Queen Mary University of London
Biologia ustna MSc
Queen Mary University of London -

Kluczowe informacje o kursie

Opis kursu

Ten MSc koncentruje się na najnowszych osiągnięciach naukowych w zakresie biologii i zdrowia jamy ustnej, jednocześnie obejmując podstawowe nauki w kontekście klinicznym, dając ci wszechstronny, a jednocześnie specjalistyczny zestaw umiejętności biomedycznych. Odkryjesz najnowsze osiągnięcia w stomatologii terapeutycznej, nanostomatologii i materiałach dentystycznych.

 • Przeznaczone dla absolwentów stomatologii lub kierunków ścisłych

 • Zbadaj techniki medycyny prewencyjnej i badania produktów komercyjnych, co da ci elastyczne opcje kariery

 • Zdobądź interdyscyplinarne umiejętności badawcze, które są cenione zarówno w przemyśle, jak i w środowisku akademickim

 • Ucz się od naszych wybitnych międzynarodowych ekspertów i utrzymuj z nimi regularny kontakt przez cały czas trwania programu

 • Studiuj w jednej z najwyżej ocenianych szkół stomatologicznych w Wielkiej Brytanii: zajmujemy pierwsze miejsce pod względem wpływu badań (REF 2014)

Ten MSc da Ci gruntowne podstawy biologii jamy ustnej, włączając w to praktyczne kliniczne wyjaśnienia głównych osiągnięć naukowych zarówno w zakresie profilaktycznych technik medycznych, jak i komercyjnych badań nad produktami.

Poznasz najnowsze osiągnięcia w stomatologii leczniczej: na przykład modele doustnego podawania leków. Dowiesz się także o postępach w nano-stomatologii i materiałach dentystycznych.

W trakcie kursu zdobędziesz wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii jamy ustnej i biofizyki stomatologicznej oraz podstaw biochemii w odniesieniu do stomatologii. Będziesz także studiować chemię biominerałów i składników kości i zębów, etiologię próchnicy i erozji, biochemię śliny, mikrobiologię jamy ustnej, materiałoznawstwo stomatologiczne oraz nowoczesne dwu- i trójwymiarowe obrazowanie rentgenowskie.

Oprócz tych wykładów modułowych, będą również wykłady od praktykujących klinicystów na temat aktualnych zagadnień we współczesnej stomatologii klinicznej, zapewniając, że będziesz zaznajomiony z najnowszymi odkryciami, modelami i badaniami.

Będziesz pracować na czele innowacji w tej dziedzinie i zachęcać do badań w obszarach, które mogą przynieść realne korzyści pacjentom. Na przykład możesz prowadzić badania nad lekami, które mają minimalne efekty uboczne, dzięki czemu zmniejszysz częstość występowania kseristomii (suchości w ustach), częstego efektu ubocznego stosowania leków stomatologicznych.

Struktura

 • Osiem modułów obowiązkowych

 • Dysertacja i projekt badawczy

Proszę odnieść się do naszej strony internetowej.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Patrz: www.qmul.ac.uk/international-students.

Proszę zobaczyć: www.qmul.ac.uk/scholarships.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Oral Biology, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Minimalny wymóg wstępny to 2.2 stopień brytyjski lub jego zagraniczny odpowiednik w odpowiednim temacie. Dyscypliny takie jak medycyna, stomatologia, chemia, biologia lub pokrewne przedmioty w naukach ścisłych będą brane pod uwagę. Aplikanci międzynarodowi: Studenci spoza Wielkiej Brytanii pomagają tworzyć globalną społeczność tutaj w Queen Mary. Szczegółowe wymagania wstępne dla poszczególnych krajów znajdziesz w sekcji International na naszej stronie internetowej. Jeśli Twoim pierwszym językiem nie jest angielski, musisz przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Szczegóły dotyczące naszych wymagań wstępnych w języku angielskim znajdziesz tutaj. Biegłość w pisanym i mówionym języku angielskim jest niezbędna i od osób nie będących rodzimymi użytkownikami języka angielskiego wymagamy minimalnego ogólnego wyniku IELTS 6.5 z wynikiem 6.0 w pisaniu na początku kursu. Inne międzynarodowe kwalifikacje mogą być akceptowane, prosimy o kontakt z Biurem Rekrutacji w celu wyjaśnienia. Jeśli nie spełniasz wymagań językowych, być może będziesz mógł wziąć udział w programie przedsesyjnym, który przygotuje Cię do studiów magisterskich. Programy Queen Mary's Summer Pre-Sessional. Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnych Ci informacji, skontaktuj się z Biurem Rekrutacyjnym w celu uzyskania pomocy. Aplikacje są przetwarzane po ich otrzymaniu. Termin składania podań upływa 3 września 2018 roku. Zastrzegamy sobie jednak prawo do otrzymania dalszych zgłoszeń po tym terminie i podjęcia decyzji w sprawie tych zgłoszeń w zależności od dostępności miejsc.

Koszty

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Rankingi Uniwersyteckie

Rankingi w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów

O

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Skład uczniów

Uczniowie według poziomu nauczania Rok akademicki 2020/21 - liczba studentów w pełnym wymiarze godzin opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) 10 lutego 2022 r.
studenci pierwszego stopnia:
15855
studenci podyplomowi:
6605
Razem:
22460
 • What is the best thing about studying at Queen Mary?
 • Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
 • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
 • Joining Queen Mary – hear from our students

Gdzie ten program jest nauczany

Whitechapel
map marker Pokaż na mapie

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
Chirurgia stomatologiczna / Nauka o jamie ustnej MChD
(University of Leeds)
63% 0% 1% - 171 Leeds Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Stomatologia sądowa (MSc) MSc
(University of Dundee)
63% 0% 1% £21950 171 Dundee Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Nauki o jamie ustnej i stomatologii MSc (Res)
(University of Bristol)
63% 0% 1% £24600 171 Bristol Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Endodoncja (specjalności stomatologiczne) MSc
()
63% 0% 1% £45000 171 - Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Zaawansowana praktyka periodontologiczna (Dental Care Professional) MSc
(University of Essex)
63% 0% 1% £19380 171 Colchester Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Periodontologia MSc (Clin)
()
63% 0% 1% £47000 171 - Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Endodoncja MSc (Clin)
()
63% 0% 1% £47000 171 - Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Protetyka stała i ruchoma MSc (Clin)
()
63% 0% 1% £47000 171 - Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Periodontologia MSc
(University of Essex)
63% 0% 1% £15440 171 Colchester Oncampus W niepełny wymiarze godzin
MDSc Protetyka MDSc
(University of Dundee)
63% 0% 1% £42000 171 Dundee Oncampus W pełnym wymiarze godzin