Oxford Brookes University
Geodezja ilościowa i zarządzanie handlowe BSc (Hons)
Oxford Brookes University - Oxford Brookes University

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

W proces budowy zaangażowanych jest wiele osób. Ale bez względu na to, jak kreatywny jest projekt lub jak wykwalifikowani są rzemieślnicy, istnieje jeden czynnik, którego nie można zignorować: koszt. Właśnie dlatego rzeczoznawcy są niezbędni we wszystkim, od przygotowywania umów po wycenę ukończonych prac.

Studiuj Quantity Surveying w Oxford Brookes, a pomożemy Ci rozwinąć szeroki wachlarz umiejętności potrzebnych do radzenia sobie w różnych sytuacjach na miejscu i poza nim. Opracowaliśmy kurs w oparciu o praktykę zawodową na trzecim roku - pomożemy Ci szybko zdobyć praktyczną wiedzę, aby odnieść sukces w świecie pracy i jak najlepiej wykorzystać tę okazję.

Twój dyplom będzie akredytowany przez Royal Institution of Chartered Surveyors i Chartered Institute of Building. Oznacza to, że możesz dołączyć jako członek studencki i pracować nad uzyskaniem statusu biegłego rewidenta. Obejmując szeroki zakres tematów, upewniliśmy się, że inne kariery pozostają dla Ciebie otwarte. Lata 1-3 są współdzielone z naszymi innymi kursami budowlanymi, więc możesz nawet zmienić kierunek aż do 4 roku.

Nasi studenci są zatrudniani przez najlepsze firmy wykonawcze i konsultingowe, takie jak AECOM, Berkeley Homes, Taylor Wimpey i BAM Construction. Wielu naszych studentów przechodzi również na kursy dla absolwentów, stając się wyczarterowanymi profesjonalistami (RICS, CIOB).

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All Degrees

W Oxford Brookes z przyjemnością witamy międzynarodowych studentów z całego świata. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje o tym, jak aplikować na Oxford Brookes jako kandydat z zagranicy. https://www.brookes.ac.uk/Study/International-students/Applying-to-arriving/How-to-apply
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Quantity Surveying and Commercial Management, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Geodezja ilościowa i zarządzanie handlowe BSc (Hons)

Pamiętaj, że czesne dla studentów krajowych może wzrosnąć w kolejnych latach, zarówno dla nowych, jak i kontynuujących naukę, zgodnie z inflacją określoną przez rząd. Czesne dla studentów zagranicznych może wzrosnąć w kolejnych latach zarówno dla nowych, jak i kontynuujących naukę. Oxford Brookes University zamierza utrzymać opłaty dla nowych i powracających studentów krajowych na maksymalnym dozwolonym poziomie.

Trzeci rok możesz spędzić na stażu zawodowym. Podczas stażu uiszczana jest opłata na rzecz uniwersytetu. Pokrywa ona koszty opiekuna stażu oraz wsparcia, które zapewniamy podczas poszukiwania miejsca stażu i w trakcie jego trwania.

Rankingi Oxford Brookes University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów Oxford Brookes University

O Oxford Brookes University

Oxford Brookes University został założony w 1865 roku, w mieście Oxford. Ta instytucja szkolnictwa wyższego działa z trzech głównych kampusów: Headington, Wheatley, i Harcourt Hill - z drugorzędnym kampusem w Swindon specjalnie dla Nursing i różnorodnych kursów CPD. Uniwersytet ten osiąga doskonałe wyniki zarówno w dziedzinie nauki, jak i lekkoatletyki, posiadając prestiżowe osiągnięcia w obu tych dziedzinach.

Lista 158 kursów licencjackich i magisterskich Oxford Brookes University - Katalog Kursów

Skład uczniów Oxford Brookes University

• Life at Oxford Brookes – Student View | Oxford Brookes University
  • Careers at Brookes – Student View | Oxford Brookes University