SAE Institute
Rozwój sieci BA/BSc (Hons)
SAE Institute - SAE Institute

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 60 o kursach Web Development BA/BSc (Hons) i innych kursach Informatyka na SAE Institute dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Informatyka .

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Zakres 25-75 percentyla £23511 - £33397 £18079 - £31722 £21087 - £38496

Od tradycyjnych stron internetowych po najnowsze aplikacje, nauczysz się technologii i umiejętności potrzebnych do odniesienia sukcesu w tym szybko rozwijającym się sektorze.

Od interaktywnego projektowania front-endu po szkielet back-endu i struktury baz danych, poznasz kluczowe aspekty tworzenia stron internetowych i programowania. Jednocześnie będziesz stosować i rozwijać swoje umiejętności w zakresie HTML, CSS, javascript, PHP i User Experience (UX) poprzez praktyczne szkolenie w małych klasach. Na tych solidnych podstawach poznasz zasady projektowania i rozwiązania techniczne dla wyzwań marketingowych w Internecie i mediach społecznościowych, obejmujące optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO), analitykę internetową i zarządzanie kampaniami. Poznasz również zaawansowane tematy, takie jak aplikacje internetowe i wprowadzenie do tworzenia aplikacji mobilnych, a także rozwiniesz umiejętności oprogramowania w zakresie złożonych manipulacji graficznych.

Nasze oparte na projektach podejście "kreatywnego studia" zapewnia praktyczne podejście do Twojej edukacji poprzez zaangażowanie w autentyczne działania oceniające, które odzwierciedlają praktyki branżowe. Wielu studentów wykorzystuje swój końcowy Major Project jako trampolinę do przemysłu, tworząc nagradzane projekty, zakładając własną firmę lub nawiązując kontakty z profesjonalistami z branży, które doprowadziły do zatrudnienia.

UCAS Tariff of Accepted Students for Informatyka

Kandydaci muszą spełniać ogólne wymagania wstępne określone poniżej. Musisz również przedstawić dowód, że biegle posługujesz się językiem angielskim. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie http://www.sae.edu/gbr
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Web Development, BA/BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rozwój sieci BA/BSc (Hons)

W kampusach w Londynie, Leamington Spa i Liverpoolu opłaty wynoszą 11 100 GBP rocznie dla studentów z Wielkiej Brytanii i UE.

W przypadku studentów zagranicznych czesne wynosi 15 000 GBP rocznie.

W naszym kampusie w Glasgow opłaty wynoszą 9 000 GBP rocznie dla studentów z Wielkiej Brytanii i UE.

W przypadku studentów zagranicznych czesne wynosi 13 000 GBP rocznie.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

O SAE Institute

Instytut SAE to szkoła wyższa, która specjalizuje się w nauczaniu umiejętności audiowizualnych, takich jak produkcja filmowa, programowanie gier, produkcja dźwięku i inne. SAE oferuje cztery kampusy w Wielkiej Brytanii, przy czym ich główna siedziba znajduje się w Londynie.

Lista 7 kursów licencjackich i magisterskich SAE Institute - Katalog Kursów

Skład uczniów SAE Institute

SAE Royal Leamington Spa
SAE Glasgow