Oxford Brookes University
Ekonomia, finanse i biznes międzynarodowy BSc (Hons)
Oxford Brookes University - Oxford Brookes University

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

Zobacz świat z punktu widzenia ekonomisty. Zrozum, jak decyzje finansowe wpływają na życie ludzi. Stosując teorię ekonomii do rzeczywistych scenariuszy, pomożemy Ci przygotować się do kariery w tej dziedzinie.

Na naszych studiach z zakresu ekonomii, finansów i biznesu międzynarodowego poznasz ludzi z różnych środowisk, ucząc się o tym, jak różne polityki gospodarcze wpływają na wybory dokonywane przez ludzi i kształtują ich doświadczenia życiowe. Rozważysz również wyzwania, przed którymi stoją firmy, gdy mają do czynienia ze wzrostem, rentownością i zrównoważonym rozwojem.

Kurs daje Ci niezbędne umiejętności do rozpoczęcia kariery na różnych stanowiskach związanych z ekonomią. Istnieją możliwości wyboru specjalistycznych ścieżek. Możesz skupić się na świecie finansów, rozumiejąc, jak działają rynki i badając bieżące wydarzenia, jednocześnie uzyskując zwolnienia z niektórych modułów ACCA, jeśli myślisz o zostaniu biegłym rewidentem. A jeśli wybierzesz ekonometrię, pomożemy Ci przygotować się do ilościowej, opartej na danych kariery po ukończeniu studiów.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Dyplom Access to HE

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Czytanie 6.0. Pisanie 6.0. Słuchanie 5.5. Mówienie 5.5.

W Oxford Brookes z przyjemnością witamy międzynarodowych studentów z całego świata. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje o tym, jak aplikować na Oxford Brookes jako kandydat z zagranicy. https://www.brookes.ac.uk/Study/International-students/Applying-to-arriving/How-to-apply
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Economics, Finance and International Business, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Ekonomia, finanse i biznes międzynarodowy BSc (Hons)

Anglia £1155
Irlandia Północna £1155
Szkocja £1155
Walia £1155

Pamiętaj, że czesne dla studentów krajowych może wzrosnąć w kolejnych latach, zarówno dla nowych, jak i kontynuujących naukę, zgodnie z inflacją określoną przez rząd. Czesne dla studentów zagranicznych może wzrosnąć w kolejnych latach zarówno dla nowych, jak i kontynuujących naukę.

Oxford Brookes University zamierza utrzymać opłaty dla nowych i powracających studentów krajowych na maksymalnym dozwolonym poziomie.

Rankingi Oxford Brookes University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Oxford Brookes University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Ekonomia

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]
    Ekonomia

[Opublikowany 09 września, 2023]

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów Oxford Brookes University

O Oxford Brookes University

Oxford Brookes University został założony w 1865 roku, w mieście Oxford. Ta instytucja szkolnictwa wyższego działa z trzech głównych kampusów: Headington, Wheatley, i Harcourt Hill - z drugorzędnym kampusem w Swindon specjalnie dla Nursing i różnorodnych kursów CPD. Uniwersytet ten osiąga doskonałe wyniki zarówno w dziedzinie nauki, jak i lekkoatletyki, posiadając prestiżowe osiągnięcia w obu tych dziedzinach.

Lista 158 kursów licencjackich i magisterskich Oxford Brookes University - Katalog Kursów

Skład uczniów Oxford Brookes University

• Life at Oxford Brookes – Student View | Oxford Brookes University
  • Careers at Brookes – Student View | Oxford Brookes University