Sheffield Hallam University
Biomolecular Sciences Research Centre MPhil (Res)
Sheffield Hallam University

Oferowane formy kursów

Kluczowe informacje o kursie

Opis kursu

Proszę pamiętać, że podane informacje dotyczą bieżącego roku akademickiego i mogą ulec zmianie bez powiadomienia przez Sheffield Hallam University. Prosimy o sprawdzenie strony internetowej Sheffield Hallam University w celu uzyskania najnowszych informacji.

Podsumowanie kursu:

 • Zdobądź wiedzę na temat metod badawczych i zrealizuj projekt badawczy na wysokim poziomie

 • Zdobądź wyższy stopień naukowy prowadząc badania w naszym cieszącym się uznaniem Centrum Badań Nauk Biomolekularnych.

 • Podejmij badania w zakresie mechanizmów chorobowych, chemii bioanalitycznej (włączając w to Centrum Obrazowania Spektrometrii Mas), mikrobiologii molekularnej lub chemii i biomateriałów.

Wyższy stopień naukowy obejmuje szkolenie w zakresie metod badawczych oraz laboratoryjne badania naukowe na wysokim poziomie. Charakter pracy i czas potrzebny do ukończenia badań oznacza, że stopień naukowy jest wymagający i wymaga wielkiego zaangażowania.

Jak się uczysz:

Wszystkie nasze kursy są zaprojektowane wokół zestawu kluczowych zasad opartych na angażowaniu Cię w świat, współpracy z innymi, stawianiu wyzwań, byś myślał w nowy sposób i zapewnianiu Ci wspierającego środowiska, w którym możesz się rozwijać.

Twoje badania odbywają się w Biomolecular Sciences Research Centre (BMRC). BMRC istnieje już od ponad 15 lat. Mamy ponad 40 studentów podyplomowych zapisanych na programy MPhil/PhD, jak również wielu asystentów badań podoktorskich. To zapewnia aktywne i stymulujące środowisko badawcze.

Uczenie się przez praktykę - Możliwości nawiązywania kontaktów

Podczas studiów studenci podyplomowi są zachęcani i wspierani, by prezentować swoje najnowsze wyniki badań na krajowych i międzynarodowych konferencjach w ramach BMRC. Przedstawisz swoje wyniki w pracy dyplomowej, wyjaśnisz metody zastosowane w swoich badaniach i obronisz je podczas egzaminu viva voice.

TBC

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Wymagania dla studentów międzynarodowych / Wymagania dotyczące języka angielskiego

Wynik testu akademickiego IELTS (podobne testy mogą być również akceptowane)

  • 6.5
  • All Degrees
Nie spełniasz minimalnych wymagań w zakresie wyniku UCAS lub wymagań dotyczących języka angielskiego?
Uzyskaj poradę, które kursy przygotowawcze są najlepsze dla Ciebie, aby zapisać się na Biomolecular Sciences Research Centre, MPhil (Res).

Prosimy o kontakt z odpowiednim obszarem badawczym lub centrum, aby zapytać o wymagania wstępne dla tego MPhil. Jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, musisz również wykazać się znajomością języka angielskiego. Wszyscy kandydaci muszą złożyć wypełniony formularz wniosku o przyjęcie na studia podyplomowe wraz z propozycją badań liczącą 1500 słów. Zachęcamy Cię do dowiedzenia się więcej o naszych pracownikach i ich aktualnych badaniach, co pomoże Ci w opracowaniu Twojej propozycji badawczej i zapewni jej zgodność z naszymi tematami badawczymi.

Wymagania wizowe dla studentów międzynarodowych

Wymagania wizowe

Wszyscy studenci zagraniczni (w tym obywatele krajów UE), którzy zamierzają studiować w Wielkiej Brytanii ten lub jakikolwiek inny program akademicki przez okres dłuższy niż 6 miesięcy, muszą posiadać wizę studencką.

Studenci zagraniczni poniżej 18 roku życia potrzebują specjalnej Dziecięcej Wizy Studenckiej. Wyjątki od tej ogólnej zasady mogą dotyczyć posiadaczy innych wiz pracowniczych Zjednoczonego Królestwa, brytyjskich wiz zamorskich, wiz dla członków rodziny oraz osób uznanych za uchodźców lub ubiegających się o azyl.

Zezwolenie na pracę podczas studiów

Sheffield Hallam University jest wpisana przez rząd brytyjski na listę instytucji uprawnionych do sponsorowania studentów migrantów.

