Myerscough College
Arborystyka i zarządzanie drzewami FdSc
Myerscough College - Myerscough College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Arboriculture and Tree Management FdSc i innych kursach rolnictwo, żywność i nauki pokrewne na Myerscough College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na rolnictwo, żywność i nauki pokrewne.

Zakres 25-75 percentyla £23977 - £29182 £19750 - £29412 £20559 - £31853

Studenci zrozumieją znaczenie biomechaniki drzew dla ich stabilności oraz społecznych, środowiskowych, ekonomicznych i estetycznych korzyści płynących z drzew. Kwestie zrównoważonego rozwoju środowiska są podkreślane podczas całego kursu. Kurs ten został w pełni akredytowany przez Institute of Chartered Foresters (ICF), a po jego ukończeniu student może ubiegać się o członkostwo w ICF.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Kandydaci, dla których angielski jest drugim językiem, muszą być w stanie wykazać się dowodem zdania egzaminu International English Language Testing System na poziomie 6.0 (z wynikiem w żadnym z komponentów nie niższym niż 5.5) lub równoważnym.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Arboriculture and Tree Management, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Arborystyka i zarządzanie drzewami FdSc

Anglia £1125
Irlandia Północna £1125
Szkocja £1125
Walia £1125
EU £1250
Międzynarodowa £1250
Channel Islands £1125

Dodatkowe koszty przedmiotów, które są niezbędne do ukończenia kursu, obejmują: buty i spodnie do pił łańcuchowych - około 250 GBP. Dodatkowe koszty związane z możliwościami i przedmiotami, które są opcjonalne dla kursu, obejmują: oceny dla Branżowego Certyfikatu Kompetencji - około 700 GBP.

• Rok 2
  • Rok 3

O Myerscough College

Myerscough College to instytucja oferująca zarówno kształcenie ustawiczne, jak i wyższe, znajdująca się w angielskiej wiosce Bilsborrow w hrabstwie Lancashire. Studenci mogą spodziewać się kursów zorientowanych na tematykę lądową, w różnych formatach nauki, takich jak pełny etat, niepełny etat, a nawet online dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo wolnego czasu, aby poświęcić się standardowym kursom.

Lista 48 kursów licencjackich i magisterskich Myerscough College - Katalog Kursów

Skład uczniów Myerscough College

• A Day in the Life at Myerscough College