Leeds Beckett University
Terapia sportem i ćwiczeniami BSc (Hons)
Leeds Beckett University - Leeds Beckett University

Sports & Exercise Therapy BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 40 absolwentów o poszczególnych kursach na Leeds Beckett University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Nauki o sporcie i ćwiczeniach w UK.

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

**Zdobądź wiedzę kliniczną i umiejętności zawodowe, aby oceniać, leczyć i zarządzać urazami sportowymi jako terapeuta sportowy.

W ramach tego kursu będziesz

• Studiuj różne moduły sportowe i terapeutyczne
  • Bądź w stanie zarejestrować się jako członek studencki The Society of Sports Therapists na pierwszym roku.
  • Ukończ nadzorowane praktyki, aby zbudować godziny pracy, których będziesz potrzebować, aby zarejestrować się jako terapeuta sportowy
  • Zastosuj swoją wiedzę teoretyczną w naszych laboratoriach rehabilitacyjnych, rozwijając praktyczne umiejętności w zakresie masażu sportowego oraz oceny i leczenia sportowców.
  • Miej możliwość doskonalenia swoich umiejętności w naszej specjalistycznej klinice terapii sportowej i ruchowej
  • Dołącz do społeczności akademickiej prowadzącej badania w dziedzinie nauk terapeutycznych i rehabilitacyjnych.

Twoja społeczność

Jesteśmy pasjonatami sportu. Możesz zaangażować się w wiele dyscyplin sportowych i zajęć, w tym w ponad 40 klubów sportowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co mamy do zaoferowania i o naszym programie stypendialnym Carnegie Sports Scholarship, odwiedź naszą stronę internetową poświęconą sportowi uniwersyteckiemu.

Miejsca pracy

Uzupełnisz godziny potrzebne do zarejestrowania się jako terapeuta sportowy poprzez nadzorowane praktyki praktyczne. Praktyki mogą odbywać się w różnych miejscach, w tym w lokalnych amatorskich i profesjonalnych środowiskach sportowych. Będziesz także mógł zdobyć praktyczne doświadczenie poprzez wolontariat podczas lokalnych i krajowych wydarzeń sportowych.

Dlaczego warto studiować Sports & Exercise Therapy na Leeds Beckett University?

• 96,8% absolwentów BSc (Hons) Sports & Exercise Therapy pracuje lub kontynuuje naukę 15 miesięcy po ukończeniu studiów*
  • 95% studentów kierunku BSc (Hons) Sports & Exercise Therapy pozytywnie oceniło sposób, w jaki nauczyciele wyjaśniają zagadnienia**
  • Profesjonalnie akredytowany przez Stowarzyszenie Terapeutów Sportowych
  • Fantastyczne możliwości stażu - skorzystaj z naszych partnerstw z lokalnymi dostawcami usług sportowych i terapii ruchowej, aby rozwijać swoje umiejętności poprzez staż w branży
  • Dostęp do specjalistycznych obiektów - gdzie będziesz ćwiczyć techniki terapii na najnowocześniejszym symulatorze pacjenta, a także z prawdziwymi ludźmi. *Odsetek respondentów z tego kierunku, HESA Graduate Outcomes 20-21

**Krajowa ankieta studencka 2023

Akredytowany przez Stowarzyszenie Terapeutów Sportowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Sports & Exercise Therapy BSc (Hons) w Leeds Beckett University

36% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
16% Zawody artystyczne, literackie i medialne
11% Zawody związane z obsługą klienta
7% Zawody administracyjne
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
4% Specjaliści od mediów
2% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
2% Specjaliści do spraw finansów
2% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa

Minimalna wymagana taryfa UCAS

A minimum of 80 points from two A Levels or equivalent, excluding General Studies. A minimum of 40 points at A Level or equivalent must be from a Science, Physical Education or Sports Science subject. If you are studying Biology, Chemistry or Physics to meet this requirement you must also achieve a `Pass' in the practical assessment, where that practical assessment is separated.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sports & Exercise Therapy, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Terapia sportem i ćwiczeniami BSc (Hons)

Rankingi Leeds Beckett University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Leeds Beckett University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Wychowanie fizyczne

Wychowanie fizyczne

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów Leeds Beckett University

O Leeds Beckett University

Założony w 1824 roku, Leeds Beckett University znajduje się po północnej stronie centrum Leeds. W okolicy znajduje się wiele budynków kampusu, w tym politechnika, Electric Press, Old Broadcasting House, University's Business School i wiele innych. Leeds jest idealnym miastem dla studentów, z mnóstwem zajęć i życia nocnego, z których można skorzystać, a także z niezawodną komunikacją autobusową, która ułatwia przemieszczanie się.

Lista 121 kursów licencjackich i magisterskich Leeds Beckett University - Katalog Kursów

Skład uczniów Leeds Beckett University

20125
  • Day in the Life at Headingley Campus | Student Vlog