Oldham College
Grafika i projektowanie koncepcyjne w grach BA (Hons)
Oldham College - Oldham College

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Nasz kurs BA (Hons) Games Art and Concept Design oferuje Ci możliwość zdobycia biegłości zarówno w kreatywnej sztuce koncepcyjnej, jak i ostatecznych modelach 3D, które służą do tworzenia dzisiejszych ekscytujących gier CGI i wideo nowej generacji. Kurs koncentruje się w dużej mierze na sztuce gier, produkcji zasobów cyfrowych i powiązanych z nimi dyscyplinach. Zdobędziesz cenne praktyczne, teoretyczne i zawodowe doświadczenie w stosowaniu technologii sztuki cyfrowej w celu uzyskania szeregu ekscytujących i kreatywnych wyników. Dzięki wsparciu personelu, który zna branże kreatywne, opracujesz portfolio prac, które demonstruje szereg umiejętności technicznych i kreatywnych, przy użyciu najnowszego standardowego oprogramowania branżowego.

Będziesz mieć możliwość pracy nad zadaniami projektowymi związanymi z branżą. Moduły zapewniają podstawowe umiejętności, takie jak rysowanie i modelowanie, a Ty jesteś zachęcany do stania się bardziej świadomym wizualnie poprzez badanie i interpretację otaczającego Cię świata. Kolejne moduły zapoznają Cię z rzeźbą cyfrową, malarstwem cyfrowym, modelowaniem 3D i grafiką wektorową; wszystkie dostarczane w naszym obiekcie University Studios. Nauczanie i ocena będą obejmować warsztaty / praktykę studyjną, wykłady, seminaria, krytykę grupową, czytanie z przewodnikiem, samouczki, projekty, demonstracje, naukę związaną z pracą i niezależne studia. Ocena będzie ciągła przez cały kurs i oparta na serii ekscytujących i istotnych projektów.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Plus portfolio

Wymagania kwalifikacyjne

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Games Art and Concept Design, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Grafika i projektowanie koncepcyjne w grach BA (Hons)

.

O Oldham College

Oldham College to instytucja szkolnictwa wyższego, która prowadzi kursy zawodowe dla osób w wieku 16-18 lat. Znajduje się w angielskim mieście Oldham. Wśród alternatywnych opcji kursów dla absolwentów szkół, kandydaci mogą wybierać spośród szerokiej gamy praktyk zawodowych i kursów na poziomie T z gwarantowanym minimum 315 godzinami praktyki zawodowej. Kształcenie dorosłych w Oldham College koncentruje się na dawaniu uczniom drugiej szansy w systemie edukacji, dzięki programom GCSE Resits i Access to Higher Education.

Lista 20 kursów licencjackich i magisterskich Oldham College - Katalog Kursów

Skład uczniów Oldham College

(Nottingham Trent University)
56% 20% 25% £16500 171 Nottingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin