Newcastle University
Newcastle University - Newcastle University

Ten program umożliwia Ci przeprowadzenie oryginalnego badania w zakresie studiów nad muzeami, galeriami i dziedzictwem kulturowym. Jako student dołączysz do interdyscyplinarnej grupy badaczy i naukowców w Międzynarodowym Centrum Studiów nad Kulturą i Dziedzictwem, w pełni wspierany przez światowych ekspertów.

Studenci MPhil i PhD w Museum, Gallery and Heritage Studies pracują w International Centre for Cultural and Heritage Studies (ICCHS), wiodącym ośrodku akademickim zajmującym się badaniami i nauczaniem w Newcastle.

ICCHS cieszy się międzynarodową sławą ze względu na swoje badania, zapewniając znaczące wsparcie (około 3 miliony funtów od 2008 roku) od różnych fundatorów, takich jak brytyjskie Research Councils czy Komisja Europejska. Mamy dobrze prosperującą, wysoko postawioną interdyscyplinarną społeczność badawczą, składającą się ze studentów studiów podyplomowych i doświadczonych naukowców akademickich, którzy są kluczowymi postaciami w swoich dziedzinach.

Nasi akademiccy opiekunowie mają znaczące doświadczenie i wiedzę w zakresie interdyscyplinarnych badań i praktyki w Wielkiej Brytanii i za granicą. Dzięki naszemu naciskowi na badania empiryczne i posiadaniu podstaw w praktyce zawodowej, nasi absolwenci odnieśli sukces w zabezpieczeniu kariery w środowisku akademickim, organizacjach rządowych oraz sektorach kultury i przemysłu kreatywnego na całym świecie.

Nasi studenci podejmują różnorodne tematy, które badają zarówno historyczne, jak i współczesne zagadnienia o wymiarze lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Konsekwentnie osiągają też wysokie wskaźniki zgłoszeń i ukończenia wybranego przez siebie programu studiów. Ostatnie tematy badawcze studentów w ICCHS obejmują:

postawy wobec ludzkich szczątków konstrukcje i zastosowania walijskiej tożsamości w amerykańskich muzeach role społeczne i regulacje dotyczące edukacji muzealnej w Chinach i na Tajwanie zarządzanie i interpretacja stanowisk archeologicznych w Turcji meaning making wokół historycznych kolekcji fotograficznych na Flickr. Nasze kluczowe tematy badawcze to: Polityka i polityka kulturalna Tożsamość, wspólnota i miejsce Media i reprezentacja. Dostarczenie: Uczestnictwo jest elastyczne i uzgodnione pomiędzy tobą a twoimi opiekunami w zależności od wymagań twojego projektu badawczego. Główny nacisk kładziony jest na niezależne badania prowadzone przez Ciebie przy wsparciu Twojego zespołu nadzorującego. Odbędziesz również szkolenie z zakresu metod badawczych i będziesz zachęcany do udziału w naszych działaniach badawczych. Będziesz miał możliwość przeprowadzenia badań terenowych w innych miejscach w Wielkiej Brytanii lub za granicą. Program jest wspierany przez Blackboard, nasze wirtualne środowisko nauki. Udogodnienia: Jako student badawczy w ICCHS będziesz miał dostęp do wydzielonej przestrzeni do nauki z komputerami podłączonymi do sieci, możliwością drukowania i kserowania. Możesz również korzystać z pokoju wspólnego i kuchni, aby spotkać się z innymi naukowcami i nauczycielami akademickimi. Obiekty te uzupełniają różnorodne możliwości studiowania i prowadzenia badań dostępne w Newcastle dla wszystkich studentów, a także bogate zasoby kulturalne dostępne na kampusie i w mieście: nasze biblioteki Wielkie Muzeum Północne: Hancock, znajdujące się na terenie kampusu, mieści kolekcje, które wcześniej tworzyły Hancock Museum, Shefton Museum of Greek Art and Archaeology (znana na całym świecie kolekcja ponad 1000 greckich i etruskich artefaktów) oraz Museum of Antiquities. Hatton Gallery, na terenie kampusu, jest w sercu życia kulturalnego North East od początku XX wieku. The Language Resource Centre, specjalistyczna placówka językowa zapewniająca bezpłatny dostęp do materiałów do samodzielnej nauki w 50 językach. wyposażenie komputerowe z dostępem do odpowiednich baz danych i komputerów podłączonych do sieci archiwum Gertrude Bell obiekty poza kampusem, często wykorzystywane do projektów studenckich, obejmują Tyne and Wear Archives and Museums oraz Victoria Tunnel. Ponadto miasto Newcastle i cały region oferują wspaniałe zasoby w postaci dwóch miejsc Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego oraz ponad 80 regionalnych muzeów i galerii. Znaczna część krajobrazu regionu jest wyznaczona jako Park Narodowy lub Obszar Wybitnego Piękna Naturalnego.

• Foundation / Pathway Courses
    • Others
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Museum, Gallery and Heritage Studies, PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Newcastle University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Newcastle University

O Newcastle University

Założony w 1834 roku, Newcastle University znajduje się w małym mieście Newcastle upon Tyne. Mniej niż godzinę jazdy autobusem od wybrzeża, ta instytucja szkolnictwa wyższego oferuje studentom studiów licencjackich nowoczesne sale wykładowe, najnowocześniejsze laboratoria oraz przestrzenie do spotkań towarzyskich i bycia kreatywnym, takie jak ich Fine Arts Hub. Studenci studiów podyplomowych mają dostęp do własnej biblioteki, wyposażonej w system wypożyczania laptopów oraz pomoc kompetentnych bibliotekarzy, aby zapewnić studentom wszelkie środki do osiągnięcia sukcesu.

Lista 366 kursów licencjackich i magisterskich Newcastle University - Katalog Kursów

Skład uczniów Newcastle University

20355
  • Day in the Life Of A Media Student - Newcastle University
  • Advice on Applying for a Postgraduate Course at Newcastle University
  • What's it like being an International student at Newcastle University?
  • Why Study English at Newcastle University?
  • My Postgraduate Story - Studying As A Postgraduate At Newcastle University

Main Site (Newcastle)

Dziedzictwo ProfDoc
(University of Hertfordshire)