Middlesex University
Zarządzanie biznesem (zarządzanie projektami) BA (Hons)
Middlesex University - Middlesex University

Dlaczego warto studiować u nas BA Business Management (Project Management)?

Zarządzanie projektami w kontekście globalnym

Organizacje i firmy zawsze starają się poprawić wskaźniki powodzenia swoich projektów. Chcą, aby były one realizowane szybciej, na czas i w ramach uzgodnionego budżetu. W miarę jak projekty stają się coraz bardziej globalne i złożone, ulepszone zarządzanie projektami jest zawsze w centrum uwagi organizacji.

Zarządzanie projektami to nie tylko bycie zorganizowanym. Podobnie jak przedsiębiorcy, muszą wziąć na siebie odpowiedzialność, być zorganizowani i mieć zdolność kierowania zespołem projektowym w celu osiągnięcia sukcesu. Podczas tego kursu pokażemy Ci, jak skutecznie to osiągnąć.

Ten kurs jest dostosowany do ambitnych studentów, którzy chcą uczyć się teorii w praktyce. Przy wsparciu naszego zespołu akademickiego dowiesz się, jak działają organizacje w środowisku biznesowym.

Umiejętność zarządzania projektami

Podczas kursu będziesz uczyć się zarządzania projektami przy użyciu aplikacji. Zdobędziesz wiedzę i umiejętność korzystania z tych narzędzi w dynamicznym środowisku. Nauczysz się korzystać z Microsoft Project, SAP i wielu innych programów, które pomogą Ci zarządzać i kontrolować projekty.

Dowiesz się również o kluczowych funkcjach udanego biznesu - rozwoju strategii, stylach zarządzania, zasobach biznesowych i nie tylko.

Weźmiesz udział w projektach grupowych, rozmawiając z kierownikami projektów, którzy pracują nad projektami na żywo, abyś mógł lepiej zrozumieć tę rolę w biznesie. Będziesz także mieć gościnnych prelegentów i zajęcia oparte na bieżących projektach w różnych branżach.

Wspieranie Twojej kariery

Dbamy o to, aby każdy student miał odpowiednie wsparcie przez cały okres nauki u nas. Dlatego zostaniesz przydzielony do osobistego opiekuna, a także asystenta ds. kształcenia studentów i asystenta akademickiego. Będą oni mieli doświadczenie w Twojej dziedzinie i będą w stanie pomóc, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

Ukończenie studiów z zakresu zarządzania biznesem z naciskiem na zarządzanie projektami może prowadzić do pełnej wyzwań kariery w praktycznie każdym sektorze. Wcześniejsi absolwenci pracowali dla takich firm jak Avanade, Cancer Research UK i Downing LLP.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Z minimum 5.5 w każdym z komponentów.

TOEFL (iBT) 72

Co najmniej 17 punktów z rozumienia ze słuchu i pisania, 20 punktów z mówienia i 18 punktów z czytania

PTE Academic 51

Zdobądź co najmniej 51 punktów we wszystkich komponentach

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business Management (Project Management), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie biznesem (zarządzanie projektami) BA (Hons)

.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi Middlesex University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów Middlesex University

O Middlesex University

Założona w 1973 roku, Middlesex University znajduje się na obrzeżach Londynu, około 40 minut drogi metrem. Uniwersytet jest znany z przyciągania dużej liczby międzynarodowych studentów każdego roku, co czyni go zróżnicowane doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych. Jeśli chodzi o działania na terenie kampusu, wnioskodawcy mogą spodziewać się znaleźć nagradzanego Student Union, który idzie na dodatkową milę, jeśli chodzi o organizowanie wydarzeń wokół kampusu, które łączą ludzi.

Lista 263 kursów licencjackich i magisterskich Middlesex University - Katalog Kursów

Skład uczniów Middlesex University

• How You Learn | Middlesex University
  • What I Love About Studying | Middlesex University