Leeds City College
Zdrowie i opieka społeczna (doładowanie) BA (Hons)
Leeds City College - Leeds City College

Zakres 25-75 percentyla £25118 - £29741 £18108 - £32192 £20919 - £36652

**Ponad milion więcej pracowników służby zdrowia i opieki społecznej będzie potrzebnych w ciągu następnej dekady, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na opiekę (The Health Foundation, 2021). Opieka zdrowotna i społeczna jest jednym z największych sektorów zatrudnienia w West Yorkshire i przewiduje się, że będzie głównym źródłem wzrostu zatrudnienia netto w West Yorkshire w ciągu następnej dekady, a stanowiska specjalistów i współpracowników w dziedzinie opieki zdrowotnej i społecznej są jednymi z najbardziej poszukiwanych (WYCA, 2021). Dołącz do grona absolwentów opieki zdrowotnej i społecznej, znanej jako jedna z najbardziej satysfakcjonujących karier, zapisując się na nasz licencjat (z wyróżnieniem) Top Up Health and Social Care. Ten kierunek jest idealny dla każdego, kto chce rozpocząć karierę w służbie zdrowia i opiece społecznej i odzwierciedla zmieniające się wymagania osób pracujących w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej. Ten stopień daje Ci możliwość kontynuowania studiów w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej oraz skupienia się na konkretnym obszarze zainteresowań. Kurs ma na celu umożliwienie Ci pogłębienia wiedzy, przy jednoczesnym rozwijaniu szeregu umiejętności zawodowych, zawodowych, zdolności do zatrudnienia, umiejętności zbywalnych i kluczowych potrzebnych pracownikom służby zdrowia i opieki społecznej. Dzięki temu będziesz w stanie sprostać zmieniającym się wymaganiom pracowników służby zdrowia i opieki społecznej w świetle ostatnich zmian w przepisach i praktykach dla tego sektora. Kurs został napisany z myślą o zatrudnialności w samym sercu jego projektu i koncentruje się na zintegrowanej teorii praktyki. Moduły zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić Ci zbadanie współczesnych zagadnień istotnych dla sektora, ale także osadzenie nauki w kontekście praktyki zawodowej. Będziesz krytycznie rozważać kwestie praktyczne, identyfikując wyzwania związane z opieką i sposoby ich przezwyciężenia, a także będziesz pracować nad wyższym poziomem praktyki, identyfikując swoją specjalizację. Obejmie to rozważenie pojawiających się przepisów, zbadanie ich wpływu na sektor. Będziesz także kształtować swoją naukę poprzez badania i ukończysz rozprawę na wybrany przez siebie temat.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Health and Social Care (Top Up) BA (Hons) w Leeds City College

70% Specjaliści do spraw finansów
10% Zawody administracyjne
10% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi

**** Będziesz oceniany za pomocą różnych metod, w tym:**** - Projekty - Prezentacje - Raporty - Eseje - Dysertacja Bieżąca ocena i informacje zwrotne (formatywne) są integralną częścią strategii nauczania, uczenia się i oceny kursu. Będziesz brać udział w dyskusjach, seminariach, wzajemnej ocenie i ocenach na bieżąco. Zachęcamy do dzielenia się swoją wiedzą z rówieśnikami w pracy grupowej, dyskusjach i grupach seminaryjnych. Proces oceny jest istotnym elementem projektu programu, a metody są zaprojektowane tak, aby powielać działania, które są widoczne w całym sektorze pracy. Oprócz materiałów pedagogicznych zdobędziesz także biegłość w zakresie umiejętności informatycznych, co jest kolejnym istotnym elementem pracy w dzisiejszym społeczeństwie, szczególnie w dziedzinie zdrowia i w czasach pandemii.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Health and Social Care (Top Up), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zdrowie i opieka społeczna (doładowanie) BA (Hons)

Opłaty są naliczane za rok akademicki

Pamiętaj, że opłaty dla osób rozpoczynających 18-miesięczny kurs Top Up w niepełnym wymiarze godzin w roku akademickim 2024-25 wyniosą 4372 GBP na pierwszym roku i 2186 GBP na drugim roku studiów.

O Leeds City College

Leeds City College jest największym ośrodkiem kształcenia ustawicznego w angielskim mieście Leeds, gdzie około 25 000 studentów zdobywa kwalifikacje na poziomie A-level, BTEC i zawodowym. Kolegium realizuje swoje programy w trzech kampusach: Printworks, Park Lane i Quarry Hill, a każda z tych lokalizacji zapewnia specjalistyczne udogodnienia oraz żywe i zróżnicowane międzynarodowo środowisko nauczania.

Lista 44 kursów licencjackich i magisterskich Leeds City College - Katalog Kursów

Skład uczniów Leeds City College

• Leeds City College Student Life
  • Creative Media | Leeds City College