NESCOT North East Surrey College of Technology
Kreatywne media (ruchomy obraz) HND
NESCOT North East Surrey College of Technology - NESCOT North East Surrey College of Technology

Mediana wynagrodzeń £20933 £18108 £21051
Zakres 25-75 percentyla £18375 - £24906 £13095 - £22569 £15928 - £26889

Nasz kurs HNC/HND Creative Media został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlać branżę, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności twórcze, techniczne i organizacyjne w wielu sektorach mediów. Korzystając z oprogramowania i sprzętu zgodnego ze standardami branżowymi, pracując indywidualnie i w zespołach, ukończysz różnorodne projekty opracowane w celu ukształtowania Cię w nowoczesnego profesjonalistę medialnego o wysokich szansach na zatrudnienie.

Studenci studiów wyższych NESCOT są zazwyczaj nauczani w klasach liczących maksymalnie 16 osób i prowadzonych w naszej Strefie HE.

Oceny i czas na naukę

Ocenianie odbywa się w ramach zajęć. Każda jednostka jest oceniana wewnętrznie i oceniana przez wykładowców. Stopnie przyznawane są na poziomie zaliczenia, zasługi lub wyróżnienia. Kurs obejmuje zarówno ocenę formatywną lub praktyczną, jak i formalną ocenę podsumowującą. Celem oceny formatywnej jest rozwinięcie i sprawdzenie twojego zrozumienia w danym obszarze tematycznym. Oceny formatywne nie liczą się do końcowej oceny modułu, ale twój zespół kursowy przekaże ci informacje zwrotne, które pomogą ci się poprawić. Oceny formalne lub podsumowujące zwykle liczą się do oceny modułu/jednostki, a tym samym do ostatecznej nagrody (tj. klasy stopnia, wyróżnienia/zaliczenia). Metody oceny mogą obejmować egzaminy pisemne i szereg ocen zajęć, takich jak eseje, raporty, portfolio, wyniki, prezentacje i często duży projekt lub rozprawa w ostatnim roku.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

T-level: Pass or above Plus: GCSE (9 - 4): minimum of five subject including Mathematics and English Language.

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS stopień 6

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative Media (Moving Image), HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Kreatywne media (ruchomy obraz) HND

Irlandia £7700 Rok 1

O NESCOT North East Surrey College of Technology

North East Surrey College of Technology (NESCOT) to instytucja oferująca zarówno dalsze kształcenie, jak i szkolnictwo wyższe, znajdująca się w angielskim hrabstwie Surrey.

Lista 11 kursów licencjackich i magisterskich NESCOT North East Surrey College of Technology - Katalog Kursów

Skład uczniów NESCOT North East Surrey College of Technology

Całkowita liczba uczniów zapisanych na NESCOT North East Surrey College of Technology według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Studying at Nescot: Jayde, Level 3 Beauty Therapy