Manchester Metropolitan University
Psychologia sądowa (akredytowana przez BPS) MSc
Manchester Metropolitan University - Manchester Metropolitan University

Forensic Psychology (BPS Accredited) MSc Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na Manchester Metropolitan University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów anatomia, fizjologia i patologia w UK.

Wynagrodzenie absolwentów anatomia, fizjologia i patologia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów anatomia, fizjologia i patologia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £32000 £25000 £29000
Zakres 25-75 percentyla £25000 - £34000 £18000 - £27500 £19000 - £30500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii anatomia, fizjologia i patologia (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £22123 - £29608 £21022 - £35666 £25332 - £42896

Overview

Zbadaj rolę psychologów w środowisku prawnym, postępy w psychologicznym rozumieniu zachowań przestępczych oraz ocenę i resocjalizację przestępców.

Nasz kurs magisterski został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić kryteria BPS Division of Forensic Psychology Training Committee. Jest on akredytowany jako pierwszy etap na drodze do uzyskania statusu Chartered Psychologist w BPS.

Będziesz zgłębiać tematy takie jak dochodzenie i ściganie przestępstw, rehabilitacja i inne aktualne zagadnienia z zakresu psychologii sądowej.

Podczas sesji praktycznych możesz pracować nad formułowaniem przypadków, dokonywać oceny ryzyka przemocy oraz sporządzać raporty z poradnictwa behawioralnego.

Poza wykładami, seminariami i warsztatami będziesz miał okazję wysłuchać prelegentów, którzy pomogą Ci dowiedzieć się, jak wygląda praca w tej dziedzinie. Wśród prelegentów byli absolwenci opowiadający o swojej karierze, członkowie lokalnej policji oraz psycholodzy pracujący w więzieniach.

Nasi wykładowcy mają doświadczenie w badaniach i praktyce kryminalistycznej i czerpią z tego doświadczenia, aby przynieść odpowiednie przykłady na wykłady. Niektórzy członkowie kadry kontynuują pracę w praktyce kryminalistycznej równolegle z nauczaniem tutaj w Manchester Met.

Cechy i korzyści

• Kurs specjalistyczny - Kurs dla studentów, którzy posiadają Graduate Basis for Chartered Membership (GBC) w BPS.

• Kryteria BPS - Nasz kurs spełnia kryteria dla programów MSc Forensic Psychology określone przez BPS Division of Forensic Psychology Training Committee.

• Wybitne obiekty - Będziesz miał dostęp do naszych specjalistycznych obiektów do demonstracji i praktyki psychologii, które obejmują urządzenie badawcze do obrazowania fNIR, 12 eksperymentalnych laboratoriów badawczych i 6 laboratoriów psychologicznych.

• Współczesne nauczanie - Nasza kadra nauczająca składa się z praktykujących naukowców, doradców oraz psychologów sądowych, klinicznych, zdrowotnych i środowiskowych.

• Wydział aktywny badawczo - Nasz wydział jest domem dla grupy badawczej Stress, Health and Performance oraz grupy badawczej Neuroscience of Ageing and Impaired Mobility.

• Akademicy aktywni badawczo - Nasi pracownicy angażują się w szeroki zakres obszarów badawczych, w tym podejmowanie decyzji przez policję, dowody naoczności i alibi, ekspertyzy świadków i podejmowanie decyzji przez ławników.

Akredytowany przez Royal Society of Biology w celu częściowego spełnienia akademickich i doświadczalnych wymagań członkostwa i Chartered Biologist (CBiol).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Forensic Psychology (BPS Accredited) MSc w Manchester Metropolitan University

40% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Specjaliści ds. pielęgniarstwa
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Opiekuńcze usługi osobiste
5% Zawody podstawowe
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Specjaliści do spraw opieki społecznej
5% Zawody administracyjne
5% Zawody związane ze sprzedażą

Oceny i czas na naukę

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Forensic Psychology (BPS Accredited), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Manchester Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Manchester Metropolitan University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Manchester Metropolitan University

O Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University jest instytucją finansowaną ze środków publicznych i został założony w 1970 roku w mieście Manchester. Położony w samym sercu miasta, studenci mogą w pełni korzystać z bycia mniej niż dziesięć minut spacerem od centrum miasta. Akademicko, uniwersytet oferuje wszystkie z najbardziej popularnych programów Liberal Arts, ale także kilka rzadziej widzianych przedmiotów, takich jak kryminologia i socjologia. Studenci mogą cieszyć się prywatnością i spokojem na siódmym piętrze uniwersytetu, które jest w całości przeznaczone dla studiów podyplomowych i doktoranckich.

Lista 278 kursów licencjackich i magisterskich Manchester Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów Manchester Metropolitan University

• #McrMetUni Open Day: Welcome
  • International Students: Living and Studying in Manchester