Nottingham Trent University
Media, komunikacja i kultura BA (Hons)
Nottingham Trent University - Nottingham Trent University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 140 o kursach Media Communications and Culture BA (Hons) i innych kursach Medioznawstwo na Nottingham Trent University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Medioznawstwo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Medioznawstwo

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Medioznawstwo na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £21000 £19500 £24000
Zakres 25-75 percentyla £18500 - £23000 £16000 - £25000 £19000 - £32000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Medioznawstwo (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22017 £19297 £23262
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £25033 £15218 - £24297 £17814 - £29255

Ten kurs oferuje możliwość rozwijania zaawansowanych umiejętności krytycznych i kreatywnych istotnych dla nowego cyfrowego świata. Zaprojektowany dla osób z pasją do komunikacji, kurs rozwinie Twoje umiejętności cyfrowe i medialne dla różnych odbiorców w różnych gatunkach i mediach.

Poznasz rolę mediów w kształtowaniu kultury, tożsamości i komunikacji interpersonalnej. Zyskasz profesjonalnie ukierunkowane zrozumienie mediów i społeczeństwa, aby rozwinąć portfolio praktycznych umiejętności zarówno w pracy wizualnej, jak i pisemnej, w tym w reklamie, public relations i dziennikarstwie. Poznasz techniki tworzenia i analizowania obrazów oraz profesjonalnego pisania na różnych platformach. Podejścia teoretyczne będą wspierać twoje zastosowanie pomysłów, a praktyczne zadania pozwolą ci zrozumieć globalny kontekst komunikacji medialnej. Dowiesz się, jak korzystać z technologii medialnych do komunikowania się w różnych stylach i formatach, w tym w pitchingach, briefingach, projektach wideo i podcastach. Kurs wyposaży Cię w połączenie praktycznej wiedzy i teoretycznych spostrzeżeń związanych z analizą mediów oraz komunikacją publiczną i zawodową. Rozwiniesz umiejętności cyfrowe i medialne, umiejętności pisania, biznesu i prezentacji oraz przeanalizujesz reklamę, dziennikarstwo, kulturę popularną oraz kwestie tożsamości i różnorodności.

Zajęcia składają się z wykładów, seminariów, warsztatów, pokazów i samouczków zaprojektowanych w celu rozwijania twoich umiejętności kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów, krytycznej analizy, metod badawczych, zarządzania czasem, prezentacji i pracy w grupie. Absolwenci rozpoczęli pracę w dziennikarstwie, zarządzaniu wydarzeniami, marketingu, reklamie i public relations. Obejmuje to stanowiska konsultanta ds. mediów społecznościowych, menedżera ds. marketingu, kierownika ds. PR i marketingu, menedżera ds. marketingu i asystenta ds. treści cyfrowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Media Communications and Culture BA (Hons) w Nottingham Trent University

50% Specjaliści ds. jakości i regulacji
10% Specjaliści ds. zarządzania projektami biznesowymi i finansowymi
10% Zawody administracyjne
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Zawody wykwalifikowane
5% Specjaliści ds. ochrony przyrody i środowiska
5% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Zawody związane ze sprzedażą

UCAS Tariff of Accepted Students for Medioznawstwo

• (minimum of 6.0 in Writing)
    • (minimum of 6.0 in Writing)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Media Communications and Culture, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Nottingham Trent University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Nottingham Trent University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Nottingham Trent University

O Nottingham Trent University

Założony w 1843 roku, Nottingham Trent University, znany również jako NTU, ma cztery oddzielne kampusy rozmieszczone w całym Nottinghamshire, z głównym City Campus znajduje się w samym sercu Nottingham. NTU jest szczególnie znany w brytyjskim środowisku akademickim za posiadanie jednych z najlepszych statystyk zatrudnienia po ukończeniu studiów z każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, z instytucją pomagającą ponad 94% swoich studentów rozpocząć pracę w wybranej dziedzinie.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich Nottingham Trent University - Katalog Kursów

Skład uczniów Nottingham Trent University

• NUA campus life
  • What is it like to study at Norwich University of the Arts? - by US student Kyra Vergho