Queen Mary University of London
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

Zarabiaj, szkoląc się na analityka danych i ukończ studia z tytułem licencjata i czteroletnim doświadczeniem zawodowym.

Analitycy danych zbierają, organizują i badają dane. Zgłaszają swoje wnioski i formułują zalecenia, które mają kluczowe znaczenie dla poprawy wyników biznesowych.

Ta innowacyjna praktyka zawodowa została opracowana we współpracy z PwC, aby pomóc Ci przyspieszyć karierę w branży technologicznej i biznesowej.

Pierwszy semestr każdego roku będziesz studiować w kampusie Queen Mary, ucząc się razem z innymi studentami.

Od drugiego semestru każdego roku, aż do przerwy letniej, będziesz ściśle współpracować z ekspertami ds. technologii w jednym z londyńskich biur PwC.

*Informacje na tej stronie kursu są poprawne w momencie pisania. Nieustannie badamy sposoby ulepszania naszej oferty edukacyjnej i utrzymywania programów odzwierciedlających branżę. W związku z tym moduły i struktura kursu na wrzesień 2024 r. mogą ulec zmianie. Zostaniesz poinformowany o wszelkich istotnych zmianach.

Jak aplikować

Obecnie PwC jest naszym jedynym partnerem-pracodawcą w tym programie. Wszystkie aplikacje należy składać za pośrednictwem UCAS (zwróć uwagę na odpowiednie terminy UCAS).

Po złożeniu wniosku

Twój formularz UCAS zostanie sprawdzony przez pracownika działu rekrutacji. Po tym przeglądzie możemy również zaprosić Cię do wypełnienia niektórych ocen online, w tym rozmowy kwalifikacyjnej online i centrum oceny.

Wywiad online

Rozmowa kwalifikacyjna online jest przeprowadzana przez PwC i może odbyć się w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, o ile jest to wystarczająco dużo czasu przed oceną zintegrowaną (poinformujemy Cię o terminach). Będziesz miał okazję przećwiczyć pytania i dowiedzieć się więcej o PwC, wykonując to ćwiczenie.

Centrum oceny

Centra oceny odbywają się online w marcu i obejmują oceniane ćwiczenie grupowe prowadzone przez PwC. Będziesz miał okazję zadać pytania i dowiedzieć się więcej o programie.

.

Ocena zazwyczaj obejmuje połączenie egzaminu i pracy zaliczeniowej. Istnieją praktyczne zadania dla modułów laboratoryjnych oraz arkusze ćwiczeń lub zadania pisemne dla bardziej teoretycznych modułów.

Wymagania kwalifikacyjne

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dyplom Access to HE

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Opłaty za kurs są pokrywane przez Twojego pracodawcę i ESFA (Education and Skills Funding Agency). Pamiętaj, że nie będziesz kwalifikować się do czesnego ani pożyczek na utrzymanie od Student Loan Company. Aby kwalifikować się do dofinansowania, musisz spełniać kryteria kwalifikowalności określone na stronie internetowej rządu Wielkiej Brytanii: https://www.gov.uk/guidance/apprenticeship-funding-rules QMUL i Twój pracodawca ocenią, czy kwalifikujesz się do ubiegania się o dofinansowanie. Aby aplikować, musisz być - jesteś obywatelem Wielkiej Brytanii lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) - lub mieszkał w Wielkiej Brytanii lub EOG przez ostatnie trzy kolejne lata - lub obywatel spoza EOG posiadający pozwolenie rządu brytyjskiego na zamieszkanie w Wielkiej Brytanii (nie w celach edukacyjnych) i zwykle mieszkający w Wielkiej Brytanii przez co najmniej ostatnie trzy lata przed rozpoczęciem praktyki.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Digital and Technology Solutions (Data Analyst) Degree Apprenticeship, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rozwiązania cyfrowe i technologiczne (analityk danych) Stopień praktyki zawodowej BSc (Hons)

Twój pracodawca opłaci Twoje czesne w Queen Mary

Będziesz otrzymywać wynagrodzenie podczas studiów na uniwersytecie, a także otrzymasz zwiększone wynagrodzenie podczas nauki w miejscu pracy w PwC.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Queen Mary University of London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 26 października, 2022]

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students
  • What is the best thing about studying at Queen Mary?

Technologia informacyjna w biznesie (ze zintegrowanym rokiem w przemyśle) BSc (Hons)
(Aberystwyth University)
- - - £18830 - Aberystwyth Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Historia i technologia informacyjna BA (Hons)