Nottingham Trent University
Nottingham Trent University - Nottingham Trent University

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Nasz kurs Rozwoju Muzeum i Dziedzictwa jest progresywnym, interdyscyplinarnym kursem, który przygotowuje cię do zostania ekspertami i innowatorami, ponownie wyobrażając sobie krajobraz muzeum i dziedzictwa. Ten innowacyjny kurs oparty na praktyce został zaprojektowany wraz z Museum Development East Midlands, East Midlands Museums Service, Nottingham City Museum and Galleries, Museum of the Mercian Regiment, The Canalside Heritage Centre, The National Justice Museum oraz międzynarodowymi konsultantami ds. Dziedzictwa Barker Langham. Rozwiniesz umiejętności w zakresie krytycznej i kreatywnej praktyki, aby zaprojektować bardziej kreatywne, społecznie istotne i zrównoważone praktyki, do wykorzystania w muzeach i powiązanych organizacjach dziedzictwa.

Ten kurs łączy w sobie akademickie i profesjonalne praktyki, aby zapewnić, że jesteś wyposażony w odpowiednie umiejętności, które są potrzebne, by wejść do dzisiejszej kadry muzeów i dziedzictwa. Połącz akademickie spojrzenie na muzea i dziedzictwo z kreatywnym, opartym na praktyce podejściem do ich ciągłego rozwoju w XXI wieku. Kurs zachęca i wspiera Cię do ponownego przemyślenia i ponownego wyobrażenia sobie muzeów i dziedzictwa poprzez krytyczne zaangażowanie i refleksję oraz eksperymenty i twórczą praktykę; do rozwinięcia pewności siebie i odwagi, by zobaczyć siebie jako naukowca-praktyka wiodącego w tej dziedzinie.

• (minimum of 6.0 in Writing)
    • (minimum of 6.0 in Writing)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Museum and Heritage Development, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rozwój muzealnictwa i dziedzictwa kulturowego PgCert

Rankingi Nottingham Trent University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Nottingham Trent University

O Nottingham Trent University

Założony w 1843 roku, Nottingham Trent University, znany również jako NTU, ma cztery oddzielne kampusy rozmieszczone w całym Nottinghamshire, z głównym City Campus znajduje się w samym sercu Nottingham. NTU jest szczególnie znany w brytyjskim środowisku akademickim za posiadanie jednych z najlepszych statystyk zatrudnienia po ukończeniu studiów z każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, z instytucją pomagającą ponad 94% swoich studentów rozpocząć pracę w wybranej dziedzinie.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich Nottingham Trent University - Katalog Kursów

Skład uczniów Nottingham Trent University

• NUA campus life
  • What is it like to study at Norwich University of the Arts? - by US student Kyra Vergho