London Metropolitan University
Sieci komputerowe i cyberbezpieczeństwo MSc
London Metropolitan University - London Metropolitan University

Oferowane formy kursów

Kluczowe informacje o kursie

Opinie studentów

Computer Networking and Cyber Security MSc Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na London Metropolitan University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Zarządzanie, Przywództwo w UK.

Ogólna satysfakcja studentów
97 /100
20 ogółem respondentów
Badanie NSS jest przeprowadzane na zlecenie Biura ds. Studentów

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii (głównie studiów licencjackich)

  15 miesięcy po ukończeniu studiów 3 lata po ukończeniu studiów 5 lat po ukończeniu studiów
Mediana wynagrodzeń £29138 £27297 £31519
Zakres 25-75 percentyla £24848 - £35191 £20174 - £35659 £22788 - £43702

Opis kursu

**Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Nasze studia podyplomowe Computer Networking and Cyber Security MSc obejmują akredytację Cisco i są przeznaczone dla osób pragnących kontynuować karierę w sieciach komputerowych i cyberbezpieczeństwie. Podczas kursu rozwiniesz umiejętność projektowania i zarządzania solidnymi systemami sieciowymi i cyberbezpieczeństwa.

Zapewnienie bezpieczeństwa systemów komputerowych jest jednym z najtrudniejszych zadań naszych czasów. Aby pomóc Ci sprostać temu wyzwaniu, ten tytuł magistra zapewnia wiedzę na temat najnowszych zasad bezpieczeństwa, narzędzi i technik nauczanych przez wyspecjalizowany personel w dedykowanym laboratorium bezpieczeństwa IT. Zrozumiesz także zasady leżące u podstaw skutecznego podejścia do cyberobrony w odpowiedzi na cyberatak.

Zaproszeni prelegenci z branży uzupełnią kadrę nauczycielską i poszerzą i rzucą wyzwanie Twojej wiedzy na temat sieci komputerowych i cyberbezpieczeństwa.

Więcej o tym kursie

Ten kierunek studiów magisterskich oferuje unikalną możliwość połączenia wiedzy z zakresu technologii sieciowych z cyberbezpieczeństwem i zdobycia akredytacji Cisco. Takie połączenie jest atrakcyjne dla pracodawców, którzy coraz częściej poszukują absolwentów w tej dziedzinie.

Rosnący międzynarodowy konsensus jest taki, że potrzebne są większe umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa, aby reagować na liczbę i wyrafinowanie zagrożeń cyfrowych. Rządy, korporacje oraz duże i małe organizacje uznają to za priorytet, dlatego też poszukują absolwentów wysokiego kalibru do pracy w tej dziedzinie.

Nasza grupa ds. technologii komunikacyjnych była jedną z pierwszych grup uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii, która otrzymała akredytację Cisco Networking Academy w 1998 roku. Od tego czasu prowadzimy krótkie i wieczorowe kursy w zakresie certyfikacji Cisco CCNA i CCNP. Są to dwa najbardziej prestiżowe certyfikaty zawodowe cenione w sieciach komputerowych i powiązanych z nimi branżach.

Kilka modułów zarówno CCNA, jak i CCNP jest obecnie wbudowanych w kurs Computer Networking and Cyber Security MSc, dzięki czemu możesz nauczyć się odpowiedniego certyfikatu Cisco.

Dziesięć sesji praktycznych odbędzie się w specjalistycznych laboratoriach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt sieciowy, w tym w naszym Laboratorium Bezpieczeństwa IT. Zaproszeni prelegenci z branży uzupełnią kadrę nauczycielską London Met i wykwalifikowanych instruktorów Cisco.

Praca i perspektywa kariery

15 miesięcy po ukończeniu kursu, absolwenci zostali zapytani o to, co robią i czy pracują, o ich obecną pracę i perspektywy.

Aktualne miejsca pracy

Wymagany poziom umiejętności na danym stanowisku po 15 miesiącach

Oferty pracy absolwentów tego kierunku (15 miesięcy po ukończeniu studiów)

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Computer Networking and Cyber Security MSc w London Metropolitan University

25% Opiekuńcze usługi osobiste
15% Zawody związane ze sprzedażą
15% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Zawody administracyjne
10% Zawody związane z obsługą klienta
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Zawody związane z obsługą klienta

Oceny i czas na naukę

Metoda oceny dla każdego modułu jest jasno opisana w indywidualnym przewodniku po module, który jest udostępniany na początku semestru. Każdy moduł ma dedykowaną stronę internetową zapewniającą kompleksowe materiały do nauki i nauczania, w tym ćwiczenia warsztatowe. Liderzy modułów regularnie korzystają z tej strony, aby komunikować się z Tobą i przekazywać ogólne informacje zwrotne, wytyczne dotyczące pisania raportów technicznych / skutecznych prezentacji i prowadzenia dzienników. **Moduły wykorzystują kombinację następujących form oceny:** Raporty ze studiów przypadków i prezentacje, dzienniki laboratoryjne, niewidziane egzaminy, częściowo widziane egzaminy i indywidualne vivas.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dla studentów międzynarodowych / Wymagania dotyczące języka angielskiego

Wynik testu akademickiego IELTS (podobne testy mogą być również akceptowane)

