Nottingham Trent University
Zaawansowana Profesjonalna Praktyka Prawnicza: Kurs przygotowawczy SQE 1 i SQE 2 LLM
Nottingham Trent University - Nottingham Trent University

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Zdanie egzaminów kwalifikacyjnych Solicitors Qualifying Examination (SQE) 1 i SQE 2 to niezbędne kroki na drodze do uzyskania kwalifikacji solicitora. Zaawansowana Profesjonalna Praktyka Prawnicza LLM: SQE 1 i SQE 2 Preparation Course został zaprojektowany, by przygotować Cię do obu ocen SQE.

• Ten kurs daje możliwość zdobycia uznawanych na całym świecie kwalifikacji magisterskich, które kwalifikują się do uzyskania pożyczki podyplomowej rządu brytyjskiego.

• Wszystkie nasze kursy przygotowawcze SQE są nagradzane i prowadzone na poziomie Masters.

• Ten kurs dostarczy Ci wszystkiego, czego potrzebujesz, aby mieć najlepszą okazję do zdania SQE, a jednocześnie rozwinąć umiejętności zawodowe, które naprawdę liczą się dla pracodawców.

• Będziesz nauczany przez nasz wybitny zespół nauczycieli, z których wszyscy są doświadczonymi prawnikami, którzy zapewnią ci doskonałe i spersonalizowane nauczanie w dynamicznym i interaktywnym środowisku nauczania.

• Nasi wykładowcy będą pracować z Tobą, aby rozwinąć Twoje podstawowe umiejętności prawne, przygotowując Cię jednocześnie do egzaminu, w którym wykorzystasz swoją dotychczasową wiedzę z zakresu prawa materialnego i nauczysz się łączyć ją z procedurą, aby rozwiązywać praktyczne problemy prawne.

• Otrzymasz również wsparcie w rozwijaniu pięciu praktycznych umiejętności prawnych ocenianych w SQE 2.

• Masz możliwość napisania pracy doktorskiej w interesującym Cię obszarze lub wybrania spośród wielu przedmiotów do wyboru, które zwiększą Twoje szanse na zatrudnienie.

• Możliwość dalszej praktyki i sprawdzenia nabytych umiejętności prawnych poprzez konkursy mooting, negocjacje, rozmowy kwalifikacyjne, które wzbogacą Twoje CV.

• Szansa na "praktyczne" doświadczenie, aby rozwinąć umiejętności zawodowe i zdobyć doświadczenie w naszej regulowanej i wielokrotnie nagradzanej kancelarii nauczycielskiej, Centrum Porad Prawnych NLS.

• (minimum of 6.0 in Writing)
    • (minimum of 6.0 in Writing)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advanced Professional Legal Practice: SQE 1 and SQE 2 Preparation Course, LLM. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Nottingham Trent University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Nottingham Trent University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]
    Globalny ranking przedmiotów akademickich GRAS - ShanghaiRanking
    [Opublikowany 19 lipca, 2022]

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów Nottingham Trent University

O Nottingham Trent University

Założony w 1843 roku, Nottingham Trent University, znany również jako NTU, ma cztery oddzielne kampusy rozmieszczone w całym Nottinghamshire, z głównym City Campus znajduje się w samym sercu Nottingham. NTU jest szczególnie znany w brytyjskim środowisku akademickim za posiadanie jednych z najlepszych statystyk zatrudnienia po ukończeniu studiów z każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, z instytucją pomagającą ponad 94% swoich studentów rozpocząć pracę w wybranej dziedzinie.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich Nottingham Trent University - Katalog Kursów

Skład uczniów Nottingham Trent University

• NUA campus life
  • What is it like to study at Norwich University of the Arts? - by US student Kyra Vergho