Queen Mary University of London
Filmoznawstwo i język niemiecki (4 lata) BA (Hons)
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Film Studies and German (4 years) BA (Hons) i innych kursach Germanistyka i skandynawistyka na Queen Mary University of London dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Germanistyka i skandynawistyka.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów języki i studia terenowe

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Germanistyka i skandynawistyka na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £30000 £19500 - £29000 £22500 - £35000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii języki i studia terenowe (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22367 £19743 £23758
Zakres 25-75 percentyla £19301 - £25532 £15547 - £24940 £18176 - £30090

Rozwijaj swoją pasję do filmu, jednocześnie dogłębnie poznając język, historię i kulturę Niemiec.

Nasze studia filmoznawcze i germanistyczne pozwolą Ci zrozumieć film w kontekście szerszej wiedzy o języku i kulturze germańskiej. Wcześniejsza znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Studia filmowe wspierają zrozumienie estetyki wizualnej i prowadzą studentów do tak różnorodnych obszarów studiów, jak historia, polityka, filozofia, technologia i wydajność. Będziesz studiować historię i teorię kina w szerokim zakresie modułów i będziesz mieć możliwość napisania własnego scenariusza filmowego.

Nauka niemieckiego w Queen Mary obejmuje intensywne zaangażowanie w język, w połączeniu z poznawaniem kultur i historii Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Rozwiniesz wysoki poziom kompetencji językowych, wraz z umiejętnościami analitycznymi i zrozumieniem kwestii międzykulturowych.

Trzeci rok studiów spędzisz studiując lub pracując w Niemczech, Austrii lub niemieckojęzycznej Szwajcarii, co stanowi wyjątkową okazję do rozwijania umiejętności językowych poprzez zanurzenie i zwiększenie kompetencji międzykulturowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Film Studies and German (4 years) BA (Hons) w Queen Mary University of London

20% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
20% Zawody wykwalifikowane
15% Opiekuńcze usługi osobiste
10% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
10% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Specjaliści ds. ochrony przyrody i środowiska
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania

Oceny i czas na naukę

Ocena zazwyczaj obejmuje kombinację zajęć, takich jak eseje, analizy, prezentacje oraz egzaminy pisemne lub ustne.

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff of Accepted Students for Germanistyka i skandynawistyka

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dyplom Access to HE

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Film Studies and German (4 years), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Filmoznawstwo i język niemiecki (4 lata) BA (Hons)

.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Queen Mary University of London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Języki i literatura

Język niemiecki

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students
  • What is the best thing about studying at Queen Mary?

Kreatywne pisanie oraz film i teatr BA (Hons)
(University of Reading)
- - - £22350 - Reading Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Amerykanistyka (Stany Zjednoczone) z filmem (w tym rok za granicą) BA (Hons)