Nottingham College
Coaching sportowy: społeczność i wyniki FdSc
Nottingham College - Nottingham College

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

Zostań świetnym wszechstronnym trenerem i przygotuj się na karierę dzięki tej ukierunkowanej na branżę kwalifikacji coachingu sportowego na poziomie 5, przyznawanej we współpracy z Nottingham Trent University .

O kursie

Niezależnie od tego, czy obecnie pracujesz w sporcie i chcesz się rozwijać, czy też planujesz ukończyć kwalifikacje związane ze sportem, aby rozpocząć karierę, ten kurs może pomóc Ci wykorzystać swój potencjał.

Pomożemy Ci udoskonalić i rozwinąć umiejętności praktyczne i akademickie, których będziesz potrzebować, aby stać się zdolnym "wszechstronnym", którego wymagają stale zmieniające się branże sportowe i rekreacyjne. Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w coachingu sportowym, rozwoju sportu czy administracji sportowej, pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele. Z tyłu siatki!

Campus

Ze względu na nasze szczególne relacje z Nottingham Trent University (NTU), kurs ten odbywa się w NTUs Clifton Campus Sports Village, położonym w parku, zaledwie cztery mile od centrum Nottingham. Istnieją doskonałe połączenia transportem publicznym z centrum miasta i wszystkimi innymi częściami Greater Nottingham.

Moduły roku 1 obejmują -Teoria i praktyka coachingu -Siła i kondycja -fizjologia wyników sportowych -Podstawy psychologii sportu -Wprowadzenie do umiejętności badawczych -Sport integracyjny, społeczność i zaangażowanie

Moduły 2 roku obejmują -Podstawy biomechaniki sportu -staż rozwoju zawodowego -Zastosowany projekt badawczy -Uczenie się umiejętności -Zarządzanie wydarzeniami

Ocena

Oceniamy Cię w sposób ciągły przez cały kurs, w tym poprzez zadania, projekty badawcze, raporty i praktyczne badania. Dwa moduły drugiego roku obejmują ocenę w formie egzaminu, aby pomóc Ci przygotować się do dalszych studiów. W ramach kursu będziesz również musiał ukończyć program praktyk zawodowych, który pomożemy Ci zabezpieczyć.

Stypendia

Chcemy, aby nasze kursy były dostępne dla studentów z dowolnego środowiska, dlatego przygotowaliśmy pakiet wsparcia pieniężnego w formie bezzwrotnych stypendiów, aby zapewnić pomoc finansową tam, gdzie jest ona naprawdę potrzebna. Szczegóły na lata 2024-25 zostaną ogłoszone po zatwierdzeniu przez uniwersytecki organ regulacyjny - Office for Students (OfS). Sprawdź naszą stronę internetową - - aby uzyskać więcej informacji. **Twoja kariera i rozwój** Możesz przejść na trzeci rok studiów BSc (Hons) Coaching and Sport Science na Nottingham Trent University, uczelni zatwierdzającej ten Foundation Degree. Alternatywnie, możesz uzupełnić wykształcenie do odpowiedniego stopnia na innym wybranym przez siebie uniwersytecie. Kwalifikacja ta może również otworzyć szeroki wachlarz karier w środowisku trenerskim, rozwoju sportowego lub administracyjnym, takich jak oficer rozwoju sportowego, trener sportowy, instruktor fitness lub zarządzanie sportem.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Applicants meeting our minimum entry requirements will be invited to an informal interview.

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 5.5

Ogólny wynik pasma 5.5, z żadnym pojedynczym elementem poniżej 5.0.

Studenci powinni skontaktować się z krajowymi służbami finansowymi dla studentów w celu uzyskania aktualnych informacji na temat potencjalnego wsparcia finansowego. Kandydaci, którzy na stałe mieszkają poza Wielką Brytanią, Wyspami Normandzkimi, Wyspą Man, Gibraltarem lub Republiką Irlandii, powinni skontaktować się z Kolegium przed złożeniem wniosku. Wszelkie dodatkowe koszty lub opłaty są podane na stronie UCAS dla każdego indywidualnego kursu.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sports Coaching: Community and Performance, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Coaching sportowy: społeczność i wyniki FdSc

Irlandia £8250 Rok 1

Kandydaci, którzy na stałe mieszkają poza Wielką Brytanią, Wyspami Normandzkimi, Wyspą Man, Gibraltarem lub Republiką Irlandii, powinni skontaktować się z Kolegium przed złożeniem wniosku:.

O Nottingham College

Nottingham College to jedna z największych szkół wyższych w Wielkiej Brytanii, oferująca kształcenie zarówno na poziomie szkolnictwa średniego, jak i wyższego.

Lista 34 kursów licencjackich i magisterskich Nottingham College - Katalog Kursów

Skład uczniów Nottingham College

• Hear from our students about why Nottingham College is the right place for them!
  • Higher Education at Nottingham College
  • Student Experience

NTU Clifton Sports Village

Fundacja Chelsea Football Club Coaching i rozwój FD