Oxford Brookes University
Antropologia/Socjologia BA/BSc (Hons)
Oxford Brookes University - Oxford Brookes University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 100 o kursach Anthropology/Sociology BA/BSc (Hons) i innych kursach Socjologia na Oxford Brookes University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Socjologia.

Wynagrodzenie absolwentów Socjologia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Socjologia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £23000 - £29000 £17500 - £30500 £24500 - £36000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Socjologia (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £23139 £20862 £24378
Zakres 25-75 percentyla £20053 - £26242 £15766 - £25618 £18708 - £30597

Nasz wspólny kurs z wyróżnieniem pozwala studentom realizować własne obszary zainteresowań w ramach antropologii i socjologii, zapewniając im jednocześnie solidne podstawy w dyscyplinie oraz szereg umiejętności osobistych i zawodowych, które posłużą jako trampolina do przyszłego rozwoju kariery. Program jest starannie zaprojektowany, aby umożliwić studentom stopniowe rozwijanie wiedzy i umiejętności oraz stać się autonomicznymi, skutecznymi i niezależnymi uczniami.

Studiując antropologię, będziesz badać, co czyni nas ludźmi, co napędza naszą różnorodność i jak jesteśmy połączeni z naszym środowiskiem. Socjologia to szeroko zakrojony przedmiot zajmujący się analizą relacji społecznych i instytucji społecznych oraz sposobów, w jakie kształtują one życie ludzi.

Powiązania między badaniami naukowymi a nauczaniem na poziomie licencjackim są ważną i charakterystyczną cechą programu, a połączone doświadczenie badawcze i kompetencje pracowników ukształtowały jego projekt, treść i realizację.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Anthropology/Sociology BA/BSc (Hons) w Oxford Brookes University

25% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
10% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
10% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Specjaliści ds. jakości i regulacji
5% Specjaliści inżynierii
5% Zawody administracyjne

UCAS Tariff of Accepted Students for Socjologia

• All Degrees

W Oxford Brookes z przyjemnością witamy międzynarodowych studentów z całego świata. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje o tym, jak aplikować na Oxford Brookes jako kandydat z zagranicy. https://www.brookes.ac.uk/Study/International-students/Applying-to-arriving/How-to-apply
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Anthropology/Sociology, BA/BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Antropologia/Socjologia BA/BSc (Hons)

Anglia £1155
Irlandia Północna £1155
Szkocja £1155
Walia £1155

Pamiętaj, że czesne dla studentów krajowych może wzrosnąć w kolejnych latach, zarówno dla nowych, jak i kontynuujących naukę, zgodnie z inflacją określoną przez rząd. Czesne dla studentów zagranicznych może wzrosnąć w kolejnych latach zarówno dla nowych, jak i kontynuujących naukę. Oxford Brookes University zamierza utrzymać opłaty dla nowych i powracających studentów krajowych na maksymalnym dozwolonym poziomie.

Rankingi Oxford Brookes University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Oxford Brookes University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Antropologia

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]
    Nauki społeczne

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów Oxford Brookes University

O Oxford Brookes University

Oxford Brookes University został założony w 1865 roku, w mieście Oxford. Ta instytucja szkolnictwa wyższego działa z trzech głównych kampusów: Headington, Wheatley, i Harcourt Hill - z drugorzędnym kampusem w Swindon specjalnie dla Nursing i różnorodnych kursów CPD. Uniwersytet ten osiąga doskonałe wyniki zarówno w dziedzinie nauki, jak i lekkoatletyki, posiadając prestiżowe osiągnięcia w obu tych dziedzinach.

Lista 158 kursów licencjackich i magisterskich Oxford Brookes University - Katalog Kursów

Skład uczniów Oxford Brookes University

• Life at Oxford Brookes – Student View | Oxford Brookes University
  • Careers at Brookes – Student View | Oxford Brookes University