Posiadacze wizy studenckiej z licencjonowanych instytucji są uprawnieni do pracy podczas studiów licencjackich, magisterskich lub doktoranckich w pełnym wymiarze godzin przez
- 20 godzin tygodniowo w trakcie semestru
- w pełnym wymiarze godzin poza czasem trwania semestru (np. wakacje, staże zawodowe, po zakończeniu kursu)

Po ukończeniu studiów licencjackich lub magisterskich trwających co najmniej 12 miesięcy posiadacze wizy studenckiej licencjonowanych instytucji mogą zamienić swoją wizę na wizę dla absolwentów, która uprawnia ich do pracy w Wielkiej Brytanii przez okres 2 lat.

Koszty

Czesne Centrum Badań Nauk Biomolekularnych MPhil (Res)

Międzynarodowa £14895
EU £14895

Dodatkowe informacje o opłatach

Nasze czesne dla brytyjskich studentów studiów podyplomowych będzie dostosowane do opłat za badania i innowacje w Wielkiej Brytanii UKRI, które nie zostały jeszcze potwierdzone na rok 2022/23. Aby zapoznać się z wysokością czesnego, odwiedź stronę kursu 2021/22. W zależności od charakteru Twojego projektu i wymagań dotyczących specjalistycznych urządzeń, może być również pobierana dodatkowa opłata za zajęcia. Informacje o tym, czy opłata za zajęcia stacjonarne jest płatna, możesz uzyskać w odpowiednim Instytucie Badawczym i zostaną one potwierdzone w Twoim liście z ofertą.

Nasze czesne dla międzynarodowych/unijnych studentów studiów podyplomowych rozpoczynających studia w pełnym wymiarze godzin w roku 2022/23 wynosi £14,895. Opłata za napisanie pracy końcowej wyniesie 500 funtów. W zależności od charakteru Twojego projektu i wymagań dotyczących specjalistycznych urządzeń, może być również pobierana dodatkowa opłata za ławkę dla tego kursu. Informacje na temat tego, czy opłata za miejsce jest płatna, możesz uzyskać w odpowiednim Instytucie Badawczym i zostaną one potwierdzone w Twoim liście z ofertą.

Pożyczki podyplomowe w wysokości do £11,222 dostępne dla studentów z domu na większości kursów magisterskich.

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Rankingi Uniwersyteckie

Rankingi Sheffield Hallam University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Wszystkie rankingi Sheffield Hallam University

Co mówią studenci o studiach Nauki biomolekularne w Wielkiej Brytanii?

 • German Martinez: Biomolecular Science at Clarkson University
 • Robert Johnson/Postbac Premedical Program in Biomolecular Science
 • Study biomolecular science at Griffith University

O Sheffield Hallam University

Założony w 1969 roku, Sheffield Hallam University położony jest w miejskim otoczeniu Sheffield, Yorkshire i Humber. Sheffield jest piątym co do wielkości miastem w Wielkiej Brytanii, a 60% z nich to tętniące życiem tereny zielone, takie jak parki miejskie, ogrody i tereny wiejskie. SHU szczyci się ważną pozycją, jaką zajmuje w Sheffield jako filar lokalnej gospodarki, siły roboczej i infrastruktury. Znajduje to odzwierciedlenie w fakcie, że prawie połowa studentów tej uczelni pochodzi ze środowisk o niskich dochodach, co świadczy o chęci inwestowania we wszystkich swoich studentów.

 • One Sheffield Hallam student's journey through university
 • Why I love Sheffield
 • My learning experience at Sheffield Hallam in 2020/21.
 • Why I chose to study at Sheffield Hallam University
 • A student's view of BA (Hons) Criminology at Sheffield Hallam University
 • A student's view of BA (Hons) Interior Architecture and Design at Sheffield Hallam University

Gdzie ten program jest nauczany

Collegiate Crescent Campus
map marker Pokaż na mapie

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
University of Strathclyde 90% 15% 15% £21150 203 Glasgow Oncampus W pełnym wymiarze godzin
The University of Warwick - - - - - Coventry Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Sheffield Hallam University - - - £14895 - Sheffield Oncampus W pełnym wymiarze godzin
The University of Nottingham - - - - - Nottingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
The University of Manchester - - - - - Manchester Oncampus W niepełny wymiarze godzin