Imperial College of Science
Nauka o Ziemi i planetach Msci (Hons)
Imperial College of Science - Imperial College of Science

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Earth and Planetary Science Msci (Hons) i innych kursach Astronomia na Imperial College of Science dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Astronomia.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Nauki o Ziemi

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Astronomia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £28000 - £34000 £28000 - £42500 £30500 - £51500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Nauki o Ziemi (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21608 - £29589 £19041 - £31396 £22183 - £37554

Ten kurs jest akredytowany przez Geological Society of London i Royal Astronomical Society. Oprócz głównego stopnia Imperial, po ukończeniu tego kursu otrzymasz również nagrodę Associateship of Royal School of Mines (ARSM) .

Dowiedz się, w jaki sposób badane są stałe ciała planetarne przy użyciu zasad geologicznych i geofizycznych.

Studia te koncentrują się na planetach, księżycach, asteroidach i kometach, a także procesach geologicznych i geofizycznych w Układzie Słonecznym. Poznasz także nauki geologiczne, fizykę, chemię, matematykę, inżynierię i informatykę w ramach interdyscyplinarnego stopnia.

Przez pierwsze dwa lata będziesz uczyć się podstawowych przedmiotów wraz ze studentami innych kierunków z zakresu nauk o Ziemi.

Na trzecim roku możesz wybrać spośród opcjonalnych modułów geologii lub fizyki, takich jak astrobiologia, systemy ziemskie, fizyka planetarna, złoża rudy i kolizje.

W ramach naszych kursów weźmiesz udział w zajęciach terenowych, które pozwolą Ci wykorzystać wiedzę w praktyce i rozwinąć cenne umiejętności.

Niektórzy studenci mają możliwość pracy w terenie, mapując geologię obszarów takich jak greckie Cyklady, francuski Masyw Centralny, Pireneje, francuskie Alpy i północno-zachodnia Szkocja.

Na czwartym roku studiujesz wybrane przez siebie moduły, kończąc studia magisterskie. Podejmiesz również duży projekt badawczy.

Nauki planetarne są niezwykle popularne ze względu na obfitość aktywnych i nadchodzących misji, wymagających od studentów znajomości podstaw nauk geologicznych, ale także znajomości aktualnej wiedzy i problemów badawczych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Earth and Planetary Science Msci (Hons) w Imperial College of Science

30% Zawody podstawowe
25% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
20% Zawody wykwalifikowane
15% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
Cambridge English Advanced

W przypadku testów sprzed 2015 roku, Kolegium wymaga oceny ogólnej B. Jeśli Twój wynik testu jest od 2016 roku, Kolegium wymaga 185 punktów ogólnych i 176 we wszystkich elementach/zakresach.

IELTS (Academic) 7

Powyższy wynik odnosi się do wyniku ogólnego. Dodatkowo, wymagany jest wynik 6.5 we wszystkich elementach.

Aby wyniki były ważne, muszą być uzyskane w ciągu 2 lat od daty rozpoczęcia kursu.

PTE Academic 69

Powyższy wynik odnosi się do wyniku ogólnego. Dodatkowo, wymagany jest wynik 62 we wszystkich zakresach.

TOEFL (iBT) 100

Powyższy wynik odnosi się do wyniku ogólnego. Dodatkowo, wymagany jest wynik 22 we wszystkich zakresach.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Earth and Planetary Science, Msci (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauka o Ziemi i planetach Msci (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

<Aby uzyskać więcej informacji na temat opłat, finansowania, pożyczek i dotacji, zobacz: .

**.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Imperial College of Science w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Imperial College of Science w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki przyrodnicze

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 22 marca, 2023]

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Nauki społeczne i humanistyczne

Geografia
    Globalny ranking przedmiotów akademickich GRAS - ShanghaiRanking
    [Opublikowany 19 lipca, 2022]

Zobacz wszystkie 40 rankingi uniwersytetów Imperial College of Science

O Imperial College of Science

Imperial College of Science, Technology and Medicine (znany również jako Imperial College London) to finansowany ze środków publicznych uniwersytet, który zapewnia kształcenie na poziomie licencjackim i podyplomowym w każdej ze swoich specjalistycznych dyscyplin. Potencjalni studenci mogą liczyć na najnowocześniejsze materiały na każdym wydziale, a także na dobrze wyposażone centra rekreacyjne, w których można uprawiać sport poza godzinami zajęć. W tym rozległym mieście, położonym w samym sercu Londynu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Lista 58 kursów licencjackich i magisterskich Imperial College of Science - Katalog Kursów

Skład uczniów Imperial College of Science

20880

Nauka o Ziemi i planetach Msci (Hons)