Plumpton College
Nauka o koniach i coaching FdSc
Plumpton College - Plumpton College

Zakres 25-75 percentyla £21871 - £30502 £18376 - £32529 £21291 - £39327

Jeśli chcesz rozpocząć karierę trenerską, jest to świetny wybór dla Ciebie.

Ten kurs oferuje idealne połączenie nauki o koniach i praktycznego rozwoju umiejętności. Moduły są szczególnie dostosowane do kariery trenerskiej, ale mają również zastosowanie w wielu zawodach w branży jeździeckiej. Po ogólnym pierwszym roku obejmującym takie tematy, jak anatomia koni, żywienie i zachowanie, specjalistyczne przedmioty na drugim roku obejmują coaching dla jeźdźców konkursowych i zaawansowane jeździectwo.

Podczas studiów możesz zdecydować się na przygotowanie do egzaminów British Horse Society (BHS). Jest to opcjonalne i nie jest wliczone w cenę kursu. Oczekuje się, że studenci zarejestrują się niezależnie w BHS.

Ocena będzie odbywać się przez cały czas trwania programu. Każdy moduł będzie stale oceniany przy użyciu metod oceny formatywnej, takich jak zapisy obserwacji dyskusji w klasie i pracy grupowej, ocena peer to peer, quizy i informacje zwrotne na temat zadań praktycznych. Wyraźna informacja zwrotna zostanie przekazana do oceny formatywnej w formie ustnej lub pisemnej z komentarzami i celami do oceny sumatywnej. Zapewnia to, że uczniowie mają wszelkie możliwości osiągnięcia wysokich ocen. Ocena podsumowująca jest w dużej mierze oparta na pracy na kursie, która obejmuje między innymi: Eseje i inne zadania pisemne o objętości 3000 słów Prezentacje pracy indywidualnej i grupowej wraz z pisemnym zadaniem na 2000 słów.

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Equine Science & Coaching, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauka o koniach i coaching FdSc

EU £12000 Rok 1
Międzynarodowa £12000 Rok 1

W przypadku studentów zagranicznych obowiązują opłaty międzynarodowe, skontaktuj się z dostawcą.

O Plumpton College

Plumpton College jest instytucją edukacyjną, która oferuje zarówno dalsze kształcenie, jak i szkolnictwo wyższe, skupiając się na kierunkach związanych z ziemią, takich jak rolnictwo i opieka nad zwierzętami. Kampus znajduje się w angielskim hrabstwie East Sussex.

Lista 2 kursów licencjackich i magisterskich Plumpton College - Katalog Kursów

Skład uczniów Plumpton College

• College Life
  • Why Plumpton College Part 2?
  • Meet our Students - Equine
  • Meet our Students - Wine Production
  • Meet our Students - Adventure Education and Sport
  • Meet our Students - Floristry