Kingston University
Kingston University - Kingston University

Ten kurs jest idealny dla Ciebie, jeśli jesteś doświadczonym nauczycielem, który posiada już Qualified Teacher Status (QTS) i chcesz dalej rozwijać swoją karierę zawodową. Ten elastyczny kurs PGCE Top Up pozwoli Ci osiągnąć akademickie wyróżnienie w postaci Postgraduate Certificate in Education (PGCE). Ukończyłeś już ścieżkę do nauczania, taką jak School Direct lub Graduate Teacher Programme (GTP) i osiągnąłeś QTS bez nagrody akademickiej.

Ten kurs rozwinie Twoje umiejętności i wiedzę, wesprze Twój postęp w kierunku przywództwa i zapewni podstawy do dalszej nauki. Będziesz badać politykę i praktykę edukacyjną i nauczycielską oraz zastanawiać się, jak wpływają one na twoje doświadczenie w klasie. Rozwijając umiejętności krytycznej oceny, będziesz badać aktualne kwestie związane z nauczaniem i uczeniem się.

Tutoriale bezpośrednie lub online będą zaplanowane tak, by pasowały do twojej pracy. Będziesz współpracował z nauczycielami i pracownikami poprzez uczestnictwo w dniach nauczania i uczenia się (sześć sobót) oraz poprzez wirtualne środowisko nauczania Uniwersytetu.

Dostępne są następujące ścieżki:

• PGCE (Top Up) Early Years

• PGCE (Top Up) Szkoła podstawowa

• PGCE (Top Up) Secondary

Powody, dla których warto wybrać Uniwersytet Kingston

• Ten kurs jest przeznaczony dla praktykujących nauczycieli, którzy uzyskali QTS poprzez różne ścieżki, w tym BA, GTP lub programy School Direct.

• Został on zaprojektowany tak, by pasował do Twoich zobowiązań dydaktycznych. Sesje szkoleniowe odbywają się na sześciu konferencjach w soboty w ciągu roku akademickiego.

• Będziesz korzystał z możliwości nauki wspomaganej technologią, aby współpracować i nawiązywać kontakty z innymi studentami na kursie.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Postgraduate Certificate in Education PGCE (Top Up), PGCE. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie edukacji PGCE (Top Up) PGCE

Anglia £2900
Irlandia Północna £2900
Szkocja £2900
Walia £2900

Rankingi Kingston University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 24 rankingi uniwersytetów Kingston University

O Kingston University

Założony w 1899 roku Kingston University znajduje się w wiejskim i podmiejskim mieście Kingston upon Thames w Londynie. Cztery kampusy uniwersytetu znajdują się w centrum miasta i jego okolicach, a w dotarciu do nich pomaga studentom bezpłatny autobus wahadłowy. Uniwersytet ten oferuje tak zwane zakwaterowanie Flexi-stay, które pozwala studentom na rezerwację pokoi w akademikach na okresy, w których spodziewają się oni studiować wyjątkowo ciężko.

Lista 307 kursów licencjackich i magisterskich Kingston University - Katalog Kursów

Skład uczniów Kingston University

• Kingston University - meet our international students!
  • What is Kingston University really like? | Student Q&A
  • Kingston alumna Parinita talks about student life at Kingston University
  • International Student Vlogger: Experiences at Kingston University
  • International Student Vlogger: Why I chose Kingston University