Plymouth University
Radiografia diagnostyczna z ultrasonografią fundacyjną BSc
Plymouth University - Plymouth University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 20 o kursach Diagnostic Radiography with Foundation Ultrasonography BSc i innych kursach technologia medyczna na Plymouth University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na technologia medyczna.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Nauki medyczne

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów technologia medyczna na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £19000 - £25500 £18000 - £25500 £21000 - £34000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Nauki medyczne (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24987 - £27566 £23994 - £32951 £25927 - £37918

Ten wyjątkowy kurs pozwoli Ci rozwinąć wiedzę, umiejętności i pewność siebie, aby stać się wybitnym radiografem, jednocześnie wzbogacając swoją naukę o podstawowe doświadczenie ultrasonograficzne. Skorzystasz z przedłużonego drugiego roku, który obejmuje intensywną symulację i dodatkowe staże kliniczne z regionalnymi dostawcami usług ultrasonograficznych w całym sektorze opieki zdrowotnej.

Ultrasonografia jest zwykle oferowana wyłącznie w ramach szkolenia podyplomowego i doceniamy, że nadal będziesz potrzebować roku preceptoringu, aby skonsolidować swoją wiedzę przed przejściem na studia podyplomowe.

• Jest to wyjątkowy kurs, dający podstawy ultrasonografii, a jednocześnie umożliwiający rejestrację w HCPC jako radiograf diagnostyczny.
  • Trenuj przy użyciu zaawansowanej technologii obrazowania medycznego, w czołówce nowoczesnej opieki nad pacjentem.
  • Ćwicz swoje umiejętności kliniczne i komunikacyjne w Centrum Zasobów Umiejętności Klinicznych (CSRC), które obejmuje specjalnie zaprojektowane repliki oddziałów szpitalnych i izb przyjęć, z wysokiej jakości symulatorami pacjentów.
  • Pogłęb swoje zrozumienie struktury i funkcjonalności ludzkiego ciała w naszym Centrum Zasobów Nauk Przyrodniczych (LSRC).
  • Otrzymaj iPada na czas trwania kursu.
  • Ucz się od prawdziwych pacjentów od samego początku, z praktykami klinicznymi rozpoczynającymi się w pierwszym semestrze roku 1.
  • Weź udział w dyskusjach prowadzonych przez ekspertów na temat studiów przypadków klinicznych i najnowszych przełomów w naukach medycznych, dzięki naszemu ustrukturyzowanemu podejściu do nauczania w małych grupach, w tym uczeniu się opartemu na zapytaniach. Jest to również świetna okazja do czerpania z wiedzy i doświadczenia innych studentów.
  • Systemy online wspierają twoją naukę, w tym niestandardowy dziennik studenta, w którym możesz uzyskać dostęp do notatek z wykładów, systemów oceny online i sesji wykładowych.
  • Na pierwszym roku studenci będą studiować w Plymouth, a wszystkie praktyki kliniczne będą odbywać się w ramach codziennych dojazdów. W latach 2 i 3 wszyscy studenci ukończą semestr w Plymouth w ramach zajęć akademickich, a następnie semestr na stażu klinicznym w południowo-zachodniej i innych lokalizacjach.

Zatwierdzony przez Health and Care Professions Council (HCPC) w celu uprawniającym do ubiegania się o rejestrację w HCPC jako radiograf.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Diagnostic Radiography with Foundation Ultrasonography BSc w Plymouth University

25% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
5% Specjaliści do spraw finansów
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Specjaliści inżynierii
5% Specjaliści od mediów
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
5% Specjaliści do spraw finansów
5% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych

UCAS Tariff of Accepted Students for technologia medyczna

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dyplom Access to HE

Łącznie z matematyką.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Diagnostic Radiography with Foundation Ultrasonography, BSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Radiografia diagnostyczna z ultrasonografią fundacyjną BSc

Opłaty podane są za rok akademicki

Pamiętaj, że opłaty mogą ulec zmianie - aby uzyskać wszystkie informacje na temat czesnego, odwiedź nasze strony internetowe dotyczące opłat i finansowania.

Rankingi Plymouth University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Plymouth University

O Plymouth University

Założony w 1992 roku, Plymouth University jest ustanowiony w małym mieście Plymouth, południowo-zachodniej Anglii. Uniwersytet oferuje różnorodne akademiki w różnych punktach cenowych, a wszystko to w odległości krótkiego spaceru od twoich sal wykładowych. Podczas wędrówki poza kampusem, studenci znajdą lokalizację, która zapewnia mieszankę zarówno miejskich i wiejskich okolic, zapewniając, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Lista 221 kursów licencjackich i magisterskich Plymouth University - Katalog Kursów

Skład uczniów Plymouth University

• Plymouth as a Playground
  • What students think of University of Plymouth