Lancaster University
Prawa człowieka i środowisko LLM
Lancaster University - Lancaster University

LLM Human Rights and the Environment bada kwestie polityczne, prawne i dotyczące praw człowieka, które kształtują i informują o ochronie i regulacji środowiska. Prowadzone wspólnie przez Law School i Lancaster Environment Centre, pozwalają na zbadanie środowiskowych aspektów prawa i prawnej regulacji środowiska w kontekście praw człowieka.

Nasza Szkoła Prawa jest domem dla Centrum Prawa Międzynarodowego i Praw Człowieka, Centrum Przestępczości, Prawa i Sprawiedliwości, Centrum Prawa i Społeczeństwa oraz Centrum Sprawiedliwości wobec Dzieci i Rodzin. The Lancaster Environment Centre, wraz z Rothamsted Research oraz Centre for Ecology &; Hydrology, jest częścią Graduate School for the Environment. Te wpływowe ośrodki stanowią podstawę naszego nauczania podyplomowego i będziesz miał dostęp do wiedzy naukowców prowadzących badania w dziedzinie nauk przyrodniczych i społecznych, zagadnień prawnych i społeczno-prawnych.

Ścieżka LLM zapewnia zrównoważoną dwoistość: moduły Szkoły Prawa, moduły LEC oraz rozprawa doktorska o objętości 15,000 słów, co pozwoli Ci na realizację własnych zainteresowań, jednocześnie nabierając wprawy w przyglądaniu się zagadnieniom z różnych perspektyw.

Twoje podstawowe moduły to Perspectives on Environment and Development; Environmental Law lub International Environmental Law; LLM Dissertation; International Human Rights Law; oraz Research Methods in Law.

Będziesz studiował dodatkowy moduł obieralny z prawa oraz jeden z Lancaster Environment Centre. Jesteśmy dumni z szerokiego wachlarza dostępnych opcji i możesz skupić się na prawach człowieka, kwestiach prawnych, środowiskowych i zrównoważonym rozwoju, które najbardziej Cię interesują. Moduły do wyboru zazwyczaj obejmują: Chemical Risk Assessment, Climate Change and Society, Environmental Justice, International Law, Current Issues in European Union Law, and the Law of the United Nastions, Rights of Peoples, and The Right to Adequate Food as a Human Right.

Praca dyplomowa jest niezależnym, dogłębnym badaniem wybranego przez Ciebie tematu badawczego. Temat ten będzie związany z kluczowym zagadnieniem prawnym lub środowiskowym, a także może bezpośrednio odnosić się do twoich zainteresowań zawodowych. Jest to Twoja szansa na wniesienie wkładu do społeczności akademickiej poprzez nowe, oryginalne badania i pisanie. Opiekun rozprawy może zapewnić Ci wsparcie i wprowadzić Cię do odpowiednich badań; ich osobiste zainteresowania badawcze będą w miarę możliwości ściśle powiązane z wybranym przez Ciebie tematem.

Nasze podejście do nauczania jest międzynarodowe w zakresie i porównawcze z natury, a my aktywnie zachęcamy Cię do budowania korzystnej sieci naukowców, rówieśników i absolwentów podczas Twojego pobytu u nas. Wszystko to pomoże ci poszerzyć twoje doświadczenie, pogłębić zrozumienie i przygotować się do następnego kroku.

Twój podyplomowy stopień LLM może otworzyć drzwi do szerokiego wachlarza karier. Podczas studiów będziesz miał szansę rozwinąć: umiejętności wymagane do krytycznej oceny najnowocześniejszych badań; umiejętności interdyscyplinarne; oraz umiejętności analityczne i komunikacyjne. Wszystkie te umiejętności mogą być prawdziwym impulsem w każdym sektorze i są wysoko cenione przez pracodawców. LLM jest również idealnym krokiem do studiów doktoranckich i akademickich.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Human Rights and the Environment, LLM. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Lancaster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Lancaster University

O Lancaster University

Uniwersytet Lancaster został założony w 1964 roku i znajduje się w wiejskiej scenerii Lancaster. Kampus zapewnia szereg udogodnień dla swoich studentów, w tym banków i poczty. Akademicko, wszystkie kursy i programy tego uniwersytetu są akredytowane i zatwierdzone przez MARP, zapewniając, że programy nauczania dostarczane tutaj są ustawione na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o udogodnienia, studenci mają dostęp do różnych miejsc do nauki i rekreacji, które mają na celu poprawę ich samopoczucia, takich jak medytacja i zajęcia Tai Chi oraz spacery po lesie.

Lista 452 kursów licencjackich i magisterskich Lancaster University - Katalog Kursów

Skład uczniów Lancaster University

• Things to know before you come to Lancaster University
  • Why did you come to Lancaster to study a postgraduate degree?
  • Things I wish I knew before coming to Lancaster University
  • 40 Questions with Lancaster University student Erin
  • My Favourite Spots in Lancaster

Międzynarodowe prawa człowieka LLM