Newcastle College
Newcastle College - Newcastle College

Aircraft Maintenance Engineering BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 30 absolwentów o poszczególnych kursach na Newcastle College w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Lotnictwo i kosmonautyka w UK.

Mediana wynagrodzeń £29125 £32050 £37396
Zakres 25-75 percentyla £24982 - £32443 £25785 - £37213 £30105 - £44675

Ten stopień inżynierii obsługi technicznej statków powietrznych jest jedynym tego rodzaju stopniem na północnym wschodzie, a treść kursu jest zgodna z programem nauczania brytyjskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego (UK CAA) część 66 kategoria B1.1 Inżynieria obsługi technicznej statków powietrznych. Będziesz uczyć się aerodynamiki, systemów lotniczych i praktyk konserwacyjnych od wykładowców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w inżynierii lotniczej, a także w wojsku. Będziesz uczyć się w Newcastle College Aviation Academy, ośrodku szkoleniowym PART 147, skontrolowanym i zatwierdzonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA) z siedzibą na międzynarodowym lotnisku w Newcastle. Ten stopień został opracowany zgodnie z tym, czego branża oczekuje od absolwentów. Wykłady gościnne są regularnie dostarczane przez organizacje, w tym British Airways, Newcastle International Airport i Storm Aviation, oferując aktualny wgląd w branżę. Zachęcamy do odbywania dobrowolnych staży zawodowych, które pomogą Ci w dalszym rozwijaniu wiedzy i doświadczenia. Po ukończeniu studiów będziesz musiał odbyć kolejne dwa lata praktycznego doświadczenia w branży, wypełniając dziennik pokładowy, aby uzyskać licencję od CAA. Poprzedni absolwenci zapewnili sobie zatrudnienie w organizacjach takich jak British Airways, Ryanair, Jet2 i Virgin. Możesz zdecydować się na kontynuowanie nauki i przejście na studia magisterskie związane z inżynierią.

Studenci uczą się poprzez - Zajęcia praktyczne - Wykłady - Pracę w grupach. Studenci są oceniani poprzez: Egzaminy EASA - Eseje - Prezentacje - Vivy - Portfolio - Raporty - Dziennik pracy praktycznej - Osobiste refleksje.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Engineering, Maths andor Science subjects.

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Łącznie z matematyką.

D*D z odpowiedniego dyplomu wraz z matematyką na poziomie A z oceną B.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Aircraft Maintenance Engineering, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria obsługi technicznej statków powietrznych BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Rok 2

O Newcastle College

Newcastle College to brytyjska instytucja oferująca kursy i programy zarówno z zakresu kształcenia ustawicznego, jak i wyższego. Główny kampus mieści się w Rye Hill, zaledwie 10 minut spacerem od tętniącego życiem centrum Newcastle.

Lista 54 kursów licencjackich i magisterskich Newcastle College - Katalog Kursów

Skład uczniów Newcastle College

• Career Stories with Katie | Education Partnerships
  • Career Stories with Bill Tyler | Education Partnerships