Middlesex University
Zarządzanie biznesem (zarządzanie projektami) BA (Hons)
Middlesex University - Middlesex University

Business Management (Project Management) Top Up BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 45 absolwentów o poszczególnych kursach na Middlesex University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Kształcenie Nauczycieli w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Kształcenie Nauczycieli

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Kształcenie Nauczycieli na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £27000 - £32000 £21000 - £29000 £22500 - £35500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Kształcenie Nauczycieli (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24888 - £29177 £18792 - £27897 £20130 - £32846

**Dlaczego warto studiować BA Business Management (Project Management) (Top-up) na Middlesex University?

Nasza ścieżka zarządzania projektami pozwoli Ci dostosować studia do Twoich ambicji zawodowych i rozwinąć specjalistyczne umiejętności w zakresie planowania i zarządzania projektami biznesowymi, aby zapewnić ich ukończenie na czas i zgodnie z budżetem.

Dostosowany do ambitnych studentów, którzy chcą zastosować teorię w praktyce w środowisku biznesowym, dowiesz się, jak działają organizacje, od opracowywania strategii po style zarządzania. Wspierany przez nauczycieli akademickich, którzy wnoszą doświadczenie branżowe do swojego nauczania, będziesz studiować kluczowe funkcje, które leżą u podstaw sukcesu biznesowego, wraz z zaawansowanymi umiejętnościami w celu realizacji projektów biznesowych na czas i zgodnie z budżetem, w uzgodnionych ramach czasowych i przy przydzielonych zasobach.

Nasz roczny kurs uzupełniający BA Business Management (Project Management) jest przeznaczony dla studentów, którzy posiadają już kwalifikacje biznesowe lub HND i mieszkają w Wielkiej Brytanii lub za granicą. Przygotowuje Cię do wejścia do różnorodnych firm, organizacji rządowych i trzeciego sektora.

Unikalne udogodnienia i oprogramowanie

Studenci uczą się MS Project do planowania projektów i rozwiązania SAP ERP (Enterprise Resource Planning), które jest jednym z najbardziej wymagających systemów ERP.

Specjalizuj swój stopień naukowy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami

Jako specjalistyczna ścieżka, program koncentruje się na specjalistycznych modułach zarządzania projektami w ostatnim roku. Studenci mają jednak wybór opcji z szeregu tematów w roku 2, aby pomóc skupić się na obszarze zainteresowań i poszerzyć swoje horyzonty.

Opcjonalne studia w Dubaju lub na Mauritiusie

Program ten działa w innych kampusach Middlesex w Dubaju i na Mauritiusie, a studenci mogą przenosić się między kampusami podczas studiów.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Business Management (Project Management) Top Up BA (Hons) w Middlesex University

75% Zawody związane z usługami ochronnymi
5% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
5% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Z minimum 5.5 w każdym z komponentów.

TOEFL (iBT) 72

Co najmniej 17 punktów z rozumienia ze słuchu i pisania, 20 punktów z mówienia i 18 punktów z czytania

PTE Academic 51

Zdobądź co najmniej 51 punktów we wszystkich komponentach

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business Management (Project Management) Top Up, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie biznesem (zarządzanie projektami) BA (Hons)

.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Middlesex University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Middlesex University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów Middlesex University

O Middlesex University

Założona w 1973 roku, Middlesex University znajduje się na obrzeżach Londynu, około 40 minut drogi metrem. Uniwersytet jest znany z przyciągania dużej liczby międzynarodowych studentów każdego roku, co czyni go zróżnicowane doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych. Jeśli chodzi o działania na terenie kampusu, wnioskodawcy mogą spodziewać się znaleźć nagradzanego Student Union, który idzie na dodatkową milę, jeśli chodzi o organizowanie wydarzeń wokół kampusu, które łączą ludzi.

Lista 263 kursów licencjackich i magisterskich Middlesex University - Katalog Kursów

Skład uczniów Middlesex University

• How You Learn | Middlesex University
  • What I Love About Studying | Middlesex University