie z programu Erasmus jest dostępne dla praktyk europejskich. Rozwiniesz solidne podstawy w komercyjnych zastosowaniach technologii i zdobędziesz dobre ogólne umiejętności biznesowe, co pozwoli Ci na szeroki wybór kariery. Zostaniesz wyposażony w wiedzę, która pozwoli Ci podjąć profesjonalne akredytacje, takie jak PRINCE2 (zarządzanie projektami) lub ITIL (zarządzanie usługami). Jak się uczysz Ten kurs oferuje zróżnicowane podejście do nauczania i uczenia się. Pracownicy nauczający na tym kursie mają cenne doświadczenie branżowe zarówno w zarządzaniu biznesem, jak i w technologii informacyjnej. Kurs ten jest konsekwentnie uznawany za wysoki poziom satysfakcji i doświadczenia studentów. Uczysz się poprzez - wykłady i seminaria - tutoriale i warsztaty - praktyczne sesje oparte na działaniu - praca nad projektem grupowym i indywidualnym - niezależne studia - praktyki zawodowe Szeroki zakres metod stosowanych do oceny pozwala na zróżnicowane podejście do oceny twojej nauki. Pozwala to również na podjęcie sposobów oceny, które symulują typową praktykę przemysłową w szanowanych środowiskach biznesowych i technologii cyfrowych. Uczenie się przez praktykę Praktyki zawodowe Będziesz miał możliwość zorganizowania rocznego stażu zawodowego pomiędzy trzecim a czwartym rokiem nauki. Gorąco polecamy odbycie roku praktyki, ponieważ pomaga to w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez zdobywanie realnych doświadczeń oraz zwiększa Twoje perspektywy zawodowe po ukończeniu studiów. Niezależnie od tego, czy jest to lokalny, krajowy czy międzynarodowy staż przemysłowy, otrzymasz osobiste i duszpasterskie wsparcie od przydzielonego Ci tutora podczas roku stażowego. Poprzedni studenci odbyli staże w różnych organizacjach, od małych i średnich przedsiębiorstw do dużych międzynarodowych korporacji, takich jak IBM, BMW, Boeing, DHL, Intel, Xerox, Bentley i Texas Instruments.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

This must include at least 64 points from two A levels or equivalent BTEC National qualifications. For example: BBC at A Level. DMM in BTEC Extended Diploma. A combination of qualifications, which may include AS Levels, EPQ and general studies

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Wynik IELTS 6.0 z minimum 5.5 we wszystkich umiejętnościach lub równoważny.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business and Digital Technology, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Sheffield Hallam University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Sheffield Hallam University

O Sheffield Hallam University

Założony w 1969 roku, Sheffield Hallam University położony jest w miejskim otoczeniu Sheffield, Yorkshire i Humber. Sheffield jest piątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii, a 60% z nich to tętniące życiem tereny zielone, takie jak parki miejskie, ogrody i tereny wiejskie. SHU szczyci się ważną pozycją, jaką zajmuje w Sheffield jako filar lokalnej gospodarki, siły roboczej i infrastruktury. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że prawie połowa studentów tej uczelni pochodzi ze środowisk o niskich dochodach, co świadczy o chęci inwestowania we wszystkich swoich studentów.

Lista 315 kursów licencjackich i magisterskich Sheffield Hallam University - Katalog Kursów

Skład uczniów Sheffield Hallam University

• One Sheffield Hallam student's journey through university
  • A student's view of BA (Hons) Criminology at Sheffield Hallam University
  • A student's view of BA (Hons) Interior Architecture and Design at Sheffield Hallam University
  • Why I love Sheffield
  • My learning experience at Sheffield Hallam in 2020/21.
  • Why I chose to study at Sheffield Hallam University

Technologia informacyjna w biznesie (ze zintegrowanym rokiem w przemyśle) BSc (Hons)
- - - £18830 - Aberystwyth Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Biznesowa technologia informacyjna, w tym doświadczenie zawodowe BSc (Hons)