Leeds City College
Wychowanie fizyczne i coaching sportowy (doładowanie) BA (Hons)
Leeds City College - Leeds City College

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

Zrób krok w kierunku sukcesu i ukończ studia licencjackie na kierunku wychowanie fizyczne i coaching sportowy (licencjat z wyróżnieniem). Ten dogłębny program jeszcze bardziej udoskonali Twoje umiejętności w zakresie coachingu sportowego i nauczania, umożliwiając efektywne prowadzenie sesji sportowych. Bez względu na Twoje cele, będziemy wspierać Twój plan gry.

Czy szukasz kariery związanej ze sportem jako trener, koordynator sportowy lub asystent nauczyciela wychowania fizycznego? Opierając się na istniejącej wiedzy, kurs ten zachęca do rozwijania zrozumienia i stosowania zajęć w klasie, metod oceny i wykorzystania technologii do celów dydaktycznych w ramach przygotowań do awansu.

Dzięki temu programowi pogłębisz swoją wiedzę na temat coachingu sportowego i wychowania fizycznego. Podejmiesz symulacje branżowe i zdobędziesz doświadczenie, dzięki naszym doskonałym połączeniom coachingowym, aby rozwinąć swoje praktyki nauczania. Twój końcowy projekt pozwoli Ci specjalizować się, współpracować ze szkołami lub klubami i przygotować się do dalszych studiów lub zatrudnienia.

Przygotowując się do kariery w szybko rozwijającej się branży sportowej, będziesz mieć wiele możliwości pracy trenerskiej w lokalnych organizacjach sportowych. Będziesz mieć również możliwość odbycia trzytygodniowego stażu zawodowego w Örebro w Szwecji lub Vierumäki w Finlandii.

Kurs będzie składał się z 60% zajęć, 20% zajęć praktycznych i 20% prezentacji, aby zaoferować Ci najbliższe rzeczywiste doświadczenie w celu zabezpieczenia przyszłego zatrudnienia. Praktyczne i klasowe metody oceny będą symulować oceny w miejscu pracy, aby zwiększyć Twoją wiedzę, doświadczenie i zdolność do zdobycia zatrudnienia. Inne metody oceny będą miały na celu rozwinięcie twoich umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, które są niezbędne do przyszłego zatrudnienia. ****Przykłady metod oceny stosowanych w ramach kursu to:**** - Sesje praktyczne ocenią jakość planowania i realizacji, aby spełnić pożądane efekty uczenia się sesji. - Pisemne raporty ocenią umiejętność wykorzystania teorii do optymalizacji rozwoju uczniów i sportowców zarówno w klasie, jak i w praktyce. - Prezentacje ocenią ocenę koncepcji i teorii, obecnych praktyk i propozycji praktycznych rozwiązań dla przyszłego rozwoju w obszarach coachingu sportowego i wychowania fizycznego. Wykładowcy kursu jasno wyjaśnią treść kursu, łącząc metody oceny i wymagania dotyczące każdej oceny. Wszystkie istotne informacje na temat oceny znajdują się w podręcznikach modułów, udostępnianych studentom po zapisaniu się na kurs. **** Poniżej przedstawiono metody oceny: **** - Realizacja praktyczna - Indywidualny projekt badawczy - Propozycja badań - Prezentacje - Obserwacja lekcji w klasie - Viva - Raporty - Eseje

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Physical Education and Sports Coaching (Top-Up), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Wychowanie fizyczne i coaching sportowy (doładowanie) BA (Hons)

Opłaty są naliczane za rok akademicki

O Leeds City College

Leeds City College jest największym ośrodkiem kształcenia ustawicznego w angielskim mieście Leeds, gdzie około 25 000 studentów zdobywa kwalifikacje na poziomie A-level, BTEC i zawodowym. Kolegium realizuje swoje programy w trzech kampusach: Printworks, Park Lane i Quarry Hill, a każda z tych lokalizacji zapewnia specjalistyczne udogodnienia oraz żywe i zróżnicowane międzynarodowo środowisko nauczania.

Lista 44 kursów licencjackich i magisterskich Leeds City College - Katalog Kursów

Skład uczniów Leeds City College

• Leeds City College Student Life
  • Creative Media | Leeds City College