London South Bank University
London South Bank University - London South Bank University

Sport and Exercise Science BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 40 absolwentów o poszczególnych kursach na London South Bank University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Nauki o sporcie i ćwiczeniach w UK.

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

**Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak on jest taki szybki? Albo jak ona jest taka silna? A może, w jaki sposób sportowcy organizują swój trening, aby osiągać wyniki na najwyższym poziomie? Zrozumienie sukcesu sportowego wymaga szerokiej wiedzy na temat zasad naukowych, które umożliwiają ludzką wydajność; ten praktyczny kurs rozwinie Twoje umiejętności praktyczne we wszystkich dyscyplinach nauk o sporcie, dzięki czemu będziesz mógł odnieść sukces w takich dziedzinach, jak sport elitarny, medycyna sportowa / terapia oraz zdrowie i dobre samopoczucie społeczeństwa. Studia licencjackie w zakresie nauk o sporcie i ćwiczeniach są prowadzone przez pracowników uznanych na arenie międzynarodowej za ich zaangażowanie w praktykę sportową oraz wkład w badania i nauczanie. Będziesz mieć dostęp do specjalistycznych obiektów sportowych (np. laboratorium przechwytywania ruchu i centrum wydajności człowieka) oraz możliwości rozwijania swoich umiejętności praktycznych dzięki zastosowanemu doświadczeniu zawodowemu w naszym Centrum Wydajności Człowieka i laboratoriach badawczych. Kurs jest dostosowany do standardów British Association of Sport and Exercise Science (BASES) i ma zdolność do zatrudnienia osadzoną w programie nauczania. Oprócz praktycznych modułów opartych na umiejętnościach na wszystkich poziomach studiów, weźmiesz udział w module opartym na pracy na poziomie 5, aby rozwinąć swoje umiejętności praktyczne; a następnie na poziomie 6 masz możliwość wyboru modułu Placement, który został zaprojektowany, aby umożliwić Ci realizację specjalistycznego obszaru wiedzy w sektorze sportu i ćwiczeń. Ponadto możesz wzmocnić swoje CV, zdobywając pozaprogramowe, uznawane w całym kraju kwalifikacje sportowe, takie jak brytyjskie certyfikaty trenerskie oraz nagrody Gym i Personal Trainer, które są nauczane przez LSBU Activef na uniwersytecie. W LSBU jesteśmy pasjonatami sportu. We współpracy z LSBU Active integrujemy nasze studia z funkcjami pozaakademickimi poprzez obiekty sportowe i kluby, zajęcia rekreacyjne, kursy zawodowe, usługi wsparcia nauki o sporcie oraz rozwój sportu i coaching.

Zatwierdzone przez PD:Approval. Studenci na zatwierdzonych programach są uprawnieni do bezpośredniego wpisu do Rejestru Profesjonalistów Ćwiczeń (REPs) w ciągu pierwszego roku i zdobywają umiejętności i doświadczenie uznawane przez pracodawców.

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dyplom Access to HE

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Wymagania dotyczące języka angielskiego dla kandydatów z zagranicy i UE: IELTS 6.0 (minimalny wymagany wynik w każdym obszarze umiejętności to 5.5) lub TOEFL IBT 80 (minimalny wynik wymagany w każdym obszarze umiejętności to: Czytanie 18, Słuchanie 17, Pisanie 17, Mówienie 20) lub Pearson Test of English Academic 52 (minimalny wymagany wynik w każdym obszarze umiejętności to 51)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport and Exercise Science, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauka o sporcie i ćwiczeniach BSc (Hons)

**.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

• Rok 2

Rankingi London South Bank University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi London South Bank University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Wychowanie fizyczne

Wychowanie fizyczne

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów London South Bank University

O London South Bank University

Założony w centrum Londynu w 1892 roku, London South Bank University (LSBU) oferuje doświadczenie edukacyjne, gdzie studenci otrzymują nauczanie tylko od profesjonalistów i specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym w swoich dziedzinach, poza środowiskiem akademickim. Lokalizacja kampusu i LSBU silne statystyki zatrudnienia idą w parze, jak większość uczniów są w stanie znaleźć praktyki zawodowe, a nawet w pełnym wymiarze czasu pracy za pośrednictwem biura Employability Service na miejscu. Życie w akademikach zapewnia najbardziej społeczne doświadczenie, ale życie poza kampusem jest również opcją ze względu na szerokie opcje transportu publicznego w pobliżu.

Lista 128 kursów licencjackich i magisterskich London South Bank University - Katalog Kursów

Skład uczniów London South Bank University

11990
  • Health and Social Care students talk about their experiences at London South Bank University (LSBU)