  • 6.5
  • Graduate Degrees
  • 6.0
  • Undergraduate Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computer Networking and Cyber Security, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Będziesz musiał posiadać:

ukończone studia wyższe drugiego stopnia (2:2) w Wielkiej Brytanii (lub równorzędne) w dziedzinie sieci komputerowych i cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa komputerowego, informatyki, elektroniki i komunikacji lub pokrewnej dyscypliny.

kandydaci z odpowiednim doświadczeniem zawodowym również będą brani pod uwagę

Pamiętaj, że moduły sieciowe są oparte na programie nauczania CISCO CCNP i są bardzo praktycznie oceniane. Zdecydowanie zaleca się studiowanie CISCO CCNA lub upewnienie się, że jesteś kompetentny w konfigurowaniu urządzeń CISCO przed zapisaniem się, aby zapewnić sukces w tym programie magisterskim.

London Metropolitan University posiada Akademię Cisco i może zapewnić doradztwo w zakresie szkoleń i certyfikatów CISCO.

Wszyscy kandydaci muszą być w stanie wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego. Kandydaci ubiegający się o wizę studencką Tier 4 mogą być zobowiązani do przedstawienia bezpiecznego testu z języka angielskiego (SELT), takiego jak Academic IELTS. Minimalne wymagania językowe Uniwersytetu dotyczące kursów podyplomowych wymagają zaliczenia języka angielskiego na poziomie GCSE na poziomie C lub wyższym lub testu IELTS na poziomie 6.0 lub wyższym z minimalnym wynikiem 5.5 w każdym komponencie lub równoważnych kwalifikacji w języku angielskim.

Koszty

Czesne Sieci komputerowe i cyberbezpieczeństwo MSc

Anglia £1170
Irlandia Północna £1170
Szkocja £1170
Walia £1170
EU £2020
Międzynarodowa £2020
Channel Islands £2020
Irlandia £2020

Dodatkowe informacje o opłatach

Pamiętaj, że oprócz czesnego mogą wystąpić dodatkowe koszty, takie jak sprzęt, materiały, drukowanie, podręczniki, wycieczki lub opłaty na rzecz organizacji zawodowych. Ponadto mogą istnieć inne działania, które nie są formalnie częścią kursu i nie są wymagane do ukończenia kursu, ale które mogą okazać się pomocne (na przykład opcjonalne wycieczki terenowe). Koszty tych zajęć są dodatkowe w stosunku do czesnego i opłat określonych powyżej i zostaną podane do wiadomości w momencie organizacji zajęć.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Rankingi Uniwersyteckie

Rankingi London Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi London Metropolitan University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Informatyka

  • #91 
  • #114 
  Informatyka

  [Opublikowany 14 maja, 2024]

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów London Metropolitan University

O London Metropolitan University

Założony w 1848 roku, London Metropolitan University położony jest w miejskiej scenerii Londynu. LMU znajduje się zaledwie 40 minut spacerem do Camden Town lub 20 minut jazdy metrem od centrum Londynu. Niektóre z korzyści, że studenci mogą oczekiwać od wyboru LMU obejmują różne akademiki w różnych punktach cenowych, renomowanych usług doradztwa zawodowego i usług orientacyjnych dla niedawno przybyłych studentów zagranicznych. Instytucja ta ma selektywny standard przyjęć, więc zaleca się przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej z dużym wyprzedzeniem!

Lista 215 kursów licencjackich i magisterskich London Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów London Metropolitan University

studenci pierwszego stopnia:
9920
studenci podyplomowi:
1440
Razem:
11360
 • London Metropolitan University
 • Being an international student in London
 • Summer graduation 2019 - How does it feel to graduate?
 • Why I love London Met

Gdzie ten program jest nauczany

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
Cyberbezpieczeństwo (F87) MSc
(The Open University)
- - - - - Milton Keynes Online W niepełny wymiarze godzin
Informatyka z cyberbezpieczeństwem (ze zintegrowanym rokiem podstawowym) MSc
(City University London)
68% 4% 3% £20080 142 Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Informatyka z cyberbezpieczeństwem MEng (Hons)
(The University of York)
70% 3% 0% £28800 173 York Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Informatyka z cyberbezpieczeństwem Msci (Hons)
(City University London)
82% 4% 5% £20080 140 Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Informatyka z cyberbezpieczeństwem (z rokiem w przemyśle) MEng (Hons)
(The University of York)
70% 3% 0% £28800 171 York Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Informatyka z cyberbezpieczeństwem MEng (Hons)
(University of Southampton)
- - - £27400 - Southampton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Cyberbezpieczeństwo (zintegrowane studia magisterskie) Msci (Hons)
(Buckinghamshire New University)
- - - £15000 - High Wycombe Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Cyberbezpieczeństwo MEng (Hons)
(University of the West of Scotland)
- - - £18000 - Paisley Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Informatyka (bezpieczeństwo informacji) z rocznym stażem w branży Msci (Hons)
(Royal Holloway, University of London)
67% 4% 5% £25200 134 Egham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Informatyka (bezpieczeństwo informacji) Msci (Hons)
(Royal Holloway, University of London)
67% 4% 0% £25200 138 Egham Oncampus W pełnym wymiarze godzin