London Metropolitan University
Uzależnienie i zdrowie psychiczne MSc
London Metropolitan University - London Metropolitan University

Dlaczego warto studiować ten kierunek

Nasze studia magisterskie z zakresu uzależnień i zdrowia psychicznego przyjmują multidyscyplinarne podejście do badań nad uzależnieniami w kontekście zdrowia psychicznego. Rozważysz teoretyczne i praktyczne kwestie związane z głównymi czynnikami wpływającymi na uzależnienie z perspektywy biologicznej, społecznej, kulturowej i psychologicznej. Wiedza i umiejętności, które zdobędziesz podczas kursu, pozwolą Ci kontynuować lub rozwijać karierę w dziedzinie uzależnień i zdrowia psychicznego.

Więcej o tym kursie

Ten kurs wyposaży Cię w aktualną wiedzę na temat uzależnień w kontekście zdrowia psychicznego, ponieważ odnosi się do uzależnień z psychologicznego, fizjologicznego, politycznego i prawnego punktu widzenia. Zapewnia również solidne podstawy naukowe i uczy krytycznej analizy polityki i prawa z perspektywy opartej na dowodach. Rola badań jest stale podkreślana i staniesz się aktywnym uczestnikiem tworzenia wiedzy.

Rozwój kariery jest silnym celem tego stopnia i rozwiniesz wiedzę, która pozwoli ci pracować w różnych obszarach uzależnień. Rozwiniesz także umiejętności związane z oceną, zarządzaniem i leczeniem uzależnień.

Będziesz nauczany przez praktyków, badaczy i naukowców w dziedzinie uzależnień i zdrowia psychicznego oraz zachęcany do zostania członkiem Society for the Study of Addiction (SSA).

Kurs jest oceniany za pomocą różnych zadań, które pozwalają na wykazanie się nauką akademicką poprzez mechanizmy wspierające umiejętności zatrudnienia. Studenci są oceniani poprzez eseje, studia przypadków, prezentacje ustne, krytyczne i systematyczne przeglądy, jakościowe i ilościowe raporty z badań.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Addiction and Mental Health, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Będziesz musiał mieć co najmniej niższy stopień z wyróżnieniem drugiej klasy w dziedzinie nauk społecznych, zdrowia, edukacji i nauk humanistycznych, np. pracy socjalnej, psychologii, medycyny, nauk biomedycznych, pielęgniarstwa, promocji zdrowia lub pracy socjalnej. Absolwenci innych dyscyplin, którzy mają duże doświadczenie zawodowe, będą rozpatrywani indywidualnie.

Wszyscy kandydaci muszą być w stanie wykazać się biegłością w matematyce i języku angielskim. Kandydaci ubiegający się o wizę studencką Tier 4 mogą być zobowiązani do przedstawienia bezpiecznego testu z języka angielskiego (SELT), takiego jak Academic IELTS. Aby uzyskać więcej informacji na temat kwalifikacji z języka angielskiego, zapoznaj się z naszymi wymaganiami dotyczącymi języka angielskiego

Czesne Uzależnienie i zdrowie psychiczne MSc

Anglia £1170
Irlandia Północna £1170
Szkocja £1170
Walia £1170
EU £2020
Międzynarodowa £2020
Channel Islands £2020
Irlandia £2020

Pamiętaj, że oprócz czesnego mogą wystąpić dodatkowe koszty, takie jak sprzęt, materiały, drukowanie, podręczniki, wycieczki lub opłaty na rzecz organizacji zawodowych. Ponadto mogą istnieć inne działania, które nie są formalnie częścią kursu i nie są wymagane do ukończenia kursu, ale które mogą okazać się pomocne (na przykład opcjonalne wycieczki terenowe). Koszty tych zajęć są dodatkowe w stosunku do czesnego i opłat określonych powyżej i zostaną podane do wiadomości w momencie organizacji zajęć.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi London Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 13 rankingi uniwersytetów London Metropolitan University

O London Metropolitan University

Założony w 1848 roku, London Metropolitan University położony jest w miejskiej scenerii Londynu. LMU znajduje się zaledwie 40 minut spacerem do Camden Town lub 20 minut jazdy metrem od centrum Londynu. Niektóre z korzyści, że studenci mogą oczekiwać od wyboru LMU obejmują różne akademiki w różnych punktach cenowych, renomowanych usług doradztwa zawodowego i usług orientacyjnych dla niedawno przybyłych studentów zagranicznych. Instytucja ta ma selektywny standard przyjęć, więc zaleca się przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej z dużym wyprzedzeniem!

Lista 215 kursów licencjackich i magisterskich London Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów London Metropolitan University

• London Metropolitan University
  • Being an international student in London
  • Summer graduation 2019 - How does it feel to graduate?
  • Why I love London Met

Pielęgniarstwo dziecięce i pielęgniarstwo zdrowia psychicznego MSc
(University of Dundee)
- - - £20900 - Dundee Oncampus W pełnym wymiarze godzin