Middlesex University
Zarządzanie biznesem (łańcuch dostaw i logistyka) BA
Middlesex University - Middlesex University

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym sukces firmy w coraz większym stopniu zależy od szybkości i wydajności jej łańcuchów dostaw. Aby konkurować na tym szybko zmieniającym się globalnym rynku, organizacje wymagają pracowników, którzy mają zarówno szerokie zrozumienie tego, jak działają firmy, jak i specjalistyczną wiedzę na temat procesów łańcucha dostaw.

**Dlaczego warto studiować BA Business Management (Supply Chain & Logistics) na Middlesex University?

Dostosowany do ambitnych studentów, którzy chcą zastosować teorię w praktyce w środowisku biznesowym, kurs ten zapewni Ci zarówno szerokie zrozumienie tego, jak organizacje pracują, pozyskują i wykorzystują zasoby oraz zaspokajają potrzeby swoich klientów. Zdobędziesz specjalistyczną wiedzę i umiejętności na temat tego, jak firmy zarządzają materiałami, informacjami i pieniędzmi, gdy przepływają one przez łańcuch organizacji zaangażowanych w tworzenie i dostarczanie produktów.

Będziesz uczyć się od nauczycieli akademickich, którzy mają doświadczenie badawcze w obszarach takich jak prognozowanie łańcucha dostaw, teoria harmonogramowania i zarządzanie operacjami, a także pracowali w sektorach takich jak FMCG i programowanie oprogramowania. Skorzystasz również z naszego partnerstwa z NOVUS Lite, które zapewnia gwarantowane praktyki na trzecim roku.

Ten kurs przygotowuje Cię do wejścia do różnorodnych firm, organizacji rządowych i trzeciego sektora. Będziesz studiować kluczowe funkcje, które leżą u podstaw sukcesu biznesowego, wspierany przez doświadczonych wykładowców, którzy wnoszą bogate doświadczenie z wielu dyscyplin biznesowych, a także mają możliwość odbycia stażu zawodowego na trzecim roku.

**Najważniejsze informacje o kursie

• Uzyskaj szkolenie w zakresie specjalistycznego, standardowego oprogramowania branżowego do zarządzania i analizowania procesów łańcucha dostaw SAP®
  • Weź udział w stażu zawodowym na trzecim roku, aby poprawić swoje umiejętności zatrudnienia
  • Miej możliwość studiowania za granicą w ramach programu UE Erasmus
  • Weź udział w międzynarodowych konkursach
  • Uzyskaj dostęp do centrum zasobów Management Direct Chartered Management Institute
  • Zostań członkiem Chartered Management Institute po ukończeniu studiów.

• All other courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business Management (Supply Chain and Logistics), BA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie biznesem (łańcuch dostaw i logistyka) BA

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

• Rok 2

Rankingi Middlesex University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów Middlesex University

O Middlesex University

Założona w 1973 roku, Middlesex University znajduje się na obrzeżach Londynu, około 40 minut drogi metrem. Uniwersytet jest znany z przyciągania dużej liczby międzynarodowych studentów każdego roku, co czyni go zróżnicowane doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych. Jeśli chodzi o działania na terenie kampusu, wnioskodawcy mogą spodziewać się znaleźć nagradzanego Student Union, który idzie na dodatkową milę, jeśli chodzi o organizowanie wydarzeń wokół kampusu, które łączą ludzi.

Lista 263 kursów licencjackich i magisterskich Middlesex University - Katalog Kursów

Skład uczniów Middlesex University

• How You Learn | Middlesex University
  • What I Love About Studying | Middlesex University