Leicester College
Międzynarodowe zarządzanie podróżami i turystyką (Blended Learning) HNC
Leicester College - Leicester College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach International Travel and Tourism Management (Blended Learning) HNC i innych kursach CAH25 na Leicester College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH25.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

Kwalifikacje w zakresie podróży i turystyki mogą zaprowadzić Cię daleko i szeroko. Dzięki naszemu Higher National Certificate będziesz studiować sześć obszarów specjalizacji, aby zwiększyć swoje umiejętności zatrudnienia w tej branży. Od lotnictwa po zarządzanie wydarzeniami, istnieje szereg możliwości kariery, które możesz podjąć po ukończeniu tego kursu. Ten kurs Higher National Certificate to fantastyczna okazja do rozwinięcia szeregu niezbędnych umiejętności zarządzania podróżami i turystyką, aby zwiększyć możliwości kariery w wybranym przez Ciebie sektorze.

Każda jednostka w ramach tego kursu zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości edukację zawodową i techniczną na poziomie 4 (równym Yr1 stopnia Hons Degree), zapewniając studentom jasną ścieżkę do zatrudnienia lub przejścia na dalsze studia wyższe.

Mieszana struktura tego kursu oznacza, że uczęszczasz na jeden pełny dzień w college'u, jednocześnie równoważąc znaczną część studiów w domu. Ponadto oczekuje się, że zdobędziesz doświadczenie zawodowe poprzez pracę w niepełnym wymiarze godzin, a także zaangażujesz się w niezależne badania nad badanym tematem, co jest istotną częścią ukończenia programu.

Po pomyślnym ukończeniu Higher National Certificate, możesz przejść do Higher National Diploma (odpowiednik drugiego roku studiów). Po pomyślnym ukończeniu HND możesz ubiegać się o przyjęcie na wybrany przez siebie uniwersytet w celu ukończenia rocznych studiów z wyróżnieniem. Będzie to wymagało spełnienia wymagań wstępnych dla "doładowania" określonych przez przyjmujący uniwersytet.

Oceny i czas na naukę

Podczas tego kursu będziesz oceniany we wszystkich jednostkach poprzez połączenie studiów przypadków, prezentacji i zadań pisemnych.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Entry to this course requires you to have a recognised level 3 qualification and GCSE English and Maths at grade 4 (C) or equivalent. We welcome applicants who do not meet our standard entry requirements but they must be able to demonstrate the ability to study this subject at university level, and have evidence of relevant work experience.

Wymagania kwalifikacyjne

Leicester College nie jest sponsorem studentów Home Office i nie przyjmuje wniosków od studentów zagranicznych. Możemy przyjmować tylko aplikacje od studentów już mieszkających w Wielkiej Brytanii. Obywatele UE / EOG mieszkający w Wielkiej Brytanii muszą być w stanie wykazać, że uzyskali status "osiedlonego" lub "wstępnie osiedlonego" w ramach programu osiedleńczego UE. Inni obywatele spoza Wielkiej Brytanii (z wyjątkiem obywateli Irlandii) muszą wykazać, że mają ważny brytyjski pobyt / pozwolenie na pozostanie w Wielkiej Brytanii, aby zostać uwzględnionym przy przyjęciu. Prawo do studiowania w Wielkiej Brytanii nie nadaje automatycznie statusu Home fee i może być wymagane przeprowadzenie oceny statusu opłat, aby potwierdzić, że kwalifikujesz się do finansowania studiów.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Travel and Tourism Management (Blended Learning), HNC. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Międzynarodowe zarządzanie podróżami i turystyką (Blended Learning) HNC

Anglia £5250
Irlandia Północna £5250
Szkocja £5250
Walia £5250

O Leicester College

Leicester College to instytucja zajmująca się kształceniem ponad 26 000 studentów, a jej główny kampus znajduje się w Leicester w Anglii. College działa w czterech głównych kampusach, do których należą: Abbey Park Campus i Engineering Technology Centre, Freemen's Park Campus, St. Margaret's Campus oraz City Skills Centre.

Lista 14 kursów licencjackich i magisterskich Leicester College - Katalog Kursów

Skład uczniów Leicester College

• Leicester College Experience Day 2017

Abbey Park Campus