London Metropolitan University
London Metropolitan University - London Metropolitan University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 20 o kursach Events Management BA (Hons) i innych kursach turystyka, transport i podróże na London Metropolitan University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na turystyka, transport i podróże.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £22910 £20830 £24369
Zakres 25-75 percentyla £19839 - £26189 £16042 - £26488 £18552 - £31827

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Nauczanie w sercu Londynu - jednej z największych światowych stolic wydarzeń - ten licencjat zapewni Ci dogłębne zrozumienie kluczowych zasad zarządzania wydarzeniami i specjalistycznych umiejętności wymaganych w wielu różnych rolach. Nauczany przez ekspertów, będziesz również mentorem przez wiodących postaci z branży i rozwijać doświadczenie i kontakty, które są potrzebne do udanej kariery w zarządzaniu wydarzeniami.

Więcej o tym kursie

Ten stopień został zaprojektowany tak, aby zaoferować ci szereg możliwości wyboru. Niezależnie od tego, czy chcesz skupić się na akademickim studiowaniu zarządzania wydarzeniami, czy też zdobyć bardziej praktyczne umiejętności jako przedsiębiorca lub pracownik w branży, możesz stworzyć program, który będzie Ci odpowiadał. Kurs jest uznawany przez Stowarzyszenie Brytyjskich Profesjonalnych Organizatorów Konferencji (ABPCO), które jest wiodącą brytyjską organizacją zawodową zajmującą się organizacją konferencji i wydarzeń. Uznanie ABPCO dla tego kursu daje Ci dostęp do ekskluzywnych możliwości nawiązywania kontaktów i gościnnych prelegentów.

Będziesz uczony przez nasz doświadczony zespół i skorzystasz z ich wieloletniego doświadczenia w badaniach i praktycznym zarządzaniu wydarzeniami. Kurs odbywa się w samym sercu Londynu, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z niezliczonych możliwości organizowania wydarzeń w tym mieście. W trakcie kursu będziesz studiować wszystkie aspekty zarządzania wydarzeniami - prawne, zasoby ludzkie, logistykę, marketing i finanse - i zdobędziesz umiejętności i know-how, aby tworzyć wydarzenia od koncepcji do zakończenia, niezależnie od tego, czy planujesz imprezę jako osoba indywidualna, czy odgrywasz rolę w szerszej organizacji.

Będziesz także blisko współpracować z naszymi partnerami branżowymi z różnych dziedzin, takich jak muzyka, sztuka, moda i wydarzenia korporacyjne. Partnerzy ci nie tylko będą oferować gościnne wykłady podczas całego kursu, ale będą również aktywnie zaangażowani w Twój rozwój i będą działać jako mentorzy na modułach praktycznych oraz jako osoby rekrutujące, często zatrudniając stażystów i nowych absolwentów z naszej puli studentów/alumnów.

Po ukończeniu kursu będziesz miał doświadczenie i kwalifikacje, aby rozpocząć udaną karierę w zarządzaniu wydarzeniami. Będziesz także posiadał szereg uniwersalnych umiejętności w zakresie badań, prezentacji, współpracy i zarządzania sobą, które są bardzo poszukiwane w wielu branżach.

Co mówią nasi uczniowie

"To, co najbardziej podoba mi się w kursie zarządzania wydarzeniami, to jego wieloaspektowość. Rozumiem przez to, że nie chodzi o samo zarządzanie wydarzeniem. Kurs oferuje wiele aspektów związanych z marketingiem, prawem, doradztwem i zasobami ludzkimi. Dla osób, które nie są pewne, jaką drogę obrać w branży eventowej po ukończeniu studiów, wiele różnych aspektów, które oferuje kurs, może pomóc studentom w uzyskaniu niewielkiego wglądu w każdą ze ścieżek, które są związane z zarządzaniem wydarzeniami, a zatem może pomóc zawęzić ścieżkę, którą ktoś może być zainspirowany do obrania." Wiebke Redinger

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for turystyka, transport i podróże

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Events Management, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie wydarzeniami BA (Hons)

Anglia £2310
Irlandia Północna £2310
Szkocja £2310
Walia £2310
EU £4400
Międzynarodowa £4400
Channel Islands £4400
Irlandia £4400

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi London Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów London Metropolitan University

O London Metropolitan University

Założony w 1848 roku, London Metropolitan University położony jest w miejskiej scenerii Londynu. LMU znajduje się zaledwie 40 minut spacerem do Camden Town lub 20 minut jazdy metrem od centrum Londynu. Niektóre z korzyści, że studenci mogą oczekiwać od wyboru LMU obejmują różne akademiki w różnych punktach cenowych, renomowanych usług doradztwa zawodowego i usług orientacyjnych dla niedawno przybyłych studentów zagranicznych. Instytucja ta ma selektywny standard przyjęć, więc zaleca się przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej z dużym wyprzedzeniem!

Lista 215 kursów licencjackich i magisterskich London Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów London Metropolitan University

• Summer graduation 2019 - How does it feel to graduate?
  • Why I love London Met
  • London Metropolitan University
  • Being an international student in London

Zarządzanie wydarzeniami BA (Hons)