Myerscough College
Projektowanie krajobrazu i ogrodów BA (Hons)
Myerscough College - Myerscough College

Zakres 25-75 percentyla £21500 - £26000 £17719 - £26945 £19543 - £31565

Studia na kierunku projektowanie ogrodów pozwolą Ci stać się profesjonalistą, współpracować z innymi ekspertami branżowymi i tworzyć pracę zgodnie z wysokimi standardami kreatywności. Projektanci ogrodów koncentrują się na szczegółach w projektowaniu. Skomplikowane, intymne przestrzenie z roślinami wybranymi ze względu na ich kolor, teksturę, zainteresowanie i zapach są znakiem rozpoznawczym wysokiej jakości projektowania ogrodów. Jako profesjonalny projektant ogrodów możesz zaangażować się w projektowanie dziedzińców, terenów szkolnych, ogrodów społecznościowych, prywatnych posiadłości, ogrodów pokazowych, projektowania wnętrz i historycznych krajobrazów. W trakcie kursu zostanie zrealizowany szereg projektów obejmujących wszystkie aspekty projektowania, począwszy od projektów na mniejszą skalę, a kończąc na ostatnim roku szczegółowymi pracami projektowymi z możliwością wystawienia się na festiwalu ogrodniczym, takim jak Tatton lub Southport.

Tutaj, w Myerscough, znajdujemy się na pięknym terenie z arboretum, ogrodami ozdobnymi, szklarniami i działkami, gdzie możesz uczyć się o roślinach i ćwiczyć swoje umiejętności projektowe. Jako studenci będziesz mieć również dostęp do UCLan w tętniącym życiem centrum Preston. Kolejną zaletą studiowania Garden Design w Myerscough jest multidyscyplinarny zespół, z którym będziesz pracować. Mamy doskonałe zaplecze ogrodnicze, a ten konkretny kurs ma silne podstawy ogrodnicze. Projektanci ogrodów, którzy rozumieją i potrafią wykorzystać swoją wiedzę na temat roślin, są poszukiwani w przemyśle. W Myerscough mamy również Creative Design i będziesz mieć dostęp do nauczycieli fotografii i florystyki oraz materiałów, jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności artystyczne i prezentacyjne.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Kandydaci, dla których angielski jest drugim językiem, muszą być w stanie wykazać się dowodem zdania egzaminu International English Language Testing System na poziomie 6.0 (z wynikiem w żadnym z komponentów nie niższym niż 5.5) lub równoważnym.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Landscape and Garden Design, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Projektowanie krajobrazu i ogrodów BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Dodatkowe koszty związane z możliwościami i przedmiotami, które są opcjonalne dla kursu, obejmują: aparat fotograficzny - 100 GBP, wycieczki studyjne 500-1000 GBP rocznie. Mogą być dostępne stypendia i fundusze pomocowe, aby pomóc w pokryciu tych kosztów.

• Rok 2
  • Rok 3

O Myerscough College

Myerscough College to instytucja oferująca zarówno kształcenie ustawiczne, jak i wyższe, znajdująca się w angielskiej wiosce Bilsborrow w hrabstwie Lancashire. Studenci mogą spodziewać się kursów zorientowanych na tematykę lądową, w różnych formatach nauki, takich jak pełny etat, niepełny etat, a nawet online dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo wolnego czasu, aby poświęcić się standardowym kursom.

Lista 48 kursów licencjackich i magisterskich Myerscough College - Katalog Kursów

Skład uczniów Myerscough College

• A Day in the Life at Myerscough College

Preston Campus