Royal Agricultural University
Stosowane Nauki o Koniach i Biznes z Rokiem Założycielskim BSc (Hons)
Royal Agricultural University - Royal Agricultural University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 55 o kursach Applied Equine Science and Business with Foundation Year BSc (Hons) i innych kursach Nauka o zwierzętach na Royal Agricultural University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Nauka o zwierzętach.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Nauka o zwierzętach

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Nauka o zwierzętach na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £21500 - £28000 £17000 - £26500 £19000 - £31500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Nauka o zwierzętach (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £19467 - £25727 £14302 - £23138 £16366 - £27362

Zdobądź solidne podstawy zarówno w umiejętnościach naukowych, jak i biznesowych i uchwyć rosnącą liczbę możliwości dostępnych dzięki naszej sieci kontaktów branżowych.

Przemysł jeździecki generuje ogromne przychody dla niektórych z głównych gospodarek świata i poszukuje bystrych, wykwalifikowanych absolwentów. Oprócz korzyści płynących z mieszanki ćwiczeń praktycznych i wiedzy akademickiej, zdobędziesz niezbędne doświadczenie w ramach stażu zawodowego. Wykorzystasz naszą potężną sieć kontaktów branżowych, w tym absolwentów Uniwersytetu.

Będziesz miał również możliwość zdobycia jeszcze większego doświadczenia w tej dziedzinie, dzięki sześciodniowemu wyjazdowi studyjnemu do Irlandii. Nic dziwnego, że nasi absolwenci pracują w tak prestiżowych firmach jak Plusvital Equinome, Haygain, Tattersalls i The National Trainers Federation.

Struktura kursu Obecnie oferujemy ten kierunek studiów z rokiem założycielskim, który da Ci możliwość zdobycia doświadczenia i umiejętności, których będziesz potrzebował przed przejściem do tradycyjnych części programu.

W pierwszym roku twojego czteroletniego programu będziesz rozwijać swoje umiejętności akademickie i pracy w zespole oraz nabierać pewności siebie w pracy pisemnej, posługiwaniu się danymi liczbowymi i statystycznymi oraz technologiami informacyjno-komunikacyjnymi. Zostaniesz wprowadzony w szereg tematów związanych z użytkowaniem ziemi na wsi, w tym nauka o roku rolniczym, mapowanie, umiejętności laboratoryjne i będziesz miał możliwość zdobycia kompetencji w szeregu praktycznych umiejętności. Rok ten pomoże ci w przejściu do bycia niezależnym uczniem, a może nawet przedsiębiorcą. Pomyślne ukończenie roku fundamentalnego pozwoli ci przejść na rok 1 kursu.

Rozwijaj szeroki zestaw umiejętności zarówno w biznesie jak i nauce poprzez serię wykładów, tutoriale, studia przypadków, praktyczne ćwiczenia laboratoryjne, demonstracje i wizyty. Moduły są oceniane za pomocą różnych metod, w tym esejów, zadań do pracy w grupach i indywidualnych prezentacji. Na koniec każdego semestru odbywają się egzaminy w wyznaczonym czasie.

Projekt badawczy jest integralną częścią kursu i dostarcza niezbędnego doświadczenia zarówno w projektowaniu, jak i przeprowadzaniu badań. Możesz skupić się na nauce lub biznesie i możesz zobaczyć swój projekt badawczy w jednym z wielu czasopism akademickich, które regularnie publikują prace naszych studentów.

Praktyka zawodowa W trzecim roku kursu odbędziesz 15-tygodniową praktykę zawodową. Studenci odbyli praktyki w takich firmach jak Plusvital Equinome, Godolphin, Weatherbys, NAF i Haygain. Jest to doskonała okazja, aby rozwinąć szereg powiązań w rozwijającym się przemyśle konnym.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Applied Equine Science and Business with Foundation Year BSc (Hons) w Royal Agricultural University

25% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
15% Specjaliści inżynierii
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Zawody wykwalifikowane
5% Specjaliści inżynierii
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Zawody związane ze sprzedażą
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

UCAS Tariff of Accepted Students for Nauka o zwierzętach

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

żaden z czterech elementów poniżej 5.5

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Applied Equine Science and Business with Foundation Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Stosowane Nauki o Koniach i Biznes z Rokiem Założycielskim BSc (Hons)

• Foundation

Rankingi Royal Agricultural University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 5 rankingi uniwersytetów Royal Agricultural University

O Royal Agricultural University

Royal Agricultural University (RAU lub ROAGU) został założony w 1844 roku i znajduje się w wiejskiej scenerii miasta Cirencester. RAU był pierwszą uczelnią rolniczą w świecie anglojęzycznym i oferuje ponad 30 programów studiów licencjackich i podyplomowych opartych na rolnictwie. Nie wszystkie programy są jednak ograniczone do rolnictwa, ponieważ studenci mają również możliwość studiowania nieruchomości, Equine Science, środowiska i biznesu.

Lista 25 kursów licencjackich i magisterskich Royal Agricultural University - Katalog Kursów

Skład uczniów Royal Agricultural University

• Day in the life of a student 360 video tour
  • RAU School of Agriculture, Food and the Environment