Nelson and Colne College
Nelson and Colne College - Nelson and Colne College

Zakres 25-75 percentyla £21912 - £27480 £16676 - £28192 £19566 - £32951

Ten program jest idealny dla każdego, kto chce zmienić życie dzieci, młodzieży i rodzin. Program rozwinie wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery w różnych obszarach zawodowych lub do podjęcia dalszych studiów. Ma wiele cech wyróżniających, w tym: nacisk na pracę interdyscyplinarną; zdolność do zatrudnienia; umiędzynarodowienie; umiejętności badawcze i sprawiedliwość społeczną.

Program studiów związanych z pracą ma na celu objęcie kluczowej wiedzy, zrozumienia i praktycznych umiejętności wymaganych w sektorach opieki zdrowotnej i społecznej. Program ułatwia uczniom zastosowanie zdobytej wiedzy i umiejętności praktycznych w miejscu pracy.

Praca interdyscyplinarna: Każdy moduł bada, w jaki sposób różne zawody podchodzą do badanego obszaru - wspierane przez interdyscyplinarny zespół programowy, w tym specjalistów ds. opieki nad dziećmi; psychologów, pracowników młodzieżowych, nauczycieli. Tam, gdzie to możliwe, masz możliwość uczenia się wraz ze studentami innych programów zawodowych, umożliwiając uczenie się międzyprofesjonalne. Te cechy wyposażą Cię w wiedzę, zrozumienie, umiejętności i doświadczenie do pracy we współczesnych zintegrowanych środowiskach praktycznych. Zdolność do zatrudnienia: Program oferuje doskonałe wprowadzenie do szerszej kadry dziecięcej i opieki społecznej, rodzajów pracy w jej ramach i ścieżek kariery, które czekają na Ciebie. Dzięki temu masz otwarte opcje kariery przez cały czas trwania studiów. Zyskasz solidne zrozumienie rozwoju człowieka, kwestii sprawiedliwości społecznej, interdyscyplinarnej praktyki zawodowej i globalnych perspektyw. Zapewnia to solidne podstawy do kontynuowania kariery w całej sile roboczej i wspierania ludzi w każdym wieku i na każdym etapie ich życia. Istnieją moduły poświęcone rozwojowi umiejętności zawodowych i możliwościom zaangażowania się w prawdziwy świat pracy, zapewniając, że jesteś pewny swojego wyboru kariery pod koniec studiów podstawowych lub możesz zdecydować się na kontynuowanie studiów w celu ukończenia studiów licencjackich (z wyróżnieniem) Praca z dziećmi i rodzinami na Univesity of Cumbria. Program jest dostosowany do maksymalizacji twoich szans na zatrudnienie. W związku z tym treść modułów, działania i zadania oceny odzwierciedlają rzeczywisty świat kontekstów pracy. Ponadto w ramach tego programu możesz mieć możliwość ukończenia szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Umiejętności związane z zatrudnieniem są mapowane w każdym module, a program kończy się modułem planowania rozwoju kariery, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo w kolejnych krokach. Internacjonalizacja: Program kładzie znaczny nacisk na międzynarodowy program nauczania, wiedząc, że wzmocni to twoją pozycję jako praktyka potencjalnie przygotowującego cię do pracy na całym świecie. Ponadto przygotowuje Cię do pracy we współczesnym społeczeństwie. Globalne perspektywy będą reprezentowane w programie nauczania na wszystkich poziomach. Sprawiedliwość społeczna: Zgodnie z podstawowymi wartościami leżącymi u podstaw praktyki opieki zdrowotnej i społecznej, program ten promuje program sprawiedliwości społecznej i działa w oparciu o mocne strony lub podejście salutogeniczne, ceniąc to, kim są ludzie, jakie mają zasoby i co mogą zrobić. Umiejętności badawcze w przygotowaniu do praktyki: Praktycy i naukowcy w ramach szerszej siły roboczej dzieci i usług opieki społecznej muszą być przygotowani do refleksji, oceny i gromadzenia dowodów w celu wykazania skuteczności ich świadczenia. Ten program przygotowuje Cię do praktyki z indywidualnymi wyzwaniami badawczymi na każdym poziomie studiów. Doświadczenie zawodowe: Aby uzupełnić naukę na uniwersytecie, doświadczenie zawodowe na poziomie 5 zapewni Ci możliwość zintegrowania wiedzy, zrozumienia i umiejętności z konkretną praktyką. Doświadczenie zawodowe pomoże Ci również dokonać świadomego wyboru kariery pod koniec programu. Jest to nieocenione doświadczenie edukacyjne.

Ocena jest w całości oparta na zajęciach i obejmuje zadania pisemne, prace projektowe, prezentacje, portfolio, blogi i dyskusje.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Working with Children, Young People and Families, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Praca z dziećmi, młodzieżą i rodzinami FdA

O Nelson and Colne College

Nelson and Colne College to instytucja edukacyjna oferująca głównie kursy A-level i kursy zawodowe dla uczniów kończących szkołę i dojrzałych studentów powracających do edukacji. Wszystkie obiekty i zasoby college'u znajdują się na terenie jednego kampusu w angielskim mieście Nelson. Oprócz zróżnicowanej oferty akademickiej, kandydaci mogą spodziewać się nowoczesnych obiektów zawodowych oraz przestronnego i dobrze wyposażonego Centrum Zasobów Edukacyjnych.

Lista 31 kursów licencjackich i magisterskich Nelson and Colne College - Katalog Kursów

Skład uczniów Nelson and Colne College

• Behind the scenes: Academic Life at Nelson and Colne College
  • Carla's Art story #IamNCC