Nottingham College
Produkcja Filmowa i Telewizyjna FdA
Nottingham College - Nottingham College

Zakres 25-75 percentyla £27415 - £38863 £27710 - £44237 £31831 - £51154

Ten kurs jest zaprojektowany, aby produkować kreatywnych wizualnych myślicieli, którzy są w stanie zastosować wiedzę o zasadach audiowizualnych, metodologii i kultury wizualnej do rozwoju komercyjnych produktów cyfrowych. Z silnym naciskiem na przemysł, kurs rozwija aktualne umiejętności wymagane przez obecnych pracodawców medialnych. Studenci korzystają z naszego specjalistycznego sprzętu i studia produkcji telewizyjnej na terenie kampusu, pracując nad wydarzeniami na żywo przez cały rok w wielu kluczowych miejscach.

O kursie

Studenci będą zachęcani do zdobycia pewności siebie jako profesjonaliści w branży, do pracy z coraz większą autonomią i niezależnością oraz do zdobycia cennego wglądu w różnorodne kultury medialne.

Projekty pozwalają studentom rozwijać koncepcyjne pomysły przy jednoczesnym zachowaniu komercyjnego podejścia do ich końcowych rezultatów. Projekty biorą pod uwagę aktualny klimat przemysłowy i obejmują takie tematy jak: zrównoważone myślenie, kreatywność, etyka, trendy i rozwój technologii oraz komunikacja w mediach społecznościowych.

Moduły pierwszego roku obejmują:

• Media, kultura popularna i kino światowe

• Efekty wizualne (VFX) i projektowanie dźwięku

• Praktyka branżowa

• Digital Shorts

Moduły roku drugiego obejmują:

• Prawo mediów

• Dokument cyfrowy

• Ewoluujący świat filmu i telewizji

• Projekt końcowy Major

Nasi uczniowie prezentują swoje prace rówieśnikom, profesjonalistom z branży oraz VIP-om podczas pokazu na zakończenie roku. Biorąc pod uwagę globalną naturę tego przemysłu, zachęcamy ich do pokazywania swoich prac szerszej publiczności na konkursach/ festiwalach filmowych zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą.

Ocena

Ciągła ocena odbywa się poprzez wspólne projekty, przemysłowe praktyki zawodowe i indywidualne oceny. Nie ma egzaminów.

Bursy

Chcemy, aby nasze kursy były dostępne dla studentów z każdego środowiska, dlatego stworzyliśmy pakiet wsparcia pieniężnego w formie bezzwrotnych stypendiów, aby zapewnić pomoc finansową tam, gdzie jest ona naprawdę potrzebna. Szczegóły na rok 2022-23 zostaną ogłoszone po zatwierdzeniu przez regulatora uniwersyteckiego - Office for Students (OfS).<MS&&&> Sprawdź naszą stronę internetową - <MW&&&>www.nottinghamcollege.ac.uk</MW&&&> - aby uzyskać więcej informacji</MS&&&>.

Twoja kariera i rozwój

Po ukończeniu kursu możesz spodziewać się kariery w specjalistycznych dziedzinach produkcji filmowej lub telewizyjnej, takich jak: operator kamery, technik dźwięku lub oświetlenia, montażysta, producent lub reżyser zdjęć.

Nasza Akademia Filmowa ma silne powiązania przemysłowe z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi firmami, takimi jak: British Film Institute (BFI), ITV, BBC, Channel 4, Channel 5, Team GB Speed Skating, Wig Wag, Wellington Films, Silver Reel Productions, Hold-That-Shot Productions, Champions UK plc, Fat Free Media, Coalescent Films, Ideal World i Warlord Games.

Kurs daje doskonałą okazję do kontynuowania nauki na wyższym poziomie. Większość studentów kontynuuje naukę na naszym poziomie 6 BA (Hons) Digital Media Design top-up degree, zatwierdzonym przez Nottingham Trent University; co pozwala studentom na dalszą specjalizację i rozwijanie ich umiejętności przedsiębiorczych i biznesowych. Podobne kursy uzupełniające są dostępne w innych instytucjach szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii (z zastrzeżeniem wymagań wstępnych).

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Film and Television Production, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Produkcja Filmowa i Telewizyjna FdA

Irlandia £8250 Rok 1

O Nottingham College

Nottingham College to jedna z największych szkół wyższych w Wielkiej Brytanii, oferująca kształcenie zarówno na poziomie szkolnictwa średniego, jak i wyższego.

Lista 34 kursów licencjackich i magisterskich Nottingham College - Katalog Kursów

Skład uczniów Nottingham College

• Hear from our students about why Nottingham College is the right place for them!
  • Higher Education at Nottingham College
  • Student Experience

Film i media ekranowe FD
(Leeds City College)