London Metropolitan University
Rachunkowość i finanse BA (Hons)
London Metropolitan University - London Metropolitan University

Accounting and Finance BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na London Metropolitan University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Zarządzanie, Przywództwo w UK.

Zakres 25-75 percentyla £24848 - £35191 £20174 - £35659 £22788 - £43702

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Z wysokim poziomem zwolnień zawodowych od organów księgowych ACCA, ICAEW, CIPFA, AIA i IFA, ten wymagający kurs pomoże ci stać się wykwalifikowanym księgowym lub rozpocząć pracę w karierze związanej z finansami. Będziesz miał dostęp do rozległej sieci kontaktów branżowych, aby pomóc w opcjonalnych stażach zawodowych i projektach.

Kurs ten uzyskał 93% ogólny wynik satysfakcji studentów w National Student Survey 2020, co daje nam drugie miejsce w Londynie w dziedzinie rachunkowości i finansów.

Więcej o tym kursie

Podczas tego kursu rozwiniesz swoje akademickie pisanie, swoje niezależne umiejętności badawcze oraz swoje praktyczne umiejętności w zakresie oprogramowania biznesowego i księgowego, takiego jak Microsoft Excel, Sage i Oracle. Program jest realizowany poprzez mieszankę wykładów, seminariów, warsztatów, prezentacji i sesji plenarnych.

Nasi pracownicy zgromadzili imponujący poziom doświadczenia akademickiego i zawodowego w zakresie audytu publicznego, podatków, sprawozdawczości finansowej, rachunkowości zarządczej i systemów informatycznych. Od czasu do czasu zapraszani są wybitni prelegenci z zewnątrz, którzy przedstawiają prezentacje na temat współczesnych zagadnień związanych z rachunkowością, finansami i biznesem.

Kładziemy szczególny nacisk na możliwości zatrudnienia, a nasi wykładowcy, którzy mają szeroką sieć kontaktów branżowych, mogą pomóc ci w zorganizowaniu opcjonalnych praktyk zawodowych i projektów. Po ukończeniu kursu otrzymasz pełne zwolnienie ze wszystkich podstawowych egzaminów Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

Co mówią nasi uczniowie

"Najważniejszym momentem mojego pobytu w London Met było jak dotąd wykorzystanie zasobów udostępnionych przez uniwersytet, zwłaszcza przez dział karier, wraz z umiejętnościami zdobytymi na studiach, aby z powodzeniem zapewnić sobie stanowisko stażysty w dziale finansowym na pierwszym roku;

Usman - student studiów licencjackich z rachunkowości i finansów

Jeśli nie masz tradycyjnych kwalifikacji lub nie możesz spełnić wymagań wstępnych na ten stopień licencjata, możesz nadal być w stanie uzyskać wstęp poprzez ukończenie kursu Rachunkowość i Finanse obejmującego rok fundamentalny.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Accounting and Finance BA (Hons) w London Metropolitan University

25% Opiekuńcze usługi osobiste
15% Zawody związane ze sprzedażą
15% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Zawody administracyjne
10% Zawody związane z obsługą klienta
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Zawody związane z obsługą klienta

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Accounting and Finance, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rachunkowość i finanse BA (Hons)

Irlandia £17600 Rok 1

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi London Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 13 rankingi uniwersytetów London Metropolitan University

O London Metropolitan University

Założony w 1848 roku, London Metropolitan University położony jest w miejskiej scenerii Londynu. LMU znajduje się zaledwie 40 minut spacerem do Camden Town lub 20 minut jazdy metrem od centrum Londynu. Niektóre z korzyści, że studenci mogą oczekiwać od wyboru LMU obejmują różne akademiki w różnych punktach cenowych, renomowanych usług doradztwa zawodowego i usług orientacyjnych dla niedawno przybyłych studentów zagranicznych. Instytucja ta ma selektywny standard przyjęć, więc zaleca się przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej z dużym wyprzedzeniem!

Lista 215 kursów licencjackich i magisterskich London Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów London Metropolitan University

• London Metropolitan University
  • Being an international student in London
  • Summer graduation 2019 - How does it feel to graduate?
  • Why I love London Met

Księgowość i finanse BA (Hons)
(University of Strathclyde)
91% 5% 8% £19600 203 Glasgow Oncampus W pełnym wymiarze godzin