London South Bank University
Planowanie miejskie i środowiskowe BA (Hons)
London South Bank University - London South Bank University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 75 o kursach Urban and Environmental Planning BA (Hons) i innych kursach architektura, budownictwo i planowanie na London South Bank University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na architektura, budownictwo i planowanie.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów architektura, budownictwo i planowanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów architektura, budownictwo i planowanie na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24500 - £33000 £16000 - £34500 £20000 - £38000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii architektura, budownictwo i planowanie (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £22786 - £28487 £22921 - £34054 £26366 - £43222

Chcesz bezpośrednio kształtować lepszą przyszłość, więc Urban Environmental Planning jest dla Ciebie. Dzięki temu kierunkowi rozwiniesz umiejętności potrzebne do projektowania potrzeb nadchodzących pokoleń, zmieniając swoje marzenia o tym, jak powinna wyglądać przyszłość, w rzeczywistość. Dowiedz się, jak geografia, społeczeństwo i zrównoważony rozwój przecinają się w planowaniu miasta od naszych ekspertów, a także od inspirujących wykładowców gościnnych. Studiuj w sercu Londynu, jednego z najbardziej ekscytujących miast na świecie, które nieustannie ewoluuje, aby zaspokoić potrzeby swoich mieszkańców. Ponadto skorzystaj z wizyt w prawdziwych projektach w Kornwalii i innym europejskim mieście, aby zobaczyć je w akcji. Obecnie istnieje krajowy niedobór profesjonalnych planistów i niezaspokojony popyt zarówno ze strony sektora publicznego, jak i prywatnego po ponad dekadzie oszczędności w sektorze publicznym - ukończysz studia z wiedzą i doświadczeniem, aby od razu wskoczyć do gry.

Akredytowany przez Królewski Instytut Planowania Miasta (RTPI).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Urban and Environmental Planning BA (Hons) w London South Bank University

50% Opiekuńcze usługi osobiste
5% Zawody związane z usługami ochronnymi
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Zawody związane ze sprzedażą
5% Zawody podstawowe
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Zawody podstawowe

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for architektura, budownictwo i planowanie

Wymagania dotyczące języka angielskiego dla kandydatów z zagranicy i UE: IELTS 6.0 (minimalny wymagany wynik w każdym obszarze umiejętności to 5.5) lub TOEFL IBT 80 (minimalny wynik wymagany w każdym obszarze umiejętności to: Czytanie 18, Słuchanie 17, Pisanie 17, Mówienie 20) lub Pearson Test of English Academic 52 (minimalny wymagany wynik w każdym obszarze umiejętności to 51)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Urban and Environmental Planning, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Planowanie miejskie i środowiskowe BA (Hons)

**.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

• Rok 2

Rankingi London South Bank University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów London South Bank University

O London South Bank University

Założony w centrum Londynu w 1892 roku, London South Bank University (LSBU) oferuje doświadczenie edukacyjne, gdzie studenci otrzymują nauczanie tylko od profesjonalistów i specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym w swoich dziedzinach, poza środowiskiem akademickim. Lokalizacja kampusu i LSBU silne statystyki zatrudnienia idą w parze, jak większość uczniów są w stanie znaleźć praktyki zawodowe, a nawet w pełnym wymiarze czasu pracy za pośrednictwem biura Employability Service na miejscu. Życie w akademikach zapewnia najbardziej społeczne doświadczenie, ale życie poza kampusem jest również opcją ze względu na szerokie opcje transportu publicznego w pobliżu.

Lista 128 kursów licencjackich i magisterskich London South Bank University - Katalog Kursów

Skład uczniów London South Bank University

11990
  • Health and Social Care students talk about their experiences at London South Bank University (LSBU)