Queen Mary University of London
Zarządzanie własnością intelektualną MSc
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

Prawo własności intelektualnej stało się interdyscyplinarną dziedziną obejmującą prawo, inżynierię, nauki medyczne, ekonomię i wiele innych dziedzin. MSc in Management of Intellectual Property bada podstawy tego obszaru prawa w odniesieniu do patentów, znaków towarowych i innych podstawowych obszarów w tej dziedzinie.

Ten program studiów magisterskich jest skierowany przede wszystkim do absolwentów kierunków ścisłych i inżynierskich, którzy chcą kontynuować karierę jako rzecznicy patentowi lub rzecznicy ds. znaków towarowych, choć jest on również otwarty dla absolwentów wszystkich środowisk akademickich, którzy chcą studiować własność intelektualną (IP) na poziomie podyplomowym.

Istnieje ciągłe zapotrzebowanie na ekspertyzy w zakresie prawa własności intelektualnej i zarządzania w przemyśle, handlu oraz innowacyjnych i kreatywnych branżach, a ten MSc daje ci możliwość studiowania IP na wysokim poziomie. Program oferuje strumień profesjonalny (dla absolwentów nauk ścisłych i technicznych) oraz strumień biznesowy, dostępny dla absolwentów wszystkich dziedzin, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat stosowania i zarządzania własnością intelektualną.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Management of Intellectual Property, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Queen Mary University of London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 27 października, 2023]

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• What is the best thing about studying at Queen Mary?
  • Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students

Lincoln's Inn Fields