Newcastle College
Technologie gier (doładowanie) BSc (Hons)
Newcastle College - Newcastle College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 25 o kursach Games Technologies (Top-up) BSc (Hons) i innych kursach Zarządzanie, Przywództwo na Newcastle College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Zarządzanie, Przywództwo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Zakres 25-75 percentyla £22982 - £32251 £18978 - £33577 £21788 - £40778

Ten stopień Games Technologies został opracowany we współpracy z pracodawcami, w tym Sumo Digital, Blazing Griffin i Pocket Money Games i jest idealny, jeśli chcesz kontynuować karierę w branży gier. Zdobędziesz specjalistyczną wiedzę branżową i dowiesz się, jak tworzyć plany gier, zastanowisz się, jak powstają wersje przyjazne dla urządzeń mobilnych i zdobędziesz wiedzę techniczną do ich tworzenia. Będziesz mieć pasję do projektowania i kreatywny talent, ale także analityczny umysł i chęć głębszego zrozumienia zaplecza gier i sposobu ich tworzenia. Będziesz korzystać ze standardowego oprogramowania i sprzętu, takiego jak zestawy słuchawkowe VR, aby wspierać swoje studia. Będziesz zachęcany do odbycia stażu zawodowego, aby uzupełnić swoje studia, stosując teorię w praktyce w środowisku branżowym. Skorzystasz z wiedzy branżowej i gościnnych wykładów pracodawców, takich jak High Tea Frog. Możesz mieć możliwość wzięcia udziału w EGX Rezzed, corocznej konferencji poświęconej grom, która odbywa się w Londynie, aby uzyskać wgląd w branżę i nawiązać kontakty z potencjalnymi pracodawcami. Po ukończeniu studiów możesz zdecydować się na kontynuowanie nauki i przejście na odpowiednie studia magisterskie lub PGCE, aby kontynuować karierę w nauczaniu. Możesz także zdecydować się na poszukiwanie zatrudnienia na różnych stanowiskach, w tym programisty gier, projektanta gier, testera QA, animatora lub projektanta zasobów

Oceny i czas na naukę

Będziesz uczyć się poprzez różnorodne metody nauczania i uczenia się, w tym zadania praktyczne, projekty oparte na pracy, prezentacje, vivas, pracę rówieśniczą i niezależne studia. Ocena odbywa się poprzez pisemne zadania, raporty, praktyczne demonstracje, projekty oparte na pracy, praktyki, prezentacje i egzaminy.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Games Technologies (Top-up), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Technologie gier (doładowanie) BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

O Newcastle College

Newcastle College to brytyjska instytucja oferująca kursy i programy zarówno z zakresu kształcenia ustawicznego, jak i wyższego. Główny kampus mieści się w Rye Hill, zaledwie 10 minut spacerem od tętniącego życiem centrum Newcastle.

Lista 54 kursów licencjackich i magisterskich Newcastle College - Katalog Kursów

Skład uczniów Newcastle College

• Career Stories with Katie | Education Partnerships
  • Career Stories with Bill Tyler | Education Partnerships