Liverpool John Moores University
Liverpool John Moores University - Liverpool John Moores University

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

Ten kurs będzie studiowany w Everton Football College.

Foundation Degree zapewnia doskonałą platformę do poszerzania doświadczenia trenerskiego i rozwijania wiedzy na temat aktualnych inicjatyw rozwoju sportu poprzez połączenie studiów akademickich i praktycznych doświadczeń edukacyjnych we współpracy z Everton Football Club.

Motto klubu Nil Satis Nisi Optimium ("Nic oprócz najlepszego nie jest wystarczająco dobre") ukształtowało kurs i nasze podejście do Twojej edukacji.

Będziesz mieć możliwość doskonalenia swoich umiejętności trenerskich poprzez szereg programów Everton in the Community, a także szansę na ożywienie nauki dzięki dostępowi do możliwości Premier League.

• Prowadzony przez Everton Football College i akredytowany przez Liverpool John Moores University
  • Studiuj szereg modułów, obejmujących dyscypliny coachingu sportowego, rozwoju sportu, badań i wstępnego biznesu sportowego.
  • Zawiera mieszankę elementów praktycznych i teoretycznych, umożliwiając rozwój wiedzy i umiejętności potrzebnych do zostania świadomymi praktykami i trenerami.

**Metody nauczania** Skorzystasz ze starannie opracowanego połączenia teorii i praktycznych metod nauczania. Będą to wykłady, seminaria, warsztaty i studia przypadków, które pomogą Ci rozwinąć wiedzę teoretyczną, a także doświadczenie zawodowe, które zwiększy Twoje umiejętności praktyczne i szanse na zatrudnienie. Jako student Evertonu będziesz mieć również dostęp do obiektów Premier League w Finch Farm i Goodison, a także zaproszonych prelegentów, którzy pomogą ożywić naukę. ****Godziny pracy:** Pełny etat, 2 dni w tygodniu** Zazwyczaj każdy moduł obejmuje 40 godzin "ukierunkowanego" lub zaplanowanego czasu, plus 160 godzin samodzielnej nauki, na przykład czas, który musisz poświęcić na czytanie, badania, pracę nad projektem lub ocenę itp. **Metody oceny** Aby upewnić się, że rozwijasz się zarówno praktycznie jako coach, jak i praktyk, będziesz zazwyczaj oceniany za pomocą szeregu metod, w tym **- doświadczenie praktyczne i zawodowe** **- dowody w postaci portfolio** **- prezentacje** **- raporty** **- praca egzaminacyjna i esej**

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport Development and Coaching, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rozwój sportu i coaching FdSc

Wszystkie dane mogą podlegać corocznym podwyżkom. Czesne podlega zatwierdzeniu przez parlament. Powyższe opłaty dotyczą roku 2021/22. Opłaty za rok 2022/23 zostaną podane.

Rankingi Liverpool John Moores University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Liverpool John Moores University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Wychowanie fizyczne

Wychowanie fizyczne

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Liverpool John Moores University

O Liverpool John Moores University

Założony w 1823 roku, Liverpool John Moores University (LJMU) oferuje studentom szeroki zakres zasobów, takich jak międzynarodowe wsparcie dla studentów i kariery oraz najnowocześniejsze udogodnienia. Niektóre przykłady ich wyjątkowych obiektów obejmują Festo Automation Training Rigs, Tektronix Oscilloscopes, i wyrafinowane laboratoria inżynierskie i symulatory morskie. Kampus znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od centrum Liverpoolu, dając uczniom szansę na poznanie miasta w wolnym czasie.

Lista 136 kursów licencjackich i magisterskich Liverpool John Moores University - Katalog Kursów

Skład uczniów Liverpool John Moores University

20705
  • What is your favourite thing about LJMU?
  • Northern Ireland students talking LJMU
  • Explore postgraduate study at an LJMU Open Day
  • International students: Staff support at LJMU
  • BSc (Hons) Sport Psychology at Liverpool John Moores University