New College Swindon
New College Swindon - New College Swindon

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Public Services (Crime & Criminal Justice) HND i innych kursach CAH15 na New College Swindon dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH15.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Zakres 25-75 percentyla £22016 - £30312 £19077 - £31076 £22913 - £40577

Ten kurs zapewni Ci umiejętności i wiedzę wymagane do rozpoczęcia kariery w sektorze usług publicznych i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Poznasz psychologię i zachowania przestępcze, prawo i wymiar sprawiedliwości oraz redukcję przestępczości, a także zdobędziesz dogłębną wiedzę na temat współczesnych kwestii społecznych i politycznych wpływających na dzisiejszy system wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Dzięki temu kursowi rozwiniesz podstawowe umiejętności, takie jak zarządzanie czasem, praca zespołowa, samomotywacja i przywództwo.

Tematy w pierwszym roku obejmują: Struktury organizacyjne i kulturę; zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie; równość, różnorodność i sprawiedliwe traktowanie; usługi publiczne we współczesnym społeczeństwie. Dodatkowe przedmioty obejmują: Prawo i system prawny; Psychologia zachowań ludzkich; Redukcja przestępczości i bezpieczeństwo społeczności; Projekt badawczy na małą skalę w usługach publicznych. Tematy na drugim roku obejmują: Projekt badawczy; Refleksyjna praktyka zawodowa. Dodatkowe jednostki obejmują: Serious Organised Crime; Justice, Punishment and Rehabilitation; Theories of Crime; Understanding & Leading Change; Blue Light Collaboration. Oceny są podzielone 50/50 na obserwację i zadania pisemne, wspierane przez zajęcia. Dodatkowe wymagania: Musisz być w stanie brać udział w nocnych wyprawach kempingowych, dziennych spacerach, sportach wodnych i sesjach sprawności fizycznej. Powinieneś mieć potencjał, aby spełnić wymagania dotyczące sprawności fizycznej i zdrowia dla wybranej kariery w służbie publicznej.

**Gdzie dalej?

Po pomyślnym ukończeniu HND, w zależności od uzyskanej oceny, możesz być w stanie ukończyć drugi lub trzeci rok studiów na odpowiednim kierunku. Alternatywnie, będziesz dobrze przygotowany do kontynuowania kariery w szeregu umundurowanych i nieumundurowanych służb publicznych.

Przykładowe role zawodowe:.

Oficer policji, PCSO, oficer straży pożarnej i ratownictwa, siły zbrojne (RAF, armia, marynarka wojenna), oficer więzienny, urzędnik skarbowy i celny, siły interwencyjne, pracownik młodzieżowy, kurator sądowy, władze lokalne, system wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych

UCAS Tariff of Accepted Students for CAH15

Wymagania kwalifikacyjne

Dyplom Access to HE

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 5.5

Nie mniej niż 5.5 w czytaniu, pisaniu, mówieniu i słuchaniu.

New College Swindon nie może przyjmować studentów zagranicznych, którzy potrzebują wizy studenckiej, aby studiować w Wielkiej Brytanii.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Public Services (Crime & Criminal Justice), HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Usługi publiczne (przestępczość i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych) HND

Uwaga: Opłaty za naukę są publikowane tylko dla pierwszego roku studiów i mogą wzrosnąć w kolejnych latach, zarówno dla nowych, jak i kontynuujących naukę studentów, zgodnie z inflacją określoną przez Biuro Studentów.

*Informacje o opłatach dla studentów z Unii Europejskiej (UE): Jeśli Twój kurs rozpocznie się 1 sierpnia 2021 r. lub później, nie będziesz już kwalifikować się do wsparcia finansowego z Student Finance England, chyba że spełniasz jedno z poniższych kryteriów:

możesz korzystać z umów dotyczących praw obywatelskich

O New College Swindon

New College to instytucja oferująca programy kształcenia ustawicznego i wyższego w swoim kampusie w Swindon, w Anglii. Kolegium działa w dwóch lokalizacjach, znanych jako Queens Drive i North Star. Dodatkowo, dojrzali studenci mają swój własny ośrodek w centrum miasta Swindon, gdzie mogą wybierać z prawie wszystkich opcji, jakie mają do wyboru absolwenci szkół.

Lista 12 kursów licencjackich i magisterskich New College Swindon - Katalog Kursów

Skład uczniów New College Swindon

• Student Governor and Student Body Testimonial - New College Swindon
  • Photography (A Level): student testimonial - New College swindon
  • College Experience - What Our Students Say
  • Former Student Interview: Aiden
  • WHY STUDY AT NEW COLLEGE SWINDON?
  • Why study for a degree at New College Swindon? | HE Centre

Queens Drive Campus

Służby publiczne i ratunkowe HND
(University of South Wales)