Nottingham Trent University
Międzynarodowy biznes mody BA (Hons)
Nottingham Trent University - Nottingham Trent University

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Te jednoroczne studia uzupełniające są przeznaczone dla osób, które ukończyły dwuletnie studia związane z modą lub równoważne kwalifikacje, takie jak dyplom specjalisty, stopień Foundation lub HND.

Poznaj międzynarodową perspektywę funkcjonowania branży modowej, badając takie obszary, jak zakupy modowe, marketing i promocja marki, styl życia i przewidywanie trendów. Będziesz mieć możliwość zbadania obszarów osobistych zainteresowań, takich jak etyczna i zrównoważona moda lub przedsiębiorczość i zakładanie własnej firmy.

Zdobędziesz również wiedzę na temat wydarzeń, procesów zarządzania oraz metod komunikacji wizualnej i werbalnej.

Treść kursu została stworzona z myślą o tych, którzy chcą podążać ścieżką kariery z naciskiem na kreatywność lub biznes.

Kluczowe cechy

• Zrozumienie wydarzeń, procesów zarządzania oraz metod komunikacji wizualnej i werbalnej.
  • Pracuj nad kombinacją kreatywnych i pisemnych projektów. Pomożemy Ci zidentyfikować Twoje mocne strony, abyś mógł dostosować swoją pracę do swoich aspiracji zawodowych.
  • Zbadaj obszary osobistych zainteresowań, na przykład etyczną i zrównoważoną modę, przedsiębiorczość lub zakładanie własnej firmy.
  • Pracuj nad projektami na żywo i konkursami we współpracy z takimi markami jak Wedgewood, Next i Whistles.
  • Wybierz się na opcjonalne międzynarodowe wizyty studyjne, takie jak Copenhagen Fashion Week.
  • Ten kurs przyciąga studentów z całego świata, oferując Ci dynamiczne doświadczenie odzwierciedlające środowisko pracy.
  • Skorzystaj z powiązań, jakie mamy z naszym siostrzanym kursem w Hong Kong Design Institute, poprzez nauczanie i uczenie się.
  • NTU zajmuje 16. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem mody i tekstyliów. (The Guardian University Guide 2021).

Ocena

Ocena to w 100% praca zaliczeniowa, łącząca pracę twórczą i pisemną.

Kariera i szanse na zatrudnienie

Stanowiska dla absolwentów obejmują zakupy, merchandising, marketing cyfrowy, projektowanie, merchandising wizualny i zarządzanie kontem. Możesz także zdecydować się na dalszą edukację lub samozatrudnienie. Ostatnie role absolwentów i miejsca docelowe obejmują:

Arcadia Group, projektant mody

Następnie stażysta kupujący

Adidas, visual merchandiser, Amsterdam

Calvin Klein, koordynator marki, Hongkong

Eland Fashion, asystent kupującego, Hongkong

YM INC, koordynator ds. handlu elektronicznego, Kanada.

Twoja przestrzeń do tworzenia w NTU

Prace naszych studentów - "We Are Creatives ".

znajdziesz podgląd niektórych prac naszych studentów i uzyskasz prawdziwy wgląd w to, jak to jest być częścią kreatywnej społeczności NTU.

• (minimum of 6.0 in Writing)
    • (minimum of 6.0 in Writing)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Fashion Business, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Nottingham Trent University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Nottingham Trent University

O Nottingham Trent University

Założony w 1843 roku, Nottingham Trent University, znany również jako NTU, ma cztery oddzielne kampusy rozmieszczone w całym Nottinghamshire, z głównym City Campus znajduje się w samym sercu Nottingham. NTU jest szczególnie znany w brytyjskim środowisku akademickim za posiadanie jednych z najlepszych statystyk zatrudnienia po ukończeniu studiów z każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, z instytucją pomagającą ponad 94% swoich studentów rozpocząć pracę w wybranej dziedzinie.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich Nottingham Trent University - Katalog Kursów

Skład uczniów Nottingham Trent University

• NUA campus life
  • What is it like to study at Norwich University of the Arts? - by US student Kyra Vergho