Lancaster University
Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych i metody badań społecznych MSc
Lancaster University - Lancaster University

Na tym kierunku będziesz angażować się w kwestie etyczne dotyczące kryminologii i badań nad wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych oraz z politykami informującymi o projektowaniu badań nad przestępczością, dewiacją i karą. Studia te mogą otworzyć Ci drzwi do kariery naukowej zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Ten stopień, który kwalifikuje się do finansowania ESRC 1 3, poprowadzi Cię przez teorię badań kryminologicznych i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych oraz pomoże Ci rozwinąć umiejętności w zakresie gromadzenia, analizy i raportowania danych jakościowych i ilościowych. Integracja modułów dotyczących wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i kryminologii daje szerszy przegląd bieżących badań i pozwala zaangażować się w bardziej specjalistyczne badania kryminologiczne i społeczno-prawne.

Nasza Szkoła Prawa jest domem dla Centrum Przestępczości, Prawa i Sprawiedliwości, Centrum Prawa i Społeczeństwa oraz Centrum Sprawiedliwości dla Dzieci i Rodzin; ośrodki te stanowią podstawę naszego nauczania podyplomowego, które często jest oparte na badaniach i badaniach. Wielu naszych wykładowców to naukowcy o krajowej i międzynarodowej renomie. Lancaster University Law School zajmuje 6. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem wpływu badań w najnowszym Research Excellence Framework (2021, opublikowanym w maju 2022 r.), przy czym 88% jego wpływu oceniono jako "wybitny".

Twoje podstawowe moduły to metody jakościowe w naukach społecznych, metody badań ilościowych, przestępczość i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych w XXI wieku, badania kryminologiczne w praktyce i teoria kryminologiczna. Wybierzesz jeden moduł spośród: kryminologii przemocy, międzynarodowego prawa karnego, kryminologii feministycznej, międzynarodowego prawa praw człowieka, międzynarodowego terroryzmu i prawa oraz sprawiedliwości przejściowej, praw człowieka i budowania pokoju. Twój stopień naukowy zakończy praca dyplomowa z zakresu prawa karnego.

Studia podyplomowe mogą przygotować Cię do pracy badawczej w organizacjach takich jak Home Office, Probation Service, Social Services i innych departamentach rządowych lub organizacjach wolontariackich. Będziesz miał okazję rozwinąć umiejętności podejmowania i krytycznej oceny badań kryminologicznych, które mogą być wysoko cenione przez pracodawców. Podczas studiów będziesz miał również szansę rozwinąć swoje umiejętności analityczne i komunikacyjne, które mogą pomóc w zwiększeniu twoich szans na zatrudnienie.

**Ocena odbywa się na podstawie pracy zaliczeniowej i dysertacji**

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Criminal Justice and Social Research Methods, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

2:1 dyplom z wyróżnieniem (UK lub równoważny) w dowolnej dyscyplinie. Możemy również rozważyć niestandardowych kandydatów, skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Możemy poprosić Cię o przedstawienie uznanych kwalifikacji w zakresie języka angielskiego, w zależności od Twojej narodowości i miejsca, w którym wcześniej studiowałeś. Zwykle wymagamy testu IELTS (Academic) z ogólnym wynikiem co najmniej 6,5 i minimum 5,5 w każdym elemencie testu. Bierzemy również pod uwagę inne kwalifikacje w zakresie języka angielskiego.

Rankingi Lancaster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Lancaster University

O Lancaster University

Uniwersytet Lancaster został założony w 1964 roku i znajduje się w wiejskiej scenerii Lancaster. Kampus zapewnia szereg udogodnień dla swoich studentów, w tym banków i poczty. Akademicko, wszystkie kursy i programy tego uniwersytetu są akredytowane i zatwierdzone przez MARP, zapewniając, że programy nauczania dostarczane tutaj są ustawione na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o udogodnienia, studenci mają dostęp do różnych miejsc do nauki i rekreacji, które mają na celu poprawę ich samopoczucia, takich jak medytacja i zajęcia Tai Chi oraz spacery po lesie.

Lista 452 kursów licencjackich i magisterskich Lancaster University - Katalog Kursów

Skład uczniów Lancaster University

• Things to know before you come to Lancaster University
  • Why did you come to Lancaster to study a postgraduate degree?
  • Things I wish I knew before coming to Lancaster University
  • 40 Questions with Lancaster University student Erin
  • My Favourite Spots in Lancaster

Zdrowie w naukach społecznych MA (Hons)