Queen Mary University of London
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

Popularny program online w Endokrynologii i Cukrzycy został zaprojektowany zarówno jako kompletny program nauczania w Endokrynologii i Cukrzycy dla nowych adeptów tej dziedziny, jak i jako aktualizacja i rozszerzenie dla tych, którzy już w niej pracują. Kurs zapewnia lekarzom, zwłaszcza tym szkolącym się w endokrynologii i pokrewnych specjalnościach, podstawy w teoretycznych i klinicznie stosowanych aspektach tej dyscypliny.

Unikalne aspekty tego programu obejmują:

• światowej klasy specjaliści zaangażowani w nauczanie i superwizję

• Historia doskonałości centrum endokrynologii w Barts and the London Medical School

• Obszerność programu nauczania

• Kształcenie na odległość i nowe metody nauczania

• Praca w niepełnym wymiarze godzin równolegle z pracą kliniczną

Program obejmuje kompleksowy program nauczania w zakresie endokrynologii klinicznej. Jest on nauczany w całości na odległość.

Postgraduate Diploma składa się z kursu składającego się z 8 modułów, realizowanego przez 4 semestry. Łącznie będzie to 16 miesięcy nauki.

Wszystkie moduły są kluczowe dla dyplomu i są studiowane w kolejności prezentacji, zaczynając od modułu "umiejętności ogólne i wiedza podstawowa", który stanowi fundament, na którym opierają się kolejne moduły.

Kurs MSc składa się z opisanych powyżej zajęć dydaktycznych oraz dodatkowo w trakcie drugiego roku studiów z niezależnego projektu badawczego realizowanego przez kolejne dwa semestry. Projekt ten może mieć charakter laboratoryjny lub kliniczny, lub w pewnych okolicznościach biblioteczny. Hipoteza i projekt badania są proponowane przez studenta i są przeprowadzane w jego macierzystej instytucji.

Wszyscy studenci początkowo zarejestrują się na kurs Postgraduate Diploma. Przejście na studia magisterskie będzie zależało od preferencji studenta i pomyślnego ukończenia nauczanego kursu.

Ten program ma na celu:

• Poszerzenie świadomości podstawowych nauk i technik badawczych leżących u podstaw endokrynologii i diabetologii, w tym wyszukiwania literatury, przeglądania dowodów, krytycznej oceny literatury naukowej, korzystania z baz danych, pisania prac i artykułów oraz poprawnego stosowania statystyki.

• Rozwinięcie zrozumienia nauk klinicznych istotnych dla specjalistycznej praktyki klinicznej w endokrynologii i diabetologii.

• Rozwinięcie wiedzy na temat powszechnych i ważnych zaburzeń w endokrynologii i cukrzycy na poziomie odpowiednim dla wsparcia doświadczenia klinicznego i samodzielnej praktyki.

• Rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów, które umożliwią samodzielną praktykę jako specjalista.

• Rozwijanie kompetencji zawodowych absolwentów medycyny w dziedzinach pokrewnych w celu zrozumienia patofizjologii, badania i leczenia zaburzeń endokrynologicznych

• Rozwinięcie powiązanych umiejętności transferowalnych, takich jak poprawne użycie statystyk, użycie baz danych, wyszukiwanie literatury, przeglądanie dowodów, krytyczna ocena literatury naukowej, pisanie prac i artykułów.

• Dla studentów realizujących moduł niezależnych badań naukowych również koncentracja na kawałku oryginalnych badań - może to być prospektywne i obejmować podstawowe nauki lub umiejętności i techniki kliniczne lub może koncentrować się na szczegółowym przeglądzie obszaru w ramach programu nauczania.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Endocrinology and Diabetes Online, PgDip. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Queen Mary University of London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Medycyna i zdrowie

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 22 marca, 2023]

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• What is the best thing about studying at Queen Mary?
  • Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students

Endokrynologia kliniczna PgDip