Reaseheath College
Zarządzanie ogrodem zoologicznym (doładowanie) BSc (Hons)
Reaseheath College - Reaseheath College

Marzysz o ekscytującej i satysfakcjonującej karierze w branży zoologicznej? Zdobądź odpowiednie doświadczenie w branży i umiejętności zawodowe, których potrzebujesz w UCR. Ten roczny kurs jest okazją dla biologów zoo i naukowców zajmujących się zwierzętami do dalszej specjalizacji i doskonalenia umiejętności zdobytych podczas studiów na poziomie 5 (lub równoważnym), które obejmują specjalistyczne moduły stosowane skoncentrowane na gatunkach znajdujących się w kolekcjach zoologicznych.

Nasza kadra nauczycielska ma wieloletnie doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach, które mogą zaoferować ogrody zoologiczne, i wnosi tę pasję i wiedzę do klasy. Podstawowym elementem kursu jest ukończenie pracy licencjackiej, umożliwiającej zbadanie interesującego Cię obszaru badań zoologicznych i rozwinięcie szerokiego zakresu umiejętności, które można wykorzystać w praktyce.

Nasze zoo na terenie kampusu jest domem dla ponad 1000 zwierząt i 125 gatunków, w tym lemurów pierścieniowych, jeżozwierzy, szopów praczy, wydr, tapirów, kapibar, sów, jastrzębi, smoków brodatych, węży królewskich, żab i ryb morskich, by wymienić tylko kilka z nich.

Cechy kursu

• Możliwości wolontariatu w naszym zoo
  • Hodowla zwierząt egzotycznych
  • Żywienie w zoo
  • Edukacja w zakresie ochrony przyrody
  • Oprogramowanie ZIMS (Zoological Information Management Systems)
  • Możliwość uczestniczenia w zagranicznych kursach terenowych w różnych miejscach w Afryce i Europie.

Opcje kariery

• Zookeeper
  • Kurator
  • Biolog konserwator
  • Rejestrator
  • Urzędnik ds. edukacji i ochrony przyrody
  • Konsultant ds. zwierząt
  • Badania naukowe
  • Przejście na studia magisterskie lub doktoranckie

W tym programie stosowane są różnorodne metody oceny. Mają one na celu rozwinięcie szeregu umiejętności i wiedzy istotnych dla branży. Praca dyplomowa jest oceniana poprzez pisemną propozycję i artykuł naukowy, który reprezentuje badania przeprowadzone przez studenta. Inne oceny obejmują plan zarządzania gatunkami dla modułów biologii i ochrony przyrody, portfolio projektu obudowy, mikroteach dla edukacji w zakresie ochrony przyrody, raporty i studia przypadków, seminaria i oceniane warsztaty dotyczące wzbogacania behawioralnego.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Zoo Management (Top-Up), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie ogrodem zoologicznym (doładowanie) BSc (Hons)

Studenci mogą otrzymać szansę zaangażowania się zarówno w krajowe, jak i zagraniczne możliwości uczenia się, dzięki którym mogą wzbogacić swoje doświadczenie edukacyjne w klasie. Mogą one obejmować możliwości studiowania kolekcji zoologicznych w Europie, a także podejmowanie kursów terenowych w zakresie ochrony przyrody w miejscach takich jak Afryka i Wielka Brytania.

Główny nacisk na te kursy terenowe kładzie się na rozwój profesjonalnych, istotnych dla branży umiejętności i zastosowanie wiedzy studentów w nowatorskim, stymulującym, ale wymagającym środowisku. Koszty związane z kursami terenowymi wahają się od 500 do 1000 GBP (Wielka Brytania i Europa) oraz od 2200 do 2800 GBP (Afryka). Pamiętaj, że dokładne ceny wszystkich kursów terenowych mogą ulec zmianie w zależności od dostępności i rekrutacji.

Studenci mogą również zakupić własne kopie zalecanych zestawów tekstów, aby pomóc im w nauce. Pełna lista zalecanych tekstów jest dostępna przed zapisaniem się na kurs. Jednak nasza biblioteka kampusowa może pochwalić się wystarczającymi zapasami wszystkich głównych tekstów wspierających naukę studentów, często w formacie e-booków, a zatem zakup tekstów nie jest egzekwowany.

Koszty wyposażenia Kombinezon: od 20 do 30 funtów LUB koszulka polo UCR (12 funtów)/ bluza UCR (16 funtów) spodnie robocze (15-20 funtów) Buty ze stalowymi noskami: od £30 Fartuch laboratoryjny: od £13 do £20 Pamięć USB: od £5

Ceny urządzeń mogą ulec zmianie w zależności od sprzedawcy.

O Reaseheath College

Reaseheath College to instytucja edukacyjna, która specjalizuje się w kursach i programach lądowych, głównie na poziomie Further Education. Siedziba college'u znajduje się na wiejskich przedmieściach Nantwich, w angielskim hrabstwie Cheshire. Główny kampus znajduje się w Reaseheath, ale college działa także w swoich lokalizacjach satelitarnych w Wirral, Church Farm i Croft End Equestrian Centre.

Lista 17 kursów licencjackich i magisterskich Reaseheath College - Katalog Kursów

Skład uczniów Reaseheath College

• What can I expect from the student life at Reaseheath?
  • Meet our Students - Lucy Terry, Technical Baccalaureate in Equine Management
  • Meet our Graduates - Zoe Lemarechal, Foundation Degree in Agriculture
  • Student Vlog | Abbie discusses her Animal Management course at University Centre Reaseheath
  • Reaseheath College Foundation students on work